Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Borostyan

Linett21

2021. július 10.

Hoppá!!!
Előrebocsátom, nem vagyok híve egyik Valentino Donna-illatnak se. Eddig egyik se mozgatta meg a fantáziám és a bőröm is kritikus volt; mind eltűnt róla max. 1 óra alatt. Nem is beszélve a szerintem indokolatlanul szado-mazo üvegükről (sorry, de nekem ez ugrik be a műanyag és üveg "szegecseikről").
Bár ez sem az én világom, mégis úgy érzem, fel kell hívnom rá a figyelmet, mert elképesztő minőségi ugrás van benne az elődeivel összevetve.

Citrom, rózsa és fehér ámbra. Ennyi a hivatalos leírás. De ez tévesszen meg ez senkit; ennél jóval bonyolultabb, árnyaltabb illat. Többet nyújt, mint amennyit e felsorolás sugall. Citrusos-fűszeres-fehér virágos nyitány; remek kezdés; és elég erős is. Szerintem kapásból többféle citrussal operál. Jól projektál. Kb. fél óra múlva átveszi a stafétabotot a rózsa, de olyan, mintha többféle játszana benne egyszerre; egyik percben bazsarózsát, máskor meg bolgár, vagy török rózsát érezni; néha friss, néha édes, mindig máshogy üti meg az orom, ahogy mozgok benne. A végén a fehér ámbra mellett eskü, hogy van még más is; én minimum ámbrát, pacsulit és vetivert is vízionálok. Meglehet, csak az orrom hülyült meg, de most akkor kivételesen a jó értelemben :-)

Elég erős, jól projektál és messze a legtartósabb a Donnák közül. Csajos, pimasz, életigenlő és határozott, gyümis-virágos. Tavasztól őszig bármikor és bárkinek; nem tinis és nem nyanyás. Mehet munkahelyre, de esti partira is. Szép, kifejezetten klasszikus feminin ívet ír le a leszáradása. Nagyon pozitív csalódás lett ez :-)
Az 1 mínusz csillag csak azt jelöli, hogy bár abszolút elismerem, egyszerűen nem az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

Hoppá!!!

Bettina0225

2021. április 26.

Nagyon kíváncsi voltam rá de sajnos csalódtam benne és nem is kicsit. Az illat maga kellemes, nőies, de lejárt lemez. Alapjáraton ezt az illatot lehet érezni amikor elhaladok a Müller parfüm részlege mellett. Semmi különleges nincs benne. Egyedi illatra számítottam. Bőrön leszáradáskor nagyon hasonlít az YLS Libre-jéhez, de sokkal inkább a Lancome Idole-jával állítanám párhuzamba. Pontosabban azért is, mert szinte majdnem ugyanazok az illatjegyei... Nem tudom, hogy koppintás-e de már nagyon unalmas még egy "új" rózsás illatot a piacra dobni, mikor van belőle egy tucat. Tartóssága 5-6 óra. Párom észre se vette, igy nem mondanám azt, hogy nagy hatással van a másik nemre. Még szerencse, hogy csak kis mintám van belőle. Aki különleges illatra vágyna, az semmiképpen ne ezzel próbálkozzon. Érdemes kipróbálni vásárlás előtt. Nem sajnálom a pénzt parfümökre, de ez vicc. Olyan 31K körül láttam az 50 miliset. Még akciósan se, viszont az üvege az legalább egyedi... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

szeliger

2021. március 7.

1,2 ml kisfújóst próbálgatok, fújom már mindenhová, de nem lettünk barátok, az én bőrömön olcsó katalógusillatnak tűnik. A citrusos jegyek rajtam szó szerint eltűnnek vagy talán elő sem jönnek, úgyhogy ezzel ne is foglalkozzunk. Ami viszont van bőségesen, az a pézsma és a vanília némi virággal az elmúlt évek divatirányzatának megfelelően. Rajtam nagyon édes és lineáris, kifejezetten női illat. A hatósugár kifogástalan, sőt akár zavaró is lehet, a tartósságról már mindezt nem mondhatom el, parfümtöménységhez képest négy-hat óra nem hízelgő.
Kíváncsiságból próbáltam én is a reklámfilmjére rákeresni, de új filmet nem találtam róla, lehet, hogy csak én vagyok a béna. Amit találtam, az a rózsaszín üveges film, ebbe vágták bele a sárga üveges parfümöt egy snitt erejéig, sok pénzt nem áldoztak rá. Sem a reklámnál, sem az illatnál nem érzek Rómával párhuzamot, még a Yellow Cube is találóbb név lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Torpece

2021. március 6.

Igazi tavasziillat. Kifújáskor citrusos, virágos. Mégsem egy sima egyszerű könnnyű citrusos valami, leszáradása kimondottan elegáns, bújós, krémes, rajtam egy az egyben Sean John The unforgivable woman illata. Nagyon tetszik, viszont mivel az említett hasonmás megvan, ráadásul sokkal olcsóbban vettem régebben, ezt ennyiér nem hiszem hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 6.

nyarigabi

2021. február 22.

Citrusos, krémes fehérvirágos, sok ilyen illat van. Kellemes, de semmi eredeti. A Bella Blancához nagyon hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

szviktoria1

2021. február 18.

Douglasban találkoztam vele, nem szoktam egyből megvenni egy parfümöt de ő azonnal szerelem lett. Friss tavaszi illat. Imádom. Reggel két fújást még délután is érzek magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

grey

2021. február 16.

Ma érkezett meg hozzám, életemben nem rendeltem még parfümöt úgy, hogy nem próbáltam ki magamon. Douglas rendelésem doboza volt illatosítva vele és egyből szerelembe estem! Ha csak az illatjegyeit láttam volna, eszembe se jutott volna, hogy szeretni fogom. Üvege szerintem gyönyörű. Csodás illat nekem, nagyon tartós, reggeli egy fújást még mindig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Verona5

Korcsoport: >54
2021. február 14.

Találkoztunk ma a Müllerben ezért kívácsiságból megnéztem a bevezető kampányát. A promó képek rendkívül szellemesek és ötletesek, szép a felvezető film is, de szerintem semmi közük ehhez az átlagos dizájner cucchoz. Tényleg semmi különös, csak egy újabb flanker a polcon, a mostanában szokásos. Tartóssága kb 2 óra.
Jahh, és tetszik a banánzöldessárgás doboza, ez a legfeltűnőbb eleme!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 14.

Jahh, és tetszik a banánzöldessárgás doboza, ez a legfeltűnőbb eleme!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.