Valentino

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2018. április 2.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: bergamott, narancsvirág, nőszirom, mimóza, tubarózsa, jázmin, pacsuli, ámbra

Ár: 10 900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 80 ml/új, celofános, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen
Valentino Valentina Acqua Floreale fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Ina15

2013. április 25.

Szép az üveg, de az illata csalódás volt. Idősebbeknek való szerintem. Maradok az első Valentinonál! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

nettas

2013. április 25.

NNNa elhatároztam, hogy nyárillat vadászatra indulok és mivel Valentina őrült vagyok ( bár nem vagyok egy csonti, fiú kinézetű, újgazdag, vihogós modell lány púder színű ruhákban, azaz bocs de rosszul vagyok a Valentina sorozat promóitól) és túl voltam vele a papír teszten, bőrre próbáltam.
Jajjjjjj .....
GlamourAndStyle -nak ami borzalom volt az első 20 percben nekem pont az tetszett, nevéhez hű volt: Acqua Floreale, még Valentinás és szerettem, sőőőőt majdnem megvettem , de tettem egy sétát, türelmet erőltetve magamra. Tömény, émelyítő tavaszi virágkavalkád, karakter nélkül, stílustalanul összedobálva, tucatszagúan Floreale (ettől még ESL Manifestoja is jobb annak legalább karaktere van...)
Nálam borzalom lett, amit őszintén sajnálok, de ettől még lehet valakin szép.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Jajjjjjj .....

GlamourAndStyle

2013. április 24.

Habár a kívánságlistámon lévők kipipálásra kerültek és jó előre telített a parfümkészletem, azért ez nem jelenti azt, hogy néhanapján nem megyek el csak úgy illatokat tesztelgetni és próbálgatni. Most pont kapóra jött az az ürügy is, hogy az egyik barátnőm keres új parfümöt a meleg hónapokra. Mese letudva, jöjjenek a száraz tények.
Annyira szerettem volna szeretni őt és bár ilyen szoborszerűen szép üveggel képtelenség, hogy ne pörgesse be az embert, bevallom töredelmesen ez volt az első a Valentinák közül, amit próbára tettem. Kifújtam, vártam, hogy jöjjön a mennyországi élmény, dehát azt várhattam, mivel elmaradt...egész egyszerűen förtelmes, amit az első percekben produkál rajtam ez a parfüm, a legdurvább szintetikus virágszagú wc-frissítők fullasztó felhőjével burkolt be, hála az égnek a filmekbe illő köhécselés és tüsszögés elmaradt, de a "jézusisten de rossz!" felkiáltás természetesen elhangzott. Mű és szúrós virágillat, amit az én orrom semmilyen formában nem tűr el és itt jön majd a de és a mesebeli fordulat. Kb. 20 perc elteltével, mintha elvágtak volna valamit, az illat egy finom, simogatóan krémes, púderes, édeskés illatba váltott át. Nem, nem az orrom szokta meg, ugyanis ez a parfüm tényleg hozza a minőséget, végig nagyon intenzív és tartós. Nem tudom miféle varázslat lehet ebben a parfümben, egy idő után tényleg nagyon szép amit alakít, csak az az első 20 perc ne lenne, mert az borzasztó. Efelett annyira nem is tudok elsiklani, úgyhogy ez sajnos csak 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.