Valentino

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2022. május 23.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fej: meggy, rózsaszín bors

Szív: narancsvirág

Alap: praliné

Valentino Valentina Blush EDP  - 50 ml
Ár: 16.000,- Ft , Eladó: kuszkusz17
Állapot: -2 fújás, Helyszín: ---, fizetés: előre utalás után Foxpost / MPL automata
KIÁRUSÍTÁS! Valentino Valentina Blush
Ár: 15900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Luyika

2017. október 30.

Ez a parfüm! Hűha! Imádom. Nagyon tetszik az üvege is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Ez a parfüm! Hűha! Imádom. Nagyon tetszik az üvege is!

legallybrunette

2017. október 30.

Ahogyan előttem is írták, nagyon béna a fújókája, attól féltem, hogy letöröm. Amúgy meg tucat édes parfüm nagyon csinos kis üvegben, nem tudok róla semmi más jót mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

aranybarack

2017. október 22.

Update : minél többet próbálgatom, annál jobban szeretem, a narancsvirág pont olyan szép, finom, és nőies itt, mint a Donnában a rózsa és az írisz. Igazán kellemes viselni, diszkrét, feminim, jól komponált, szép illat.

Eredeti vélemény : Bár csak mintám van belőle, de jöttem felpontozni. Egyáltalán nem rossz ez a flanker, mégis 3.16-on áll, míg a Poudre 4.26-on, és a kettő közül én ezt választanám. Kellemes, meggyes finomság, nem több, de nem is kevesebb, mint egy jól eltalált nőies gourmand illat. Kis praliné, kis narancsvirág, némi fűszer, és konyakos meggy. Pont jó a hatósugara, érzékelni lehet, de nem kiabál. Nem ér 5 csillagot, mert a tartóssága bőrön kb 4-5 óra, ami ebben a kategóriában nem maratoni, de mivel nem érzem reálisnak a 3 körüli pontszámot, amin áll, én azt adom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

melike_0817

2017. szeptember 25.

Nálam ez a változat a nyerő, a testvéreit nem igazán szívlelem. Én egy édes, de nőies illatot kerestem, amit nem feltétlen csak este lehet felfújni a bőrre, hanem nappal is megfelelő, nem túl sok. Pont ezt adja vissza, én hidegebb időben szívesebben használom, mint a nyári melegben. Számomra egy kellemes, édes, de nem túl fojtogató vagy hivalkodó illat, és nem utolsó sorban: pontosan olyan a bőrömön, mint a tesztcsíkon is, aminél a legtöbb számomra tetsző illat sajnos elbukott. Emellett, stílustól vagy öltözködéstől függetlenül megy mindenhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kremcica

2017. szeptember 23.

Az üvege nekem se tetszik. A műanyag narancs nem túl szép, de ami nagyon kiakasztott az a fújókája. Sebaj, miután végre fújni is tudtam belőle kaptam egy karakter nélküli édes valamit. Nem rossz, de ez már a századik ilyen amit szagolgltam, nem tudnám vakteszten kiválasztani. A szilázs és tartósság botrányosan gyenge ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szeliger

2017. szeptember 23.

Az üveg nekem egyáltalán nem tetszik, a színe sem szívmelengető, azt is nehezen találtam meg, hogy merre áll a fújókája és úgy összességében nem áll jól kézre. Talán ezért is akartam kipróbálni, a kíváncsiság hajtott, lássuk, lássuk.
Az illat kifújástól kezdve édes és nőies, puha és lágy. Nem, senki nem fog emlékezni rá, egyszerűen csak belül esik a legszűkebb komfortzónán is, kényelmes, mindennapi viselet. Rajtam a meggy nemigen érezhető, inkább kifújáskor kakaósnak éreztem. Jó tartóssággal és bő méteres hatósugarával az elejétől a végéig narancsvirágos édesség. Szép kis kerek illat, de csak egy a sok közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Timi8

2017. szeptember 11.

Update: Felpontozom! Nem az a szillázs-betyár, de ahogy kissé hűsebbre fordult az idő, igenis tartòs. A Poudre testvérkéjével együtt tesztelve határozottan ez a tetszetősebb szerény véleményem szerint.

2 napja teszteltem, ùgyhogy még friss az élmény. Elsőre nekem ez nagyon-nagyon tetszik!!! Eddigi legfinomabb "Vali" számomra. Poudré is tetszett, de ez még jobb, mert édesebb, gyümölcsösebb, de ugyanùgy egy enyhébb, pùderes illat maradt mint az. Biztosan fogok majd venni egyet magamnak, mert elsőre is elvarázsolt, kár, hogy a budget-em most nem teszi lehetővé. De sebaj, sztem ùgyis hűvösebb időben lesz mutatòsabb , ùgyhogy talán majd ősszel visszatérünk rá...addigis a képzeletbeli listámon várhat a sorára! A palack nekem ebben a szìnben kifejezetten nem tetszik, olyan mint egy csokréta parizer vagy selyemsonka... Ami ennél nagyobb probléma, hogy nem volt tùl tartòs rajtam. De hátha csak amiatt, mert jò meleg volt amikor teszteltem, biztosan majd ha hűvösebb lesz jobban muzsikál. Addig is 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Burya

2017. augusztus 26.

"– Na, ennek szép a színe, nézzük meg, hátha valami friss, gyümölcsös vagy épp virágos dolog rejlik benne. Fújjuk ki, úgy, a papírra. Most várjunk. 3, 2, 1... illatol. Jesszus, ez már megint mi?? Jaaaaaa, csak a húszezredik cukorszirupos lötyike...
– Jaj, hagyjon már kérem ezzel a nyavajgással! Lesz benne valami virág, de amúgy mehet az üvegbe a szokásos. Igen, igen, a fekete üvegben is ez volt, meg a lilában és a rózsaszínben is, cukor kell a jó népnek, maszat és ragacs. Tedd más színű üvegbe és viszik, mint a cukrot! Azaz viszik a cukrot."
Kéremkapcsoljaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kéremkapcsoljaki.

a12smuk

2017. augusztus 9.

A kétdekás Bonbonmeggy mindannyiunk boldogságára végre édes frigyre lépett a konyakosmeggyel .Mindezt "lazaclózsaszín" ruhakölteményben.Az év esküvője, by Valentino. Gratulálok az örömszülőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Edina313

2017. augusztus 8.

Meg kell mondjam őszintén, engem ez az új nyári kedvenc Valentina, nagyon megtáncoltatott. Valami elképesztően szuper, és brutálisan jól bírja a hőséget is. Nagyon-nagyon tetszik. Az összetevőibe szerelmes vagyok. Sajnos nem próbáltam még a Prada Candy Gloss-t, azt mondjátok, az hasonlít rá legjobban. Rajtam eddig semmi sem volt tartós melegben, erre a nyárra viszont több nagyágyút is találtam, amit jövőre be fogok vetni. Ez lesz az egyik, ha kibírja a pénztárcám. Nagyon édesszájú lettem!! Én egyszerűsége ellenére is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.