Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

gerbaud

2012. november 20.

Határozottan hátra kell söpörnöm, sőt egyenesen kitörölnöm az év eleji véleményemet erről a kis pimasz szépségről. Nyilvánvalóan nem ő változott, hanem én. Ha nem jött volna Assoluto testvérkéje, nem foglalkoztam volna újra vele, de így előkerült és csibészen rám kacsintott, majd a fülembe sutyorogta: na ugye, hogy tudok valamit, amit te is. Teljes átlényegülés történt, mintha átröppentünk volna egy másik dimenzióba.
Míg az Assoluto-ban nem, benne valóban megtaláltam a tökéletes harmóniát, igaz egy év kellett hozzá, de még csak évszakváltozást sem igényelt. Pajkosság, egy csipet szentimentalizmus, elegancia, ártatlan nőiességbe burkolt csábítás.
Hanky annyira szépen leírta, nem is kell őt tovább boncolgatnom, benne van abban az írásban minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

dorottyaa

2012. november 12.

Nem vagyok nagy parfümszakértő, de ez az illat az, ami rabul ejtett már az első pillanatban. Megmagyarázhatatlan a kötődésem hozzá, biztos jó ideig ebben az illatfátyolban fogok pompázni. Finom, ízléses az üvege, egy balerina fürdőszobai üvegpolcát juttatja eszembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Orsyna

2012. november 1.

Hát ez kell nekem!Imádom a tubarózsa és illatát és a finom édeskés illatokat az üvege is igazán egyedi, beleszerettem.Ő a top 5-ös listámon van.Minden vágyam hogy beszerezzek egyet belőle.
Párom szerint inkább tavaszias könnyed illat.Ő az erősebbeket szereti hát akkor nem ő lesz a nyerő hanem keresek valami intenzívebbet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Guttmann Natasa

2012. október 30.

Amit érzek az a bergamot, egy pillanatig, majd gyümölcsös-virágos egyveleg, amelyben az erdei szamóca, a narancsvirág és a jázmin dominál. (& trüffel!) A bázis melegebb hangulatú-cédrussal és ámbrával. Nekem túl hamar elillant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Orsyna

2012. szeptember 8.

Hú nagyon kíváncsi lettem erre az illatra. Egy igazán nőies és kifinomult egyedi illatot keresek.Ami nem túl hivalkodó mégis érezni.A leírások nagyon tetszettek róla főleg Hanky-é.Már alig várom hogy megszagoljam.A csomagolása is nagyon csini.:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Jasmine Noir

2012. augusztus 23.

A parfümériában teszter alapján azonnal beleszerettem. Egy hónapig kb hetente bejártam megszaglászni, hogy vajon még mindig olyan e. Szó szerint, mint valami varázslat lengett körül. Meg is vásároltam, de az már valahogy nem volt olyan átütő. Így is isteni kis illat, azóta is nagyon szeretem, bár nyárra a trüffel miatt kicsit erős. Alig várom a telet, hogy akkor vajon hogyan teljesít, addig is egy jó erős négyest kapt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

svivko

2012. július 10.

Nagyon finom, és nagyon szép. Nem túl fűszeres, és kellően édes. Ez volt az első szippantás, lehet visszajövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

doee77

2012. május 15.

Ajándékba kaptam, és nagyon megörültem neki, mert a plakátokról, parfümériákból már egy ideje szerelmes voltam... :) Az üveg nagyon bájos, bár természetesen fotón szebb, kézbe véve egy picit azért elveszik a virágok gyurmázott jellege, játékossága, hiszen egyértelművé válik, hogy egy jelentősen leegyszerűsített, sorozatgyártott forma. De ez nagyon szőrszálhasogatás - amitől nekem, a csodás illat és hangulatos kiszerelés mellett mégis kissé csalódás: nem tartós. Ha az lenne, akkor csillagos ötös lenne. Így a legfájóbb őszinteséggel 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Schildi

2012. május 4.

Imádom én is:))) Még csak illatmintám van belöle, de laig várom, hogy megvegyem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

rozsaszonja

2012. április 25.

Visszafogott, elegáns illat.
Anyukámon tudnám elképzelni, bár ő lehet tiltakozna, mert 60 évesen virgoncabb, mint én.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Visszafogott, elegáns illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)