Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

dorika993

2018. június 7.

Állandó illat mindig van itthon már több éve nagyon szeretem kellemes virágos és nem feltűnő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

hdori23

2018. május 25.

Talán már 3 vagy 4 éve megvan és most fogyott el. Az illata kellemes de azthiszem nálam ez épp hangulatfüggő is. Valamikor nem bírtam magamon elviselni máskor meg mindennap használtam. Az árát szerintem nem éri meg nem igazán tartós,reggel befújom magam vele délután 2 felé már az az érzésem mintha nem is használtam volna parfümöt. Kicsit kiábrándultam ..talán majd egyszer kipróbálok egy másik illatot a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Luna1024

2018. április 1.

Iszonyú népszerű ez a parfüm, kb. ilyen Chloé EDP-, La Vie Est Belle-szinten, de bevallom, az okát egyelőre nem sikerült megfejtenem. :/ Én igazából a létezésével is csak nemrég szembesültem, csakúgy, mint azzal a ténnyel, hogy ez az a bizonyos illat, amit oly sokszor érzek Budapest utcáin szaladgálva (persze akkor még nem ismertem a nevét).
Megbántani senkit sem szeretnék, hiszen mind mások vagyunk, más dolgokat szeretünk, de nekem ez egy tipikus átlagos illat, amit szerintem akkor sem tudnék megkülönböztetni a többitől, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Persze nem kell mindennek hiper-szuper, ezer réteggel rendelkező műalkotásnak lennie, na de akkor ahhoz olyan ár is dukál... Ha a DM vagy a Rossmann polcain látnám ezt az illatot, egy rossz szavam se lenne, de ez egy designer illat nem kevés pénzért, és ahhoz viszonyítva nekem nagy-nagy csalódás, pláne ha azt is figyelembe veszem, hogy a tartóssága kritikán aluli. :(
Amúgy én fehérvirágokat érzek leginkább, plusz abszolút ott van a szarvasgomba számomra nehezen meghatározható, kissé talán földes illata, és ha a bőrömön van már egy ideje, picit az eper is előbukkan. Sokat gondolkodtam, mire hasonlít a leginkább, és azt hiszem, megvan: én abszolút az Estée Lauder Modern Muse hűvös jázminillatát érzem benne, kicsit maszkulinabb jegyekkel. Kifejezetten távolságtartó virágillat szerintem, nem egy rózsaszín csajszis tutti-frutti, bár mondjuk ez nem feltétlenül baj. Minimálisan sem édes, inkább virágos, kimért, letisztult, giccsmentes, ezt mondjuk díjazom, ugyanakkor be kell valljam, hogy kicsit untat is. A megjelenése óta több változata is született, és van, amelyiket jóval érdekesebbnek és karakteresebbnek tartom nála.
Univerzális, biztonsági játékos illat a számomra, ami minden szempontból az "arany középúton" halad, és kerüli a szélsőségeket. Minden évszakban, hétköznapi és alkalmi illatként egyaránt megállja a helyét, sokakhoz illik, visszafogottabb stílusú lányokhoz/nőkhöz különösen. Aki az egyszerű, letisztult dolgokat kedveli, mindenképp próbálja ki! :) Nálam 3 csillag, mert nem kifejezetten rossz, csak valahogy többet vártam, ennyi az egész... Ha már Valentino, én maradok a Donna-vonalnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

juditkaa70

2018. január 19.

Kellemes,érzéki gyümölcsös illat rajtam. Hosszantartó az illata,a nap bármelyik szakaszában használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

BlairM

2018. január 11.

"Szerelem első látásra" ennyivel tudnám jellemezni a kapcsolatunkat. Már az első pillanattól beleszerettem a gyönyörű üvegcsébe, sokáig szemezgettem vele, nem egy tesztcsíkot elhasználtam, mire végül rászántam magam. Nem csalódtam! Rendkívül nőies, üde finom virág illattal. A páromnak is nagyon tetszik és a barátnőim is csak dicsérő szavakkal illették. Általában alkalmakra, színházba, vacsorákon szoktam magamra fújni, nem egy mindennapi használatra való parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

mglilla

2017. november 19.

Imádatom tárgya, elegáns, dívás, lehengerlő, magabiztosan viselem egésznap, tartóssága kiváló, bármilyen alkalomra megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

reaC30

2017. augusztus 13.

Nagyon vegyesek az érzéseim az illattal kapcsolatban. Néha rendkívül különlegesnek érzem, néha pedig egy teljesen átlagos parfümnek. Tartós illatról van szó, úgyhogy előbb próbálgassa mindenki mielőtt megvesz egy üveggel, mert sokáig érezzük majd magunkon. Szerintem ez az az illat, amiből mindenkinek el kell egyet használni életében, aki parfümmániás. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

buba83

2017. július 13.

Gyönyörű csomagolásban hatalmas csalódás. Karakteresebb és lényegesen tartósabb illatot vártam, de csak egy édeskés kellemes, kissé átlagos "semmilyen" illat ami nagyon gyorsan elillan. Az üveget elteszem emlékbe, a többi felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

szasziika0

2017. június 10.

Állandóan újra veszem, szerintem már 4.-5. üveget vettem meg.
Nagyon szeretem az illatát, finom és friss, engem egy tavaszi viràgoskertre emlékeztet.
Barátnőim állandóan dícsérik hogy milyen jó illatom van, én a tartósságával is meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Állandóan újra veszem, szerintem már 4.-5. üveget vettem meg.

Odil

2017. június 8.

Nem igazán tudok vele mit kezdeni.
Egy oldalról rendkívül kellemes, fúziója néhány tiszta, vizes, öblítős és csinos, puha, púderes-fehérvirágos ikonnak, az egészet végtelenül viselhetővé, inoffenzívvé és finommá téve - őszintén el tudom képzelni azokat a napokat, amikor csak erre vágyom, mert kifejezéstelen semmi, mégis egyszerűen jó. Így lenne négy csillag, lévén nincs köze sem az eredetiséghez, sem a valós szépséghez, mégis látom a helyét a világban.
És a másik oldal.
A tartóssága nevetséges. Ezen nincs mit ragozni, szégyen. Emellé ráadásul a benne lévő kis halovány vanília olyan gyatra színvonalú, hogy időről-időre műanyagossá válik, ami belegázol még abba az egyszerű jó érzésbe is, amit a Valentina koncepciója maximum adni hivatott.
Ezt a parfümöt újra kellene formulálni, ezúttal a cuki üveg mellett a minőséget is szem előtt tartva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Nem igazán tudok vele mit kezdeni.
És a másik oldal.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)