Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

angelina69

2017. május 23.

Az a helyzet, eddig engem az a fránya szarvasgomba és a cédrus elijesztett attól, hogy kipróbáljam. De ma vettem a bátorságot és fújtam egyet, ráadásul magamra. Azt kell mondjam ... megdöbbentem. Hiszen ez jó, sőt nagyon jó!!! Tetszik. Édeskés, de nem vágott hanyatt, nem fojtogatott. Kimondottan kellemes, ami nálam azt takarja, hogy nagyon jó viselni. Elegáns és mégis játékos. Nincs nagy mélysége, nem kimondott kaméleon. Nem tudom megkülönböztetni az illatjegyeket, biztos béna vagyok szaglásilag, de nekem ez úgy kerek, ahogy van.Nincs oltári nagy hatósugara, mégis ott lengedezett az illata. Kb. 4-5 órán át kitartott. Nagy kánikulában biztosan nem viselném, de valahogy a minuszok sem állhatnak jól neki. Hát, drága Valentina, vágyom rád...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

Timi01

2017. március 2.

Ejj-ejj, Valentina.... ami eszembe jut róla, hogy egy nagyon kedves illat, de nem tudom megmondani, hogy mit érzek mert olyan hamar távozik rólam, hogy leginkább semmit. Pedig de jó lenne, ha tartós lenne, jóban lennénk a hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Liv77

2017. február 17.

Erős,púderes,nagyon tartós,de az én orromat szinte csípi.Még jó,hogy csak mintát rendeltem belőle.Az üvege viszont gyönyörűséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

hedjulaa

2017. február 15.

Finom az illata, nem kifejezetten az én ízlésem, olyan elegáns fiatalos dívás az illata. Hosszan tart, én csak alkalmakra viselem, de megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Barbara92

2017. február 11.

Egy ideje keresem az uj parfüm kedvencem az Armani sí es a lancome midnight rose melle es végül erre esett a választásom. Az édes illatú parfümöket kedvelem es ez nem csak ebben teljesít, de mellette rendkívül nőies es érzéki parfüm. Ajánlom!

UPDATE: elhasználtam egy üveggel es sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert rajtam nagyon nem tartós, amit sajnalok:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

felho

2017. február 7.

Elegáns, nőies kellemes illat, viszont nem tartós, ezért csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Elegáns, nőies kellemes illat, viszont nem tartós, ezért csak 3 csillag

Ascyra

2017. január 20.

Nagyon finom, bájos, szelíd, nőies illat. Tele virágokkal. Akárha belefúrnád az arcod egy tavaszi virágcsokorba és mélyen, de jó mélyen letüdőznéd az illatukat. Én nem találom műnek. Inkább csak, ... felejthető. Sokkal jobb, kellemesebb és figyelemreméltóbb illatokkal találkozni. Ez csak olyan kedves, némi Mona Lisa mosolyú... de semmi olyan nincs benne, ami falakat mozdít vagy eget renget. Egynek jó, hétköznapra, amikor a munkára koncentrálsz vagy a feladatra ami előtted áll. Merthogy, felfedezni véltem benne valami lineáris folyamatot: ahogy letisztul, az is csavar nélküli. Nem okoz semmiféle meglepetést. Virág... virág és virág - vállrándítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

anitkaa

2016. december 6.

Édes, virágos, kifinomult, nőies illat. Az üvege is szép. Tartós!!

UP: Az 50 ml-es üveg feléig jutottam.. Megváltozott az ízlésem (szaglásom) és ezt a parfümöt már nagyon édesnek találom. Olyan kicsit mű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Édes, virágos, kifinomult, nőies illat. Az üvege is szép. Tartós!!

malacka222

2016. november 21.

Mikor megjelent,odavoltam érte.Aztán nagyon jó áron hozzájutottam egy 30 ml-es kiszereléshez,és nem értettem,mi tettszett eddig benne.Talán a bőrömmel nem jó a kémiája,de annyira erősnek és műnek érzem.Szamócát abszolút nem érzek benne,virágokat annál inkább,rajtam olyan pacsuli illatú.Sajnálom,mert nagy reményeket fűztem hozzá.A tartóssága viszont ötös!Fürdés után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

diesel22

2016. november 10.

Az üvege nagyon jó, de az illat szerintem kifejezetten pocsék. Édes, amivel nem lenne gond, de annyira szintetikus, annyira plasztik és mű, hogy nem csak az orromat, de a gyomromat is rendkívül bántja. A kollekció többi darabja sem nyűgözött le. Az üvege miatt kap egy kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)