Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

SzTellsIt

2016. október 26.

Olyan, mintha egy virágmezőbe pottyantam volna, nagyon könnyű, nőies illata van. Hamar letisztul, fiatalos, szerintem hétköznapra és alkalomra egyaránt alkalmas. Kényelmes, nem szúrós az illata, szerintem nyárra-télre is jó. Viszont! 4 óra múlva már csak halványan lehet érezni, újra kell fújni. Ezért kapott csak 4 csillagot. Sajnálom ezt a kis hibáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

monika1966

2016. október 5.

A lányomtól kaptam ,szerinte illik hozzám ,olyan Anya illat . Örülök,hogy így látja mert ez a parfüm egy kedves,bájós,meleg illat, jó hozzábújni :) Rajtam nagyon-nagyon tartós !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Timi8

2016. augusztus 12.

Update 2.: ...hàt, mèg jó, hogy vègre beszeteztem a nagy kiszerelèst...nem tudom, nem az igazi. Ruhàmon mèg csak-csak kellemesnek mondható, de a bőrömön nem tetszik (màr annyira...)
Meg nem elèg bohókàs, tùl komoly talàn a szàmomra, de nem tudom megfogalmazni amit èrzek... nem az èn illatom. Maradok az èdesebbeknèl!

Update 1.: Alba trüffel??? Ez a fordìtàs az illatjegyeknél megtévesztő lehet... mert ebben nem vmi fehércsokis bonbon van, hanem valòjàban szarvasgomba (=tartuffo!!! ...az màr más, hogy a trüffel, mint bonbon ennek a gombànak a formàjàròl, megjelenéséről kapta a nevét :))) Ùton a nagy kiszerelés!!! Felpontozva!

Meseszép üveg, de az illat sokáig nem fogott meg. Idén tavasszal alkalmam nyìlt mintácskát pròbálgatni, itthon "tiszta orral" ìzlelgettem, kellemes is volt, de nem volt az a nagyon hűha. Párocskám viszont kezdte a szimatolást, neki nagyon megtetszett. Mivel ez ritkaság számban megy nálunk, kezdtem magam ráhangolni az illatra, meglátni a szépségét és megszeretni, ahogy kell! Nálam (legalábbis azt vettem észre), h.ami illat annyira tetszik, h.rögtön szerelem, az csak mùlò fellàngolás és hamar ráunok végül, de amit hosszasan pròbálgatok, megszeretek abbòl sokáig magam mellett kell tudnom egy üveggel. Már határozottan gondolkodtam, h.őszre szeretném őt nagyban, parfümériában járva valahogy mindìg kerül belőle rám. Ma anyummal sétáltunk a D-betűsben, és gondoltam, neki is megmutatom. Hát, szegényem konkrétan hátrahőkölt a kifùjást követően, a csuklòmat ettől függetlenül még az orrához nyomtam, hátha ùgy jobb lesz neki, de azt mondta, h. "Ezt neeeee, nagyon nem jò!" Értetlenül állok a történtek előtt. És most kissé elbizonytalanodtam. Pedig már ùgy beleéltem magam. Tesztelése továbbra is folytatòdik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

skin

2016. június 10.

Csak jót tudok mondani erre a parfümre. Kellemes ,finom illatú alkotás..Abszolút melegítő hatású illat,ezért kizárólag csak a hűvösebb napokra tudom elképzelni. Én nem érzem hercegnősnek inkább nőiesnek ,és egyben egy olyan nő képe jelenik meg előttem ,akit minden férfi kíván és a nők tucatjainak irigy pillantása kíséri. Azt hiszem ehhez a parfümhöz kell a 3X ,mert egy húszas éveiben járó lánynak túl sok még. Ha ilyet viselsz barátnőid biztos megkérdezik a nevét. Ünnepi alkalmakra való parfüm,vagy akár egy randevúra is,de semmi esetre sem mindennapi viseletre ,mert olyan mint egy alkalmi-ruha ,öltöztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

galagonyanya

2016. május 14.

Azt gondoltam, Valentináról mindenki nagyjából ugyanazt fogja mondani, végül is "divatillatról" van szó, vagyis olyan parfümről, amely termék, nem műalkotás: a fogyasztói társadalom nőtagjainak, főleg a fiatalabb korosztálynak (40 alatt) készült, akik kellemes, édes, virágos-gyümölcsös illatot keresnek, mely nem bántja érzékeny orrukat. Ehhez képest azért vannak szép számmal, úgy látom, akiket a világból ki lehet kergetni vele. Megint mások jelentéktelennek tartják.

Szerintem Valentina nem jobb és nem rosszabb a mostani mainstream nagyátlagnál. Van annyira jellegzetes, mint a La Vie est Belle, ugyanakkor tán kevésbé irritáló, és kevesebben használják. Elég nagy hatósugarú, gyümölcsös, virágos illat, nagyon nőies; hosszú hajú fiatal nő képe villan fel előttem, haja sötétszőke, szoknyát hord és blúzt... nem bánt kérem senkit.

Akik a tartósságára panaszkodtak, lehet, hogy elöregedett tesztert vagy nem eredeti példányt próbáltak. Az eredeti nagyon erőteljes, intenzív illatú. Nem ez életem illata, de én személy szerint kellemesnek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

hessviky666

2016. április 8.

Kerestem egy nem túl hivalkodó parfümöt azokra a napokra, amikor nincs kedvem cukorfelhővel körbevenni magamat. A drogériában nézelődve ennek az üvege nagyon megtetszett, ki is próbáltam. Először nem igazán ragadott magával, kellemes, kellemes, de annyira nem volt első szaglásra szerelem.
Aztán mikor két nappal később a sálamon megint megéreztem, elhatároztam, hogy igen is ez az illat ragaszkodik! Kell nekem!
Nagyon kellemes, nőies, felnőtt illata van, egy kis csavar érződik benne. Egész nap végigkísér az illat és hihetetlen önbizalommal tölt el!
Azonban nem mondanám, hogy diszkrét, azért ennek is megvan a karaktere. Egész napon át tartós rajtam!
4 csillag, mert nekem nem a legeslegeslegkedvencebb parfümöm, rohanós napokra használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

hulcsi

2016. április 3.

annyira finom, annyira tavaszi, annyira üdítő, imádnivaló...tényleg-tényleg. Mint egy virágbaborult üde tavaszi napsütötte park. Komolyan jobb kedve lesz tőle az embernek!
Ruhán hosszabban megmarad, bőrön sajnos kevésbé. De ez sem szegi kedvem...van 80 ml-m locsolm, csak locsolom magamra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

a12smuk

2016. március 13.

Jáájj,hát Valentina,te drága, még nem írtam rólad...talán,mert nem igazán van mit....Szegénykém olyan gyenge rajtam,hogy fél órával a felfújás után,már sehol sincsen.....a szappan amivel kezet mostam,tartósabb.Nem baj,az üvege szép,ez is valami :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

tothdalmika

2016. február 29.

Jaj Valentina, de szerettelek volna szeretni...
Papírcsíkon és másokon oda-vissza vagyok érte, de sajnos nem működünk együtt :( Rajtam valami borzasztó leírhatatlan SZAG lesz belőle, amit nagyon sajnálok mert nagyon vágytam rá már a jegyek alapján is, aztán a papírcsíkos illatolás után is. Valószínűleg a jázminnal nincs jóban a bőröm, mert minden jázminos illat elkorcsosodik rajtam :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Jaj Valentina, de szerettelek volna szeretni...

wifee

2016. február 9.

Nem értem hogy miért, de nekem ez az illat felér egy kínzással. Annyira akartam szeretni, mindenki áradozott róla, hogy mennyire jó illat. Én egyszerűen nem tudom elviselni. Ilyen érzésem még nem volt szerintem illattal kapcsolatban, olyan volt hogy meguntam de hogy ennyire ne bírjak elviselni elsőre valamit... Lakótársam használta, de menekülnöm kellett előle, szellőztetnem mert a fejfájás és a hányinger felváltva jöttek rám ha ezt használta. Bár lehet hogy ebben ő volt a ludas, mert napjában kétszer háromszor is magára fújt 5-5 fújást. Hogy miért azt nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)