Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

eszterszabomakeup

2015. július 10.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom. Személy szerint mindig is az édeskés, gyümölcsös illatokhoz vonzódtam leginkább, aki a friss, citrusos vagy fűszeres illatokat kedveli, annak nem ajánlom. Kifinomult, édeskés, enyhén púderes számomra az illat. Az üveg és a design szerintem hűen tükrözi a benne rejlő illatkompozíciót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

EvaO93

2015. június 24.

Imádom az ilyen és ehhez hasonló illatokat. Nekem olyan "törékeny, kis hercegnős" illat, egy igazi hölgy illata, aki szépen finoman beszél, a megjelenése szolid, de nőies. Aki látszólag nem a legfeltűnőbb egy társaságban, de azért mindenki észreveszi és rá-rá kacsintgat. Titokzatos, kacér. Egy szóval jellemezve: BŰBÁJOS maga az illat és a viselője is egyaránt azzá válik. Mostanában elég szépen változik a kedvenceim listája, az élen még mindig az Ange ou Demon le Secret áll, letaszíthatatlanul immár kb fél éve, voltak kisebb fellángolások más illatokkal, de valahogy 1-2 hónap vagy annyi sem és nem tudnak elvarázsolni, de Valentino Valentina-jában látom az esélyes 2. dobogóst hosszútávon még talán 1. is lehet. Majd elválik. Már "csak" be kellene szerezni, ami azért nem egy olcsó mulatság. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Csirip74

2015. június 20.

Jókislányos illat, nem feltűnő illatjegyekkel, amelyek komfortos arányban vannak jelen. Keresem még az "illatomat", sajnos ez sem lesz az. A kifújást követő félóra után a jázmin uralkodik a bőrömön, pedig jobban örülnék, ha a többi lenne túlsúlyban. Nem rossz, de mély nyomot nem hagyott bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 20.

zozi

2015. május 24.

Aranyos kis illat. Sajnos hamar elillan az illata pedig nem valami olcsó, de amugy nagyon szeretem. Edes kis virágos, puha illat. Viszont hiányolom a kupakot, ez a travel teto nem valami massziv, multkor beleraktam a tatyomba és töröttem szedtem ki, igy most kupak nélkül marad :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Peculilyar

2015. május 13.

Én nem érzem felnőttesnek az illatot. Mondjuk személyiség függő, hogy minek gondolod. Egyszerűen elvarázsolt amikor megszagoltam, de sajna nem marad rajtam sokáig. Egye-fene ezért nem vonol le belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 13.

kukutka

2015. május 11.

A leírás alapján azt hittem, imádni fogom, de nekem hihetetlenül nyanyás ez az illat. Csodálkozom, hogy másnak nem az, de el nem tudom képzelni, hogy 70 éves korom előtt még egyszer magamra fújjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

alidak

2015. április 29.

Én nem értem, miért kedvelik ennyire ezt a parfümöt. Nagyon valószínű, hogy ízlés kérdése is, de nekem borzasztóan közönségesnek tűnik. Én nem találtam magamra. Ráadásul a tartóssága is hagy valami kívénnivalót maga után. Nekem nincs meg, én teszteltem többször a csuklómon is, valamint kaptam ajándékba egy illatmintát, de nem jött be többszöri tesztelés után sem, pedig szerettem volna szeretni, mert gyönyörű az üvegcse :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

kcseni

2015. április 25.

Igazi kedves, finom, nőies illat. Szeretem a jázmint, szóval nekem nem okoz fejfájást, a trüffel is tetszik benne. Rajtam tartós és a mindennapokra is tökéletes. Férjem is nagyon szereti, ha viselem. Nem bántam meg, hogy másodjára is megvásároltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

szamira

2015. március 11.

Háromszor próbáltam tesztelni az iparfümériás mintámat, de pár óra múlva, mire géphez kerültem már nem éreztem semmit, annyira bőrközeli. Az első pár percben pedig annyira finom. Kár érte, mert igazán kellemes, rúzsos-púderes jázminillat lenne, édeskés-meleg, puhán ölelő és valahogy nekem különleges a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Regi84

2015. január 26.

Nekem túl erős illat, elég hamar megfájdult tőle a fejem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Nekem túl erős illat, elég hamar megfájdult tőle a fejem.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)