Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

varga.stella

2015. január 19.

Egyértelműen virágos illat, de a hátterében van valami, ami picit mássá, egyedivé teszi. Nem ismerem fel, de valahogy az a plusz dolog nem lett a kedvencem. Eléggé tartós, de nincs nagy hatósugara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Leena

2015. január 9.

Nagyon kedvelem, de nem ez a kedvencem. Hétköznap hordom, rajtam nem sugároz alkalmi hatást, (amúgy is bőrbe simuló), de egy finom pulóverrel és magassarkú csizmával csak jó napom lehet vele. Tartós, finom jázmin illat egy kis eperdzsemmel, pár óra után pedig egészen púderessé válik, ami csak jót tesz neki. Illatokra nem tudom sajnálni a pénzt, de ő túlárazott, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

redheadvrouw

2015. január 9.

Ezzel az illattal álmodtam pár napja.Nem ismertem, így ezt egy jelnek vettem, hogy meg kell szaglásznom. De sajnos nekem csak a jázmin érződik fogkrém illattal elegyedve, mint amikor a szolidabbik nagymamám ad egy puszit az arcomra, amikor valahová elindulunk együtt és ő elegáns, kalapot is visel, sőt még rúzsozott is és érzem rajta a fogkrém és parfüm illatot. Sajnos én a jázmin miatt nem használnám, pedig van egy jázminbokrunk és imádom szagolgatni amikor virágot hoz, de parfümben és krémekben nem tudom elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Epetra90

2014. december 12.

Nagyon szuper ez az illat és tartós is. Tavaly Madridban, egy bevásárlóközpontban próbáltatták ki velem. Elsőre tetszett, de bolondságnak tartottam 65 eurót kiadni érte. Vásárlás után hazaérve még mindig nagyon finom illata volt a parfümnek és az illata még inkább a felszínre jött. Szerelem volt első látásra, ami még ma is tart. Aki megteheti, válassza ezt a parfümöt. Nem fogja megbánni :) Eleinte én is megbeszéltem magammal, hogy csak jeles alkalmakra tartogatom. Azóta viszont minden nap jeles alkalom lett :) Aki ezt viseli igazán különlegesnek érezheti magát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 12.

beautifullife

2014. október 5.

Uram teremtőm.
Nézegettem mindig, de valahogy a külcsije egy olyan neutrális cukiságot hordozott, hogy inkább nem akartam megismerni, mert gondoltam egy unalmas izémizé lehet egy császár nevével kiadva. Aztán a Pixibox-ban volt egy minta, meg egy 20%-os kedvezményt ígérő kupon erre a parfümre a Müllerben. Húztam-halasztottam a próbát, de gondoltam csak adok neki egy esélyt még azelőtt, hogy lejár a kupon, hátha.
Kifújtam és félve vártam a hatást, merthogy a jázmintól egy bizonyos szint felett a világból ki lehetne kergetni. Másodpercek múlva odahajoltam a csuklómhoz és meglepődtem. Hogy ez nem egy semmitmondó lötty, az is biztos.
A kezdet az tökéletesen úgy működik, ahogy a nagykönyvben meg van írva: fanyarul szexi elegy a bergamottal az élen, karöltve a különleges trüffellel. Ez Valentina-nak az alapattitűdje, az ércelődése, a szökési terve. Aztán megszökik és epret esznek jázmincsokorból. A végén pedig hazatér kicsit másnaposan, fásan. Ami nekem nagyon tetszik benne, hogy elejétől a végéig lehet érezni benne a hercegnői illatot. Akárcsak az igazi ikonok, akiknél még egy sárga esőkabátban és gumicsizmában is lehetne érzékelni a kisugárzásukat. Egy kastélyban neveltetett lány nem fogja soha elfeledni az etikettet, az egyenes tartást és a szép beszédet.
Egy Shakespeare műbe szerintem tökéletesen beleillene. Nemesi származású lány, aki harcol az ellen, amibe beleszületett.
A reklámarcot valóban válogathatták volna még egy ideig, mert bár a huncutságot átadja, a fennköltséget nem.
Az a nagy problémám, hogy Hanky annyira tökéletesen beletalált, hogy én most csak itt hebegek-habogok, hátha hozzátehetek még valamit.
Ami egy kicsit kevésbé tetszik nekem, hogy rajtam csak - fogjuk rá- közepesen tartós. Ennek ellenére örülök, hogy még időbe magamra öltöttem ,mert megyek is a héten beváltani rá a kuponomat. :) Azt hiszem Valentino és a Valentina krúja, Olivier Cresp és Alberto Morillas nem tud hibázni.
Úgy néz ki ezentúl akár látatlanba is megvehetem a látszólag unszimpatikus illatokat, úgy is beleszerelmesedek. :D A lapos véleményezésért, pedig bocsánatért esedezem, kicsit fáradt vagyok, de úgy éreztem muszáj átadnom ezt a pozitív csalódást. :)

Időközben mégsem vettem meg és talán örülök neki. Pakolgatás közepette megtaláltam az illatmintát és fel kellett ismernem: én nem szeretem a jázmint és nem is működünk együtt. Sok illatnál kezdtem sejteni, de most eldőlt. Sajnos az Alient pont emiatt húztam le, de egyszerűen ott annyira erőteljes, hogy nem tudok objektíven ítélni. Kicsit bánom, de megpróbálkozom a fekete társával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Uram teremtőm.

2014. szeptember 16.

Idén tavasszal beleszerettem ebbe az illatba, ácsingóztam rá, végül nyáron megleptem vele magamat a születésnapomra. És ezzel szertefoszlott a varázs...már nem látok benne mást mint egy édeskés kellemes illatot, amit valahogy szinte sose akarózik fújnom, mert sok érdekesebb illatom van. Nem tudom mit láttam/éreztem benne pár hónapja, most már semmit. Ha valaki szeretné, feltettem az eladó dolgaim közé 38 ml van az 50-es üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

sal

2014. szeptember 1.

Tavasszal lettem 'szerelmes' ebbe a parfümbe,azóta ez a kedvenc. Nyáron nem igazán használok parfümöket mert azok is csak melegítenek,de ezt sosem éreztem túl soknak. Kíváncsi vagyok,hogy télen is így fogom e szeretni mint most. Nagyon bájos, egyenlőre megmarad a szerelmünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Nagy Dóri

2014. augusztus 4.

Imádom! Tökéletes nyári,tavaszi illat. Az egyik kedvencem lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Imádom! Tökéletes nyári,tavaszi illat. Az egyik kedvencem lett :)

nyarigabi

2014. július 7.

Háromcsillagos virágillat egy ötcsillagos üvegben. Nem kedvelem a virágillatokat, trüffelnek rajtam nyoma sincs. Kaptam egy kiürült üveget a gyűjteményembe. Kap egy négyest a külalakjára és azért, mert a barátnőmön, aki használta kellemes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

Málni89

2014. március 27.

A februári Pixibox-ban 20%os kedvezménnyel ma én is megvásároltam, nem lehet neki ellenállni....igazi "tavaszias" illat...IMÁDOM :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)