Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

eveartstar

2014. március 1.

A romantikus rózsákkal kirakott légiesen átlátszó üvegű kifinomultan megtervezett külső alatt egy lesben kirobbanó dög készülődik. Dehát mit is várhatnánk egy régen híres divatháztól? A kis Valentina a reklámfilmben úgy rohangál, mint egy szellős tavasszal első bálozó csitri, aki épp az első csókját csattantja el...
az összekeveredetten nosztalgikusan hatvanasévekben...van is az illatban valami nosztalgikus.
De ez nem egy első bálozó csitri illata! Egy bevállalós nőé inkább.
Nekem nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 1.

De ez nem egy első bálozó csitri illata! Egy bevállalós nőé inkább.
Nekem nagyon tömény.

kriszti8051

2014. február 5.

A csuklómra fújtam és nekem nem nagyon jött be. A barátom szerint meg ritka büdös, úgyhogy nem őt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

BNicol

2013. december 30.

Ő az ügyeletes parfümöm. Szeptember óta használom. Megismerkedésünk kicsit döcögősen indult, volt hogy inkább másik parfüm után nyúltam. Amikor azonban beköszöntött a kicsit hűvösebb idő teljes lett a szerelem. Tökéletesen működik rajtam. Finom édes illat, mégsem fullasztó. Szerintem elég tartós is, bár én nap végére megszokom és nem igazán érzem mindig, mégis van hogy meg-megcsap az illat. Elegáns mégis kicsit pajkos illat. A komolyság és a huncutság elegye. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Candice

2013. december 29.

HankyPanky leírása után nincs is mit hozzáfűzni, 5 hatalmas csillag! :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

HankyPanky leírása után nincs is mit hozzáfűzni, 5 hatalmas csillag! :)))

_-Mia-_

2013. október 9.

Szeretném szeretni. Csodás illata van, de mintha rajtam nem lenne "sillage"-a. :( Még próbálkozom, hátha... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Kleopátra

2013. október 2.

Éppen most illatoztam őt. Még végbemegy rajtam az illatinvázió elolvastam az előző véleményírót,és hát egyet kell értsek vele,mármint ami az utolsó mondatait illeti :) Jót mosolyogtam az idézőjelbe tett megállapításodon is :)) Én ezt az illatoknál még nem tapasztaltam.

Nah de visszatérve Valentinához: kellemes,diszkrét, romantikus illat. Első szippantásra nem szerelem,de még fellángolás sem,ahhoz nekem kevés. Viszont ha ajándéknak gondoljuk, nagyon nem lehet mellé lőni vele, mert kicsit minden nő tud azonosulni vele.Finom,elegáns asszonypalántákon tudom elképzelni, pont azért mert nem kalabala fiatalokhoz szól,valójában még én sem érzem eléggé érettnek magam hozzá.Ez egy lépés a felnőtté válás lépcsőjén.Kifinomult, boldogságot hordoz,és ezt az őszi-téli időben tudja leginkább megmutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Dius

2013. július 30.

Régóta szemezgetek már ezzel a parfümmel, de eddig valahogy mindig elsétáltam mellette. Valamelyik nap olvasgattam itt a hozzászólásokat, és nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mivel én most pont ilyen szolid, nőies, hétköznapra is viselhető illatot keresek, ami nem túl hivalkodó, mint ahogy a legtöbb parfümöm. El is mentem mindjárt másnap megszaglászni.....háát, először nem estem hanyatt az élménytől, a csuklómra fújtam, úgy voltam vele, hogy hát jó, de mégsem az igazi. Aztán hazafelé menet azon kaptam magam, hogy egyfolytában a csuklómat szagolgatom, nem bírtam betelni az illatával. Valami megváltozott, az elején kicsit zabolátlan illat megszelidült, és csodálatos, harmonikus, illatkompozicióvá alakult. De itt nem állt meg a csoda. Estére megint más lett picit. Imádtam! Úgy érzem, muszáj megvennem, engem teljesen a hatalmába kerített. Erre az illatra sok mindent lehet mondani, de hogy unalmas, azt biztos nem! (És nekem a reklám is bejön, szerintem illik hozzá..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

impala

2013. július 27.

egyszer tesztercsíkra fújtam és mondtam, jó, jó, de olyan semmilyen, majd egy barátnőm mutatta, hogy ez a parfümje, akkor épp messze ült tőlem, odanyújtotta az üveget, beleszagoltam, még mindig csak hát, jó, tőlem! nade utána... egyszer mikor mondta is, hogy ezzel van befújva megöleltem, és annyira csodálatos illata volt, komolyan mint egy angyalnak! ez volt az első benyomásom, meg hogy annyira esszenciálisan nőies, lágy, csillogó, göndör haj, puha bőr, ilyesmi benyomásaim voltak egyetlen szippantásra :) azóta kipróbáltam az én bőrömön is, és annyira édes, puha, kellemes az egész illat! hihetetlen mennyit változik az ember bőrére, azóta nagyon megszerettem, mindenképpen meg is akarom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 27.

aidanne

2013. július 25.

Szerintem maga a csoda:) abszolút első listás, ha egyszer módomban áll, én megszerzem.Érdekes volt a találkozásunk...engem, mint pl a könyvek, így a parfümök is "megtalálnak". Mikor megláttam ezt a pompás kis üvegcsét azonnal beleszagoltam...többször....akárhányszor illatboltban jártam, meg kellett szagolnom.Beleszerettem...olyan könnyed, igazi nőiesség, kifinomult, egyszerűen...és az a bergamott...hmmmmmmmm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Bihter85

2013. július 2.

A reklámozó nő gyalázatos! Mint egy hanyag kölyök. Valentinoéktól nem ezt várná az ember. Az illattól sem voltam elájulva, a szép üveg viszi fel három csillagig.

2013.07.02.
Ma "saját bőrömön tapasztalom" ezt az illatot és teljesen más, mint a papírcsíkon volt. Édes és finom. Így már igazi Valentino!
Egy csillag plusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

2013.07.02.
Egy csillag plusz!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)