Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta
Valentino Valentina fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

CherryBlossom

2013. június 29.

Egyelőre csak mintám van belőle. Amikor drogériában kipróbáltam, nem nyűgözött le, átlagosnak, semmilyennek mondtam volna. Így amikor kaptam belőle mintát, nem is igazán foglalkoztam vele. Aztán valami történt, újra kipróbáltam, és beleszerettem. Egyszerűen kell ez az illat! Fenn van a kívánságlistámon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

rekag

2013. június 10.

Isteni illat!!! Mintát kaptam belőle, de meg vagyok veszve érte. Must have parfüm számomra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

banyadék

2013. június 10.

Előre elnézést kérek a rajongóktól, de én nem a táborukba tartozom. Illatmintám van belőle, márt kétszer próbálkoztam vele. A kifújáskor tömény, fojtó, pacsulis, húsvét illat, aztán egy-két órán belül nyoma sincs. Nagyon-nagyon hasonlít valamelyik illatra, de még nem azonosítottam be. Biztos, hogy nem fogom megvenni. A csomagolása a nőiességet, lágyságot sugározza, a tartalma ezzel ellentétes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 10.

Orsyna

2013. június 1.

Minden alkalommal mikor drogériába megyek megillatolom és imádom olyan könnyed lágy nőies édeskés trüffeles virágos illat.Fantasztikus főleg tavaszra.Szolid klasszikus fiatalosan kifinomult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Ina15

2013. április 25.

Az üveg és szép és az illata is mennyei! Ez csak igazi nőknek áll jól, férfias jelleműek kerüljék! Sokkal finomabb, mint a Floreale... az inkább idősebbeknek ajánlanám. Kimondott 27-35-ig terjedő illatkategória! Mindenképp venni fogok egyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

nettas

2013. április 25.

Ó Te szolid, finom,ártatlan, tiszta, mértéktartó rüfke.... Ide veled!
Egyszerűen imádom az ilyen skizoid illatokat -ha nevezhetem így-. Nekem mindhárom változata bejön, pici változások mégis más évszakot, hangulatot varázsol belé.
UPD: Floreale mégsem jön be........ Bőrön nálam semmi köze az első két parfümhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Ó Te szolid, finom,ártatlan, tiszta, mértéktartó rüfke.... Ide veled!

Orsyna

2013. február 25.

Tavaszi illat ha lenne rá pénzem megvenném lehet.De kicsit sokallom érte mert azért nem egy nagy durranás.finomnak finom de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Sindy6

2013. február 18.

Szerintem nagyon finom illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Szerintem nagyon finom illata van

tojsika

2013. február 4.

Nagyon szeretem az illatát,nem olcsó mulatság de megéri,az illat egy kis pajkosságot hoz a nők életébe....egy kicsit kacér,ugyanakkor visszafogott...csak azt sajnálom,mintha nem lenne annyira tartós az illata...persze a ruhámon érzem még a szennyestartó környékén is,de a bőrömön nem igazán......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

andrea.horvath79

2013. január 12.

Isteni gyümölcs illatú rajtam 10 percig, aztán mintha be sem fújtam volna vele magam, elillan.
Ennyi pénzért gyatra minőség!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Ennyi pénzért gyatra minőség!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)