Valentino

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: tárkony, narancs, mandarin, magnólia, gyöngyvirág, feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, rozmaring, jázmin, ibolya, fás jegyek

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, ámbra

HDR

2015. január 9.

A család valamelyik női tagja használta régen.
Mindig úgy járok, hogy megcsap valahol valami, amitől eszembe jut egy bizonyos parfüm illata és addig nem nyugszom amíg nem illatolom, végső esetben nem lesz olyanom.
Kb. 2009 karácsonyára kaptam és használtam is. Nagyon szerettem, most szívesen használnám újra. Sajnos már az üvege sincs meg és fogadok sehol sem lehet már kapni, már akkoriban is necces volt a beszerzése (keletről jött barátainknál vettük A Centerben, vélhetően eredetit, mert jól működött).
Csodálatos fehér virágos illat, amely tartalmas és friss is egyben, és még púderes is. Mondjuk kifejezetten emlékszem, hogy a (most már) férjem anno azt mondta, hogy húsvéti kölni illata van, szerencsére nem a rossz értelemben, csak a virágossága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

A család valamelyik női tagja használta régen.

Cremorne

2014. november 29.

Szerintem sem az a klasszikus púderes illat, valószínűleg azért ragadt rajta ez a jelző, mert nagyon szelíd illattá válik. Pici kell belőle és sokáig érezni a bőrön, ruhán, én még néha fésülődés közben is érzem. Nagyon ritkán használom, de mindig jól esik. Én speciel kifújom magam előtt és kvázi belelépek a felhőjébe. Fehér virágos, eleinte frissebb, de nem harsogó, később szelíd - olyan, mint egy fehér puha pléd. Örök illat, abszolút nem trendi, kifejezetten nem mainstream és ezért nagyon szeretem. Még nem jött velem szembe. Az üvege is pont olyan, mint maga az illat: finoman rafinált, szelíden különleges, szellős, nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

egyedszilvi

2014. október 4.

Nekem ő nagyon nem,sajnálom.Próbálgattam,többször,de nem.Lepontozni nem tehetem,mert igazán különleges,s nem tucat illat,s ezért megérdemel egy 3-ast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 4.

Krisztocska

2014. május 10.

Különleges, nem tucat illat. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Különleges, nem tucat illat. Imádom.

Kleopátra

2013. október 7.

Kevés a vélemény róla,bár nincs is új a nap alatt,nem is tudok nagyban hozzátenni az itt elhangzottakhoz.
Visszafogott, lágy, tényleg púderes, bújós illat.Mint egy pihe-puha sál körbeölel ebben a hűvös időben.
Nem rajongok se a virágos-se a zöld kompozíciókért, de itt minden tökéletesen passzol, harmóniában van.
Elismerésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Elismerésem.

Barack

2013. augusztus 25.

Na ez aztán az igazi púderes illat. Ha túladagoljuk, akkor szúrós-fojtós lesz, de óvatosan fújkálva nagyon kellemes, nőies illat, én leginkább tavaszra szeretem. A csomagolás hűen tükrözi az illatot, olyan igazi fehér illat. Én volt már, hogy tüsszögő rohamot kaptam tőle, ezért csak óvatosan használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Mildi

2012. július 3.

Ma már klasszikussá vált, és kevés helyen lehet kapni, kb. 15 éve kerülhetett piacra. Az egyik kedvenc parfümöm. Elegáns, nagyvilági, nagyon nőies. Nosztalgiából néha veszek egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

andrea.horvath79

2012. május 3.

Hmmm, ma kedvet kaptam, hogy újra érezzem a sok- sok évvel ezelőtti parfümeimet :) Givenchy Extravagance d' Amarige, Kenzo d' Ete és most Very Valentino...
Ezt az illatot 11 éve kaptam egy olasz fiúmtól, teljesen telibe talált, rajongtam az illatért.
Lehet vajon még kapni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Lehet vajon még kapni?

médea

2012. április 1.

Mikor megjelent nagyon szerettem, akkor nagyon egyedinek találtam, és rendkívül elegánsnak. Aztán sajnos letünt, nem láttam sehol csak az újjabb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

gerbaud

2012. február 20.

Korábban ódzkodtam a túlságosan púderes illatoktól, mostanság azonban időnként vágyom rájuk. Ez a parfüm nagyon-nagyon púderes, de nem annyira édesen, inkább kissé fanyar. Kifújás után tetszik igazán, akkor friss virágos-púderes csoda. Később a virágossága eltűnik és inkább bergamotos-púderes illat marad. Nagyon tartós. Olykor-olykor leszáradáskor gyönyörű Burberry Classicra hajazó illattá válik (annál azonban sokkal könnyebb, varázslatosabb), de ez sajnos ritkán fordul elő, pedig mikor ilyenné válik, elvarázsol. Összességében egy nagyon tiszta, friss, könnyű alkotás, nagyon illik hozzá az üvege. Mindig minden alkalomra megállja a helyét, de erre is igaz, hogy mértékkel fújjuk, különben az intenzív púderessége orrfacsaró. Tetszik, de igazán csak kifújás után és leszáradáskor fogott meg, ezért kap 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: BHT