Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: írisz, mirha, labdanum, tömjén, ámbra, fás jegyek, vetiver, ámbra, vanília, cukor

Ár: 17000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 45ml / - 4 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+795 Ft)
galagonyanya

2015. március 8.

Valami fantasztikus ez az illat! Az első percekben kicsit füstös, fás, aztán lecsendesedik, és olyan finom bőrközeli púderillattá változik, hogy egyszerűen folyton magam szagolom. Isteni finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

bobekecske

2014. augusztus 13.

Nagyon különleges, egyedi írisz, valóban érezhető rajta az uszadékfa következtében némi frissesség, nem a nagyon púderes-virágos vonalat képviseli. Én is abszolút a folyópartra asszociálok, ha megérzem. Tartós de nem túl erős, harsogó illat, nem uralja a viselőjét. Őszies napokon a legkönnyebb (és szerintem legszebb) viselni, és az olyan írisztől picit ódzkodókat is meg tudja győzni, mint amilyen én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

sz.rita33

2014. április 26.

Nagyon finom, nőies, púderes, lágy illat. Minden évszakban szeretem használni. Igazi luxus érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.