VAPE

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2019. július 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Vape Derm család klasszikus tagja, mely citromolajat és eukaliptuszt tartalmazó hatóanyagának köszönhetően 2-3 órán át hatékonyan távol tartja a vérszívó rovarokat. Eukaliptusz illata frissítően hat a nyári melegben. Tej állagának köszönhetően könnyen felvihető a bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

LittleBaby

2016. február 2.

Szúnyogok ellen maximális a védelem, a kullancsról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére eddig megúsztam őket (kopp-kopp :).
Mondjuk az én bőrömön fehér folyadékot hagy maga után, illetve sikerült valami hibás fejűt megvennem, mert amint fújtam, jobbra-balra folyt ki a flakonból, szóval kuka, de maga a termék remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

Zoni

2015. június 30.

Szúnyogok ellen bevált és szinte minden ismerősnek is, viszont kullancs ellen már nem hatott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

FantAzsi

2015. június 30.

Nagyon jó termék, ha elfogy, biztosan újra meg fogom vásárolni. Mégpedig azért, mert valóban távol tartja a szúnyogokat (illetve gondolom kullancsokat is) 2-3 órán át (patakparti giz-gazos övezetben tesztelve), egyáltalán nem büdös, nem ragad, nem hagy kellemetlen érzetet a bőrön és nem irritálja azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

nikol134

2015. június 16.

Jó ez a szúnyogriasztó, végre nem csípnek halálra a szúnyogok, kisfiam érzékeny bőrére is használható, és a ruhán sem látszik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

rhinestone

2014. május 23.

Huuu, mennyit fujkáltam magam vele kutyázás elött/közben. :) A hatását illetően annyira már nem vagyok elfogult.. azért így is megtaláltak azok a rohadt dögök.
Úgy látszik ez már kevés nekik.. nem elég "ijesztő" az eukaliptusz meg a citrom.. hiába, ez már itten a 21. század. Kap egy hármast, mert pl. ha jutott is a ruhámra, nem hagyott nyomot rajta és talán 3-al kevesebb szúnyog zabálta a vérem.. az is valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

angeltear

2013. július 18.

Szerintem nem rossz, bár ahol most voltam ott kivételesen kevés volt a szúnyog. Az illata nekem nem túl kellemes de meg lehet szokni. Kicsit folyós az állaga, ha fejjel lefelé tartom, elkezd csöpögni belőle a cucc, a teteje nem záródik túl jól... Az én érzékeny bőrömet mindenféle szúnyogirtó azonnal elkezdi csípni, de ez nem, meg is lepődtem. :) Miután befújtam magam néhány bátor szúnyog be-bepróbálkozott, de sokkal kevesebb mintha nem fújtam volna be magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Natalka

2013. július 16.

Allergiás vagyok a szúnyogcsípésre, óriásira dagad a lábam, és nagy, vörös foltok lesznek rajta a csípések nyomán. Ezért nagyon fontos, h használjak vmilyen szúnyogriasztó terméket, erre esett a választás.
Semmi különöset, vagy nagyon rosszat nem tudok róla elmondani, talán csak a tipikus citromos vécéspré szagát, de hát ez van, ha ez segít, h ne legyek elefántlábú, akkor már megérte :) Hatékonysága jó, de azért óránként újra kell kenni a biztonság kedvéért, és akkor már kicsit ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

magnolia

2013. július 15.

Nálam meg épp az hogy semmi hatása :( Ugyanúgy agyoncsíptek a dögök :( Pedig fújtam bőven...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

jns.melinda

2013. július 10.

Na ez tényleg hat. Szalonnasütés, tiszapart, milló szúnyog, de miután befújtam magam vele semmi, egy darab sem. Ha elfogy az előző tuti ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.