Varga

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: h.krisz, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra. Bőrbarát PH-val.

szandee0033

2016. október 31.

Nagyon- nagyon szeretem! Már 5x biztos, hogy újravettem és maradok is ennél. Jó összetevői vannak, kicsit fura érzése lesz a hajamnak a szárítás elött, de hajolajjal probléma megoldva. Én is a hajhullás ellen vettem és teljesen bevált, nem is cserélném le másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Kalacskepu

2016. szeptember 16.

Kicsit szárítja a hajam, de ez szerintem teljesen normális az összetevői miatt. Tisztít és nem jön ki sok hajszálam a mosás után. Én állapot-fenntartásra vettem, nincs problémám a hajammal. Gyógynövényes sampont szerettem volna, mert a reklámokban hirdetett (drogériás) samponoktól sok hajam kijött mosás közben. Viszont ettől nem. A drogériást úgy értem (mivel ezt is lehet drogériában kapni), hogy a csapból folyó reklámsamponok nem váltak be (shauma, pantene, elseve stb.).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

pankaland

2016. szeptember 7.

Mindent megpróbálok ami segíthet a hajhullást megállítani és a növekedést elindítani. Sosem tapasztalt mértékben kezdett el fogyni a hajam.
Fodrász javaslatára vettem meg ezt a sampont és a gyógynövényes cseppeket. Együtt használom immár 3-4 hete.
Hajhullás megállításban nem látok egyelőre semmilyen hatást (sajnos :().
Ha ez változni fog akkor updatelem az értékelésemet, mert lehet, hogy több idő kell.
Viszont nagyon szeretem, hogy a hajam balzsam nélkül is, kezelhető, puha, élettel teli lesz mosás után. Elfelejtettem balzsamot vinni a nyaralásra csak ez a sampon volt nálam, aggódtam is, hogy mi lesz velem, gondoltam veszek valamit helyben mert az én problémás, élettelen, száraz, gubancolódó hajam balzsam, vagy pakolás nélkül rémálom, plusz még a tenger és a nap is rárak egy lapáttal. De csak samponnal meglepő módon elboldogultam, nem kellett rá semmi sem, szinte hihetetlen milyen puha, kezelhető lesz a haj egy sima mosás után. Emiatt jár a sok csillag.
és drukkolok, hogy a hajhullásban is segítségemre legyen, mert akkor egy hosszútávú kapcsolat kezdődik közöttünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Hajhullás megállításban nem látok egyelőre semmilyen hatást (sajnos :().

Babakalacs

2016. szeptember 3.

Valoszinuleg az uj gyogyszerem miatt hihetetlenul elgyengult es szarazza valt az amugy zsiros hajam. A drogerias sampon mar nem segitett ehhez folyamodtam. Valoban szaritotta a hajam de a balzsammal egyutt csodas. Elso hasznalat utan mar ereztem a kulonbseget. Dus tiszta eros es kevesbe zsirosodo hajam lett tole. Most kura szeruen elhasznalom aztan megnezem ujra vevos-e a draga.
Up.: Nagyon megszerettem. Igazabol imadom. Kitolta a hajmosasom ket nappal ugy hogy eddig ket naponta mostam egyik nap kiengedtem masik nap copf. Most mar negy naponta harom napig kiengedve egy nap copf. Tuti ujra veszem. :D
Up.2.: Újra vettem! Sajnos nem rögtön és ez baj. A fodrász hihetetlenül elrontotta a festést és a hajam ezt meg is sínylette. Újra hullani kezdett a hajam. Sosem hullott tragikusan de azért nem volt soha elhanyagolható. Ettől a sampontól ez megszünt szinte teljesen. Mikor láttam, hogy a kádat megint haj lepte el rohantam is megvenni. A hajmosás élménye is más volt már. Hihetetlen jól tisztít, szép tőle a hajam és erősebb is. Többé nem váltom le. Ezermillió csillag neki! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Enne

2016. július 19.

Évekig használtam a Varga hajcseppekkel együtt. Néha egy-egy hajmosás alkalmával váltanom kellett másikra, mert nagyon szárítja a hajat és korpássá válik a fejbőr is tőle, a viszketésről nem beszélve. A másik, hogy hajmosás után nekem kifésülhetetlen tőle a hajam. Egy ideje aztán le is szoktam róla, mert több hajamat téptem ki mosás után, mint amennyi nőtt tőle. Még balzsam használata mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Bitta

(!)
2016. július 19.

Nagyon hullik a hajam, kipróbáltam ezt is. A hajam nagyon szép puha lett utána, a hullásban javulást egyelőre nem tapasztaltam. Nekem nem szárít,pedig vékony és töredező hajam van. Összetevőit tekintve bíztató.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

MsKors

2016. július 11.

Nagyon szárított, nem is használtam el az egész tubussal, bár lehet, hogy csak csodát vártam tőle aztán kiderült, hogy csak egy sampon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

stillnoflyingcars

2016. július 8.

Végre egy sampon, ami nem irritálja az érzékeny fejbőröm. Az itt olvasottakkal ellentétben nekem a festetlen, derékig érő hajammal csak jót tesz. Nem használok a samponon kívül semmilyen más hajápoló vagy hajformázó szert, az említett érzékenység miatt.
Mosás után könnyű, fényes és nagyon puha a hajam.

A hajnövesztő tulajdonságáról fogalmam sincs, így is rengeteg van és gyorsan nő. : )

UPDATE.
A flakon felénél már beszereztem a balzsamot. Azzal együtt a fejbőrömnek sem olyan jó, mint legelőször. Azt hiszem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Mosás után könnyű, fényes és nagyon puha a hajam.

UPDATE.

OneDa

2016. június 22.

Rettentően szárította a hajam, úgyhogy feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Rettentően szárította a hajam, úgyhogy feladtam.

kovacsrekaa

2016. május 28.

En nagyon szeretem. Allando lakoja a furdoszobamnak. Nagyon jo aron van (800Ft), nagyon jol tisztit. En utana balzsamot nem hasznalok csak hajpakolast. Rengeteg baba hajam van, sokat is nott a hajam. Bar, en mostanaba nagyon surun vagatok es ra szoktam a long bob frizkora. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.