Varga

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: h.krisz, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra. Bőrbarát PH-val.

Zsofi321

2020. augusztus 20.

Én is a hajhullás elleni cseppel vettem meg, gondoltam nem árthat. A kettő együtt nekem nagyon sokat segített a hajhullásom kezd normális lenni újra és rengeteg új babahajam is lett. Én csak 2-szer használom 1 héten, mert nekem az SLS szárít, de ettől függetlenül kapja az 5 csillagot, mert szerintem szuper. :) Nekem sokáig elég, így ár-érték arányban szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Aanyta

2020. augusztus 6.

A Hajhullás elleni cseppel együtt vettem meg. Éveken át tartó hajhullásomat megállította, újabb babahajak jelentek meg. Nem lett szárazabb, nem lett zsírosabb a hajam, egy valami változott: nem hullik már. Első üveg és első flakon samponon leszek túl, maximálisan elégedett vagyok, a problémám megoldódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Quistis

2020. július 18.

Nekem nagyon bevált. Jó ár érték arány. Tiszta, friss érzetű a hajam. Nem zsírosodik olyan gyorsan, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

bea29

2020. július 18.

Balzsamjával együtt használtam. A hajhullást valamennyivel csökkentette, de nagyon kiszárította a hajvégeimet. A tövét viszont nagyon zsírosította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Bettii98

2020. június 19.

Nagyon hamar zsírosítja a hajat, összegubancolja. Nem ajánlom senkinek, akinek könnyen zsírosodó haja van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Samantha

2020. március 11.

Amikor zsíros volt nagyon a hajam és hullott, akkor használtam a cseppekkel együtt. Nagyon sokat segített a hajhullásomon, meg nem szüntette, de felére csökkentette. A hajhullás akkor állt el, amikor megszüntették az okát. De javulást addig csak ezzel a termékcsaláddal értem el.
Most a nagy meleg miatt nagyon zsíros és lapos a hajam. Nem hullik, de elég tré. Eszembe jutott, hogy ismét csinálok egy kúrát.

Update: Ismét ezt használom, mert az Avonos csalán sampont megszokta a hajam. Nagyon jó volt vele hajat mosni. Nem ragadt, nem nehezíti el a hajat, nekem különösen nem gubancolt. (Hajvégápolót használok.) Csak jót tudok r9la mondani. Ár érték arányban is jó. 530Ftért vettem. A hasonló hatóanyagú samponok 1000Ft felett vannak.

Update: Gócos fog miatt hullani kezdett a hajam. A gyökérkezelés után másfél héten belül felszámolta a hajhullást. Ahogy használni kezdtem, már a mosás alatt is kevesebb jött ki. Nyilván fel kellett a számolni a gócot, de most is sokat segített, hogy hamarabb regenerálódjon a hajam. Sok babahajam nőtt. Most már végleg ennél a márkánál maradok.

Update
Hajhullás kezelésében verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 11.

Update
Hajhullás kezelésében verhetetlen.

rozanadri

2020. január 29.

Első használat utáni tapasztalatom, hogy ennyire tisztának még nem éreztem a hajam és a fejbőröm mint ennek a samponnak a használata után. Pakolás vagy balzsam mindenképp kell a használata után mert tényleg csikorgosan tisztára mossa a hajat. Én a Kallos kreatin pakolását használtam utána és a kettő együtt elsőre tökéletes kombó👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Bogi97

2020. január 17.

Az illata miatt adok neki 4 csillagot és nem 5-öt, nekem nagyon büdös.
Viszont nagyon hatásos, nekem ettől nő gyorsan a hajam és ettől vannak új babahajaim.
Mikor nem használom észrevehetően csökken a hajam növekedése, úgyhogy biztos hogy ettől a terméktől nő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Az illata miatt adok neki 4 csillagot és nem 5-öt, nekem nagyon büdös.

idonthaveaname

2019. november 16.

Az árat nem tudom, ki írta ki, de ennek kb a felébe kerül a honlapjukon. :) a termékről: HASZNÁL! Szerintem ez önmagáért beszél. Kicsit folyósabb az átlagnál, ezért az adagolással vigyázni kell, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

ehilda

2019. október 18.

Elégedett vagyok vele, mert megjelentek a baba hajszálak és szilikon sincs benne. Szárítja a hajat, egy jó balzsam mindenképp szükséges, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.