Varga

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: h.krisz, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra. Bőrbarát PH-val.

lepetak

2018. július 18.

Ismerőseim ajánlották a terméket, mert nagyon hullott a hajam. Mióta ezt használom sokkal jobb lett a helyzet. Már nem ijedek meg a reggeli fésülködés után... :D

Mivel kicsit szárítja a hajamat én a balzsamot is használom hozzá. A kettő együtt nagyon jó. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Padlizsan7

2018. június 27.

A fogamzásgátló abbahagyása után majdnem egy évig hormonproblémákkal küzdöttem, amihez hozzá tartozott sajnos a hajhullás és a zsíros haj is. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a terméket, és nekem nagyon bevált. Először a cseppekkel együtt kezdtem el használni, mivel a hajhullásom szépen lassan elmúlt és sok babahajam kezdett nőni a cseppeket abbahagytam, de a sampont azóta is használom. Az tény, hogy kicsit jobban szárít, de megfelelő balzsammal és hajvégápolóval nekem nem lesz száraz tőle a hajam. A gyógynövényes illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

potikopter

2018. június 13.

SZÖRNYŰ! Más szó nem létezik rá, illetve létezik, de inkább nem írom le. Szombaton vettem gyógyertárban, mert hajhullással küszködtem és úgy voltam vele, hogy rontani már nem ront a helyzeten. Pedig de, és még mennyivel rosszabb lett! :((( Jókora gubancot (esküszöm olyan mintha egy kard állna ki a fejem tetejéből) varázsolt nekem ez a fantasztikus termék, pedig rendesen kimostam. Nagyon szép, hosszú hajam volt ezidáig. Most ott tartok, hogy parókát vadászok, mert valószínűleg ki kellesz vágni a csomót, aztán egy tenyérnyi méretű kopasz folttal biztosan nem teszem ki a házból a lábam. Senkinek nem ajánlom, ne is probálkozzon vele, ha nem szeretné tönkretenni a haját. Esetleg aki kételkedik annak szívesen(inkább sírva) mutatok képet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

frudzika

2018. május 26.

Nagyon szárította a hajamat. Nekem egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

Nagyon szárította a hajamat. Nekem egyáltalán nem jött be.

viva885

2018. május 21.

Ez az egyetlen sampon, amire kijelenthetem , hogy mennyire utáltam használni. Szárította a fejbőröm, állandóan viszketett a használata után, és korpásította is. Ráadásul ha bekerül az ember szemébe, na az a "legkellemesebb érzés". Számomra negatív élmény volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Kitti66

2018. május 15.

Jelenleg a kedvenc samponom, a balzsammal együtt használom. Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Luna11

2018. április 2.

A varga cseppek elhasználása utána vettem, mert nem akartam ismét arra kiadni pénzt (mert valljuk be, egy kicsit drága..), viszont mégis szerettem volna valamit, ami szinten tartja, amit a varga cseppekkel elértem. Így landolt a kosaramban, hátha. És valóban bevált, mert eddig tényleg nem hullott jobban, sőt talán még egy kicsivel jobban vissza is szorította a hajhullásomat. Bár most megint elkezdett jobban hullani a hajam, nem tudom, hogy ez most amolyan tavasz eleji vitamin hiány, vagy más... De úgy néz ki, hogy megint veszek egy tubussal a cseppekből.
Egyébként jó kis gyógynövényes illata van, nem túl szúrós, pont kellemes. Könnyen habzik, és viszonylag sokáig elég, az ára is teljesen rendben van. Viszont nekem is szárította a hajamat, nem vészesen (volt már ennél rosszabb samponom is), nem lett belőle szénaboglya, de sok balzsammal lehet ellensúlyozni.
Szóval, összességében azt tudom mondani, hogy jó kis sampon, csodát ne várjon tőle senki, de enyhébb hajhullásra vagy szinten tartásra pont jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

vajdalilla22

2018. március 17.

Nagyon jó sampon szerintem, az illata is kellemes, nem az a parfümös és erős. A hajtöveket is megemeli kicsit (nekem legalábbis) és a 3. napig nem is zsírosodik vissza a hajam durván, de persze ezt ember függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Martu0508

2018. március 15.

Több flakon után egèszen megkedveltem ezt a sampont. Ahhoz kèpest, hogy a Bánfi samponja teljesen kiszárìtotta a hajam, ez nem. Hajhullás ellen nekem nem segìtett (Varga cseppekkel használtam), de ezt nem is a sampontòl vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

mafalda

2018. február 20.

Nekem bevált, nem szárít és nem zsírosít, tökéletes!!! 😊

Továbbra is a legkedvencebb samponom, az összetevők, a hatása, minden! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nekem bevált, nem szárít és nem zsírosít, tökéletes!!! 😊

Továbbra is a legkedvencebb samponom, az összetevők, a hatása, minden! 😍

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.