Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2012. március 25.

Kategória:   Egyéb

Fittyfiritty

2014. december 18.

Nagyon kedvelem ezt a terméket! Igényel egy kis gyakorlatot a használata, de gyorsan lehet vele dolgozni, szuper az illata, a bőröm nem irritálja és a legmakacsabb szőrszálak is maradéktalanul eltűnnek. :) Néhány szál marad csak talpon, de azt pillanatok alatt el lehet tüntetni más opciókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

A kéket vettem(érzékeny bőrre). Elsőre 3500 forintért , másodjára 1500 forintért azonnal lecsaptam rá, valamelyik nap viszont 700 forintért láttam a rossmannban. Nálam tökéletesen működik és kitép minden bitang erős szőrszálat is. Jó az illata, könnyű használni és sokáig tart a szőrtelenség. Egy biztos: meg kell tanulni használni! Emellett még egyvalami jött be, ami nem más mint a házilag készített cukorgyanta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

nyrktlin

2014. július 4.

Sokan ajánlották nekem,elmondták mennyire könnyű használni, így gondoltam én is veszek egy ilyen gyantát. Elég drága volt (több, mint 3000 Ft),de úgy gondoltam,hogy biztos megéri a pénzét. A használati utasítást követve melegítettem fel, de ahogy kavargattam, azt vettem észre,hogy nem melegedett fel rendesen. Na,aztán elkezdtem gyantázni. A lehúzós csíkok szerintem nem érnek valami túl sokat és elég nehéz levakarni róluk a gyantát. Hiába nagyon vékony rétegben kenem fel a krémet (ahogy a használati utasításban írták),nagyon kevés szőrszálat szed csak ki. Azt viszont szeretem benne, hogy isteni illata van és vízzel nagyon könnyen lemosható. Ha új tapasztalattal gazdagodom, majd update-elek.
Update: egyre jobban megy a használata. :D Már nem fáj annyira a gyantázás, ráadásul sokkal hatékonyabban is megy. Melegítésnél általában túlmelegszik a gyanta, de egy kis kavargatás után már használható. A csíkokat pedig bedobom egy kis vízbe ázni, aztán leöblítem őket és kész is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 4.

ludvnora

2014. július 1.

Féláron vettem, már régóta nézegettem, gondoltam egy próbát megér, de kár volt megvennem. Az első használat alkalmával még úgy ahogy tetszett is, de később használhatatlan lett. Csak a lábamon próbáltam, ahol elég gyenge és nem is túl sűrű a szőr, de még onnan sem szedett le szinte semmit.
Pluszpint viszont, hogy valóban nem pattogott tőle ki a bőröm, és hogy kimosható a lehúzócsík.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Zsofici

2014. május 21.

Leértékelve vettem az érzékeny bőrre valót. Az illata nagyon finom és tetszik a csomagolásának a megoldása is. A kis spatulán nekem nem működik a hőmérő rész. Nagyon tetszik, hogy a lehúzócsík lemosható és többször is fel lehet használni (pláne, hogy most fogyott el itthon a másik) :). Első használatnál el voltam ájulva, hogy milyen jól működik, nekem nagyon szépen leszedte a szőrt (erőset, rövidet, hosszút, mindent), nem maradt sok gyanta a bőrömön, nagyon vékonyan kenve is működik és nem is fájt annyira. Olvastam, hogy aki többször felmelegítette a végén már nem nagyon tudta használni, így másodjára kivettem egy kis adagot belőle és csak azt melegítettem meg. Ugyanúgy jól működött, de már macerásabb volt és nem is olyan gazdaságos már. Kíváncsi vagyok a továbbiakban milyen lesz, majd updatelek, de addig is tőlem kijár az 5 csillag. :) (remélem nem járok pórul :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

kovacsrekaa

2014. május 21.

Erre a gyantára nincsenek szavak.. Egyszóval kifejezve, szar! Barátnőm imádja ezt a terméket, ajánlotta hogy probáljam ki. Rendben van, betértem az első dm-be. Kiadtam ezért a szarért 1750 ft-ot, plusz vettem 50 db lehúzó csíkot.. 1 órás szevedés, az egyik lábamra rá ment már a fele, vékonyan kenve, de nem tépi ki a szőrt. Idő közben kihűlt, így újra melegítettem.. '1.5 órás szenvedés következett, mindkét lábam még szőrös foltokban, a gyantát alig tudom le mosni gyanta leoldóval.. Szóval borotválhatom le. Nem is értem, miért veszek Veetet, amikor tudom, hogy egy fillért sem ér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

stenonis

2014. április 29.

Leárazva vettem (a kéket), így oké, de nem tudom, megéri-e a teljes árát is. Első alkalommal nagyon tetszett, egész könnyen boldogultam vele, meg nem is voltak túl nagy elvárásaim. Kevesebbet szed ki a kelleténél, és tényleg csak nagyon vékonyan felkenve hatásos, ezt meg elég nehéz eltalálni. Elhasználgatom, de nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Dorka8712

2014. március 8.

Számomra nagyon jól indult a "kettőnk kapcsolata". Bikini vonalnál mindent szépen leszedett, úgy, ahogyan azt kell.Aztán egyre gyengébb volt a hatása. Egyre többször kellett az epilátort is igénybe vennem. Mára már elhasználtam az egész tégelyt,de többet nem veszek! Szerintem a sok melegítéstől elmegy az ereje, csökken a minősége. Az utolsó 3-4 alkalommal,semmit nem szedett le , tehát ismét az epilátort kellett elővennem.Nekem nem pattogott ki a bőröm tőle és az tényleg nagyon nagy előnye, hogy nem kell olajozni, hanem vízzel szépen lejön, illetve, hogy nem kell lehúzó csíkot venni, mert ki lehet mosni.De hiába, ha közben nem a várt eredményt hozza!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

CherryBlossom

2014. január 24.

Nekem a kék színű zselégyanta van meg, és utálom. Maximum egy darab szőrszálat bír kitépni egy lehúzásnál. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

SuicideCandy

2013. december 28.

Szerintem is pénzkidobás volt. Sima cukorgyantával többre megyek mint ezzel. Akciósan vettem, úgy gondoltam, hogy úgy megéri.. mert egész nagy kiszerelése van. Azt hittem, mivel lemosható hasonló lesz a hatékonysága is mint a cukorgyantáé. De sajnos nekem egyáltalán nem vált be... Először azt hittem az a baj hogy vastagon kenem.. azután bele öntöttem ilyen adagolós dobozkába, de azzal se lett jobb... pedig azzal se kente vastagon. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Hidratálók: Glucose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.