Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2012. március 25.

Kategória:   Egyéb

jubileum

2013. augusztus 21.

Leginkább pénzkidobásként jellemezném.

Nagyon vonzó volt számomra hogy lemosható, és nem kell kaparni, vakarni, olajozni, kendőzni....jó ez persze igaz is, ellenben a szőr is marad a helyén...

karon próbáltam pelyhes szőke de azért viszonylag sűrű szörzet: az eredmény 50%-os...

Szemöldök: 2 szál volt a textilen, mi szerintem magától kijött volna ha megdörzsölöm

Láb: olyan 5mm-es szőr évek óta borotvált erős tűskék: 1 szálat se tépett ki

Hónalj: 0%os eredmény

Bajusz: néhány szálacska, de azért a fájdalmat megadta a teljes felületen.

Bikini: ZÉRÓ

A rózsaszín változat van meg, mivel a bőröm többnyire jól bírja a nyúzást, krémezgetés, sminkelgetés, szóval nem érzékeny...Nagy csalódás ennyi pénzért...
Nem tudom akinek működik hogy csinálja...bár ahogy nézem ez a kissebbség. Tapasztalt gyantázó vagyok a 400 forintos patronokkal remekül működök, de a két napi ragacshajkurászás a gyantázott testrészeken nagyon kellemetlen volt már...de sajnos továbbra is marad...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Leginkább pénzkidobásként jellemezném.

Láb: olyan 5mm-es szőr évek óta borotvált erős tűskék: 1 szálat se tépett ki

Hónalj: 0%os eredmény

Bajusz: néhány szálacska, de azért a fájdalmat megadta a teljes felületen.

Bikini: ZÉRÓ

evva1

2013. július 21.

Egyáltalán nem ajánlanám senkinek. Nekem a rózsaszív van meg (a kék az érzékeny bőrre van) és nagyon nem vált be. Hiába volt megfelelő hőmérsékletű a gyanta nem távolította el a szőrszálakat, fájdalmasabb volt mint egy "rendes" gyanta.

Plusz poén hogy a szenvedések végén még kiütésem is lett tőle. Nem szeretem lehúzni a termékeket, mert lehet, hogy már bőréhez megfelelő, de a húgom is kipróbálta és ő is hasonló dolgokat tapasztalt... csalódott vagyok, mert olyan jó lett volna, ha működik. Alapból egy nagyon jó termék is lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Black Fairy

2013. június 3.

Nekem a kék van meg, és nagyon szeretem...néha még a bajszomat és szemöldökömet is ezzel gyantázom...bár arra nem túl jó...karra, lábra, és hónaljra tökéletes...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

hajni.szny

2013. május 13.

először a kéket próbáltam ki, az egyik barátnőmmel közösen, neki semmi baja nem lett tőle, nekem kis dudorok jelentkeztek, csaláncsípésre hasonlított, utána piros lett és 2-3 napig viszketett. aztán láttam, hogy van rózsaszín fajtája, ami érzékeny bőrre van, a szőrtelenítőből is ezt használtam, gondoltam hátha az jó lesz, de attól iszonyatosan kipattogtam. minden pórusom patti lett. akinek van valami túlérzékenysége, vigyázzon vele! nekem drága próba volt. az illata viszont tényleg jó, a gyengébb szőrszálakat jól szedi, pl kar, comb, de ahol erősebb, esélytelen volt leszedni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

kincs121

2013. május 10.

Nekem a kék változat volt meg, ami nagy csalódás volt, pedig az ára miatt többet vártam tőle. Először amikor próbáltam csak egypár szőrt tépett ki,el is tettem egy időre, mert nagyon felidegesített. Később újra elővettem, de akkor viszont már csak egyetlen egy szőrt tépett ki. A lehúzó csíkokat meghagytam, a gyantát kidobtam. Az illata miatt kap 2 csillagot !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

f.andi

2012. október 11.

Jó az illata, de ha csak kicsit melegítem meg, egy pillanat múlva tehetem a mikróba megint, ha nagyon, akkor meg várhatom, hogy kihűljön. Emellett nekem nehezen jött le a bőrömről, egyszerűen fenn maradt minden mással együtt. Lehet, hogy én voltam a béna, nem tudom. Nagyon körülményesnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

benzol

2012. szeptember 24.

A legjobb tulajdonsága, hogy jó az illata, és tényleg nem olyan fájdalmas, mint a hideggyantacsíkok. A "jól bejáratott" részeken, mint pl. a lábszáram, nem volt gond, ahol viszont még egyáltalán nem vagy alig használtam gyantát ezelőtt (combomon), ott nem volt sem túl kellemes, sem túl hatékony a használata. Még van egy fél tégellyel, de most, hogy rátaláltam az álomgyantára, lehet, nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Lyah

2012. augusztus 10.

Nekem ez nem nagyon jött be, macerás lemosogatni a csíkokat, és nem is elég mind egy alkalomra, ezért le szoktam szedni a nagyját, majd epilálni a maradékot. Nem hiszem, hogy újraveszem, de kénytelen leszek megtanulni gyantát használni, mert annyira elvékonyodtak a szőrszálak, hogy a gép nem szedi ki :(

Update: töredelmesen bevallom (gyűlölök közmetikumot kidobni), ez kdobtam. Úgy felidegesített, hogy kivettem belőle a csíkokat, és a tégelyt kidobtam. Számomra annyira használhatatlan volt, hogy még abban is elbizonytalanodtam, egy patronos működne-e, ezért nem is vettem még. -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

illusia

2012. augusztus 10.

Valami miatt tiszta piros lett tőle mindig a lábam, a szőrt pedig nem akarta rendesen kiszedni. Mellesleg nagyon drága is, ennyi pénzért azért jóval több cukorgyantát lehet házilag gyártani. És attól még csak piros sem leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Pittics

2012. július 19.

Nagyon érzékeny a bőrőm, nem bírom a gyantát, de ez jó volt, nem is fàjt annyira, mint amire számítottam. A pirosság is hamar elmúlt. Viszont a visszanővés borzalmas: gyulladt, benőtt szőrtüszők, amik nagyon nehezen gyógyulnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Hidratálók: Glucose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.