Legújabb vélemények - Krémek 2000 Ft alatt

Inana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 7.

Nem szoktam csokoládé illatú terméket használni tisztálkodáshoz,azonban ezzel kivételt tettem.
Normál,kevesebb mennyiség is elég belőle,hogy kellően felhabozzon,nem fullasztóan csoki illatú és amivel nagyon elégedett vagyok,hogy egyáltalán nem szárította ki a bőrömet,még a hátam sem viszket tőle.
Remek kis termék,még jobb volna,ha Palmolive méretű mennyiségű lenne. :)

Zindi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Az ecsete lehetne precízebb, én meg szoktam nyírni hogy vékonyabb legyen. kifejezetten tartós, ha "cicaszemet" húzok a vége nap végére néha megkopik szóval vannak jobb tusaim de azok 3-4x ennyibe kerülnek, 1000 forintért egy kitűnő szemhéjtus, gyorsan szárad, tartós, könnyű vele dolgozni, ár-érték arányban tökéletes.

dobiga
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Ajándékba kaptam egy ismerősömtől Karácsonyra. Azóta is ezt használom. Optikailag nagyítja a szemeimet és nagyon szép ívet csinál a szempilláimnak. Könnyű a felvitele mert nem csomódosik a festék. Biztos vagyok benne, hogy amikor elfogy, ezt fogom én is megvásárolni.

kaszaptamara
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Eddig legjobban bevállt sminklemosó vízálló sminkre. Nagyon gyorsan leszedi a szempillafestéket is, nagyon szeretem használni.

F.Maja
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Sajnos az online oktatás miatt rengeteg időt töltök a számítógép előtt, ami következtében borzasztóan kiszáradt a szemem, viszket, vörös és nagyon irritál. 899 volt a dm-ben, megvettem, hiszen az egyik legolcsóbb szemcsepp volt, így úgy gondoltam, hogy nem nagy dolog, ha nem válik be.
Amikor érzem, hogy hamarosan megint viszket, rögtön cseppentek.
Nem bír ki nálam 3 órát, sajnos minden óra után (45p) cseppenteni kell.
A szemem nem lett szárazabb tőle, mindenképp segít a mindennapokban. Ha valakinek komoly(abb) irritációja van, ajánlom, hogy ezt NE szerezze be, hiszen NEM fog segíteni, csak nagyon kevés ideig.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2021. március 7.

Nagyon kis törékenynek tűnő, kecses darab, de megvan a maga ereje, bizton állíthatom! Amolyan kis precíziós eszköz, amivel egyszerűen hangsúlyozhatunk a szemsmink készítésénél.
Első ecsetvásárlóknak biztosan nem ezt ajánlanám, akik viszont a részletekre is ügyelnek, azoknak jó szolgálatot tehet.
Amolyan kicsi a bors, de erős tagja a felszerelésemnek.

gyongyikeolasz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Imádom a kókuszos illatú termékeket így ez is nagy kedvencem lett. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

gyongyikeolasz

Nagyon jó tusfürdő. Nem szárít hanem hidratál és nagyon jó az illata. Ár érték arányban nagyon megéri. Ha akciós mindig betárazok néhány flakonnal.

Pinky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Az utóbbi hónapokban csak Dove szappanokkal fürödtem, elcsábított a sok illat és a kedvező ár. Viszont egy nagyon jó döntés volt. Főleg télen úgy kiszárad itt ott a bőröm, hogy 100 forintos méretű száraz foltocskák jelennek meg a rajta, amin a testápolók sem segítenek. A szappan sls mentes, gondoltam kipróbálom, mivel a különböző olajos, krémes tusfürdők sem hoztak javulást. Kb 3 hónapja használom őket, és a héten jutott eszembe, hogy nincsenek foltok. Fürdés után nem érzem az illatot a bőrömön, de ez nem zavar. Tisztít, pont annyira, amennyire kell.

kugloaf
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Ekcémára borzalmas!! Kicsíp, nagyon fáj, ront rajta.