Legújabb vélemények - Ajakolajok

kivike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2022. június 29.

Én is boxban jutottam hozzá, és nem nagyon voltam odáig érte, mert nem szeretem a szájfényeket (mert szerintem ez az, az elixír elnevezés eléggé porhintés). Nem is szájra használom, hanem a körömágy bőrére :) Főleg manikűrözés után szépen nyugtatja a bőrt.

KisHeni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Nagyon kellemes érzés viselni ezt a szájfényt! Csodaszép rózsaszínű ajkaim lesznek pár másodperccel a felkenés után. Ápoló hatást nem vettem észre, de szerencsére nem ragad és nem is túl folyékony. Az illata kellemes, szuper nyári kis ajakkence!

nikfekete
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 22.

Krémmánia boxból jutottam hozzá és pozitív csalódás. Nem vagyok egy szájfény kedvelő, nekem mindegyik ragad és kellemetlen vilseni, ez viszont nem és még hidratás is. Nyári kedvencem lesz. Csillogása is inkább olyan közepes.

cicafun
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 11.

Imádom, a legjobb ajakolajom, amit valaha használtam! Nagyon különleges állaga van, inkább géles, mint olajos, nem csúszkál és nem ül meg az ajkakon, beszívódik, és hosszú ideig ott marad. Pihe-puha ajkakat eredményez. Igazából olyan, mint egy jól pigmentált szájfény ragacsos érzet nélkül. Finom édeskés-gyümölcsös illata van, és szép bogyós színe.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 10.

Egyáltalán nem rajongok a szájfényekért, inkább rúzsos vagyok. Bíztam benne, hogy mivel ezt olajos állagúként hirdetik, nem válik majd ragacsossá az ajkaimon.
Szeretem a színeket viselni a számon (is), így - a képen is szereplő - 03 Cherry árnyalatot rendeltem meg. Csak egy ici-pici színt visz az ajkakra, nem kell az üvegcsében lévő vérvörös folyadéktól megijedni. Szép fényt is ad a szájnak úgy, hogy nem érzem azt ragacsosnak. Az applikátor kiképzése tökéletes. Megfelelő a mérete, a szivacs vastagsága és az alakja is. Az applikátor egyik felével az alsó, a másik felével pedig a felső ajkaimra viszem fel a színezett fényt.
Az olajos folyadék ápol, majd úgy másfél óra elteltével észrevétlenül beszívódik az ajkak bőrébe. Ilyenkor szoktam még rárúzsozni, mert ilyenkor a festék még inkább tapad. Kellemes, mutatós viselet lesz ez nekem a nyárra, örülök, hogy bátor voltam és mégis megrendeltem magamnak! :)

klaudianna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 9.

sajnos csak otthon vettem észre, hogy parfüm is van benne, amire úgy néz ki allergiás vagyok. Pont, mint a cseresznyés Carmextől, ettől is kihólyagosodott az egész szám sajnos. Állagra sem volt kedvenc, nagyon folyós.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 21.

Imádom ezt a terméket nagyon szép csillogást ad az ajkaknak közben pedig remekül hidratál legszívesebben az összes árnyalatot beszerezném.

bleauwsy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 20.

Szintén a csomagolása vonzott be, nagyon cukira sikeredett. Játékos és letisztult. Csillogó ajkak kielégítő hidratáltsággal a végeredmény. Egyszer véletlen a táskámban ki is folyt, úgyhogy a kupakra figyelni kell. :)

viveka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 20.

Tényleg szép a csomagolása, de nekem sajnos nem vált be, nem ápol semennyire :/

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 17.

Már a másodikat használom el belőle. Nagyon jól ápolja az ajkakat és önmagában nagyon szép fénye van ami sokáig tart.