Legújabb vélemények - Árkategóriák

Henszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 27.

Leginkább borotválkozás után használom, hogy a bőrőm ne pirosodjon, arra tökéletesen megfelel. Nyáron a leégett bőrfelületeket kentem ezzel, de volt, hogy arckrémként használtam vagy nagy ritkán hajbalzsamnak. Ez egy 100 in 1 termék.

bongi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 27.

Szép volt a hajam festés után, de nem igazán hasonlított a szín arra, ami a festék dobozán volt. Nagyjából kétnaponta kell hajatmosnom, így 2-3 hét után már nagyon megkopott, tehát tartósnak én sem mondanám. Következőkor mást választok, vagy visszatérek a hennához.

birokinga5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 27.

Az örök kedvenc bőrradírom. Vegyes bőröm van, heti 1-2 alkalommal szükségét érzem ennek a frissítésnek. Nagyon erősen beledörzsölni nem szabad, mert ahhoz azért erős a radír, fürdés közben átsimogatni vele a vizes arcot tökéletes, nagyon simának, frissnek és puhának érzem utána az arcom. Sűrűbben biztosan nem használnám, mert a mindennapos radíroknál erősebb.

Oila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 27.

Az összetevők néminemű hasonlósága ellenére kezdetben nem hasonlít szerintem túlzottan a Chanel Coco Mad. edt-re (edp-re sem), aminek én kifejezetten örülök, mert nem dupe-ot szerettem volna vásárolni, hanem egy jellegében hasonló (tehát hasonló stílusú, hasonló alkalomhoz illő, elegáns, nőies) illatot kerestem. Ez egy elbűvölő, fűszeres, virágos, gyümölcsös, majdnem gourmand mélységű pacsulis, ámbrás, vaníliás, édes illat. Abszolút ideális szignatúra-illat, édes, de nem émelyítő, télen melenget, nyáron épp elég friss, elegáns, de simán illik farmerhez is, nőies, de inkább sikkes, mint dögös....
EDT, és már nevében is Agua Fresca, tehát ne Mugler-szerű intenzitást és tartósságot várjunk tőle, de bőven ad annyit, amennyi várható tőle, ne egy cologne-szerű illékonyságra gondoljunk.. Meseszép a doboz, csinos az üveg, a mennyiség, a minőség és az ár abszolút emberbarát. Leszáradása után is jóval virágosabb, mint a Coco Mad., de egyben szerintem kedvesebb és megközelíthetőbb is, anélkül, hogy akár egy pillanatra is egy olcsó dupe benyomását keltené (vagy olyan parfümét, ami többnek akar látszani, mint ami). Engem elvarázsolt, annyira, hogy most kíváncsi lettem a többi Adolfo Dominguez illatra is......

Andrea9191
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 27.

Egy kisebb kiszereléshez jutottam hozzá (rendelés mellé kaptam mintát), reggel este használtam arckrém előtt. Az első amit éreztem, amikor először próbáltam és nyomtam egy kicsit a kezemre, hogy ebben aztán nem spóroltak az illatanyaggal, nagyon erős, nem is illan el egy jó darabig. Általában nem igazán van problémám egy kis illattal a kozmetikumokban és eddig nem is volt semmilyen reakció a bőrömön illat anyagtól, de egyszerűen annyira erős illata van, hogy elgondolkoztam hogy biztosan jó ötlet-e ezt az arcomra kenni. Rövid távú használata mellett, nem okozott problémát (se irritáció se pattanás), kellemesen feltöltötte és puhította a száraz bőrömet és nem éreztem, hogy szárított volna. Az állaga picit folyós, géles és elég belőle egy kevés.
Szerettem használni, de nem hiszem, hogy megvenném a teljes kiszerelést, mert tényleg nagyon erős az illata, amit lehet nem a legjobb dolog hosszú távon használni (nyílván ez egyén függő kinek milyen a bőre) és ahhoz képest nem nyújtott semmi különöset más szérumokhoz képest.

Ramada86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 27.

Nem annyira jön, be csípi a szemem :(

martuska83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 27.

Update: vége a nyárnak és a sarkaim rendbe jöttek ettől a krémtől, úgyhogy csodaszernek kinevezem! Veszek mást ami csak karbantart télen, de nyárra csak ezt vagyok hajlandó kenegetni! :)

Megvettem a patikában EP kártyára, akciós is volt. Amennyi pénz elköltöttem már mindenféle kencére drágára, olcsóra, pedikűrösre, paraffinos lábápolásra, gondoltam kipróbálom ezt is, olcsó nem volt 3000 Ft, de máskor is vettem ennyiért krémet és nem ért semmit. Szóval elkezdtem használni, 3 repedés van a talpamon és szandi időben nagyon kiszárad a lábam a portól pluszba és nem esztétikus a magas sarkúban.
Első este bekentem, írta a használati utasítás, hogy szúró fájdalmat tapasztalhatunk. Volt, elviselhető, kicsit kellemetlen, de nem tart sokáig. Másnap reggel meglepődve láttam, hogy a repedésen mintha egy réteg képződött volna és tölti ki a vágott részt. Másnap ismét este jött az ápolás, reggelre a két kisebb vágás ami évek óta ott volt, eltűnt. A harmadik vágás mélyebb, anno kagylók vágták szét... Ez a vágás elkezdett kisebb lenni, húzódik, néha ég, szúr kicsit, gondolom a hatóanyagok működésének köszönhetően. A talpam sima, a sarkam egyre mutatósabb. A krém állaga zsíros, de mégis könnyen beszívódik. Akinek nincs ilyen problémája bátran használjon másmilyen krémet ezt maximum fenntartásnak, heti egy alkalommal. Nekem anno a pedikűrös is azt mondta, hogy a kisebb vágások lehet a kagylóktól vannak (jah nem kellett volna a Duna parton mezítláb sétálni...) vagy rossz lábbeli miatt, de nem tud segíteni és sajnos ezeken már semmi nem tesz csodát.(nem akarok repedtsarkú lenni :D :/) De úgy néz ki mégis....Update-elek majd később mire jutottam teljesen, de eddig a max csillag.

Juu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 27.

Jó illat, és kellemes vele masszírozgatni a combokat. Ez ennyi, nem több.

RuzsnyomNiki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 27.

Én is a Laguna árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Szuper bronzer, tökéletesen mutat a bőrömön. (Pláne abban az időszakban, amikor már elkezdek lebarnulni.) Fehér, kifakult bőrön én annyira ezt az árnyalatot nem szeretem, szerintem azon nem mutat a legszebben. Egyébként maga a formula nagyon jól használható, könnyen eldolgozható, nem porzik, kellően pigmentált és szépen építhető. Tudjátok, ez nem az a mértékű pigmentáltság, amibe egy picit belemártjátok az ecset végét és máris olyan intenzitás kerül az arcra, amit nem győzünk kicsit visszább venni, hanem ennél visszafogottabb, amivel szerintem könnyű dolgozni. Bátran merem ajánlani. :)

Anita97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 27.

Kellemes illatú, nem szárít