Legújabb vélemények - Árkategóriák

sigma
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 23.

Szerencsére nem szoktak extrán kiszáradni a kezeim, de ha jön a hidegebb idő, akkor azért már feszül rendesen és nagyon igényli a hidratálást. Ezzel a krémmel maximálisan meg is kapja. Csak esténként, lefekvés előtt szoktam használni, de még másnap délelőtt is érzem a kezemen, zuhanyzás és kézmosások után is. Finom puha a bőröm tőle. Nagyon sokáig elég egy flakon, soha nem cserélném le.

brigi50c
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 23.

Illatos, enyhén sárgás (nem bizalomgerjesztő), és testes, szóval bevonatot hagy az arcon, ami estére pont nem érdekel. Az már inkább, hogy csíp is, pedig se nem érzékeny, se nem reaktív a bőröm. A kedves alapból utálja a kozmetikumokat, de így tényleg nem csodálom, hogy ezt visszakaptam.

evaedinakiss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 22.

Egyetlen éjszaka alatt csodát tud tenni! Nekem nagyon bevált! Az állagában tapasztaltam én is apró csomókat, de engem nem zavar, én kifejezetten csak éjszakára használom.

nikolett93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 22.

Ezt a véleményem szívesen kiírnám az összes, eddig próbált HEAD & SHOULDERS sampon mellé.

Ugyanis:
- a korpásodást valóban megszünteti,
- cserében viszont szép lassan kihullik a hajad fele.

Lányok, ha hullik a hajatok és ezt a sampont használjátok, gyanakodjatok!

Ezt évek óta sikerült kitapasztalni. Amint abbahagytam a használatát, visszatért a korpásodás, viszont megszűnt a hajhullásom. Amikor említettem a fodrászomnak, csak annyit mondott nem csodálkozik, ez maximum kádmosásra való.

Dark Purple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 22.

Misa és Adrica teljesen rossz parfümnél véleményezte az aldis Coco M. koppincsot! A Tocca egy önálló parfüm márka az USA-ban és NEM aldi-lidl kategória!
A Giulietta tulipános, zöldalmás, virágos, gyümölcsös illat, tavaszi, nyári viselet. Egyébként ezt a parfümöt Franco Zefirelli és Giulietta Masina szerelme ihlette és a nevét is a színésznőről kapta. Nekem egyik nagy személyes kedvencem ez a parfüm, csak sajnos itthon nagyjából lehetetlenség hozzájutni.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. november 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2021. november 22.

Hát uniszex,de nekem ez férfiillat,bár nagyon szeretem a maszkulin jegyeket ,ennyire erős mégsem szeretnék lenni! Egyébként szép parfüm,nagyon zöldes a kezdeteknél,citrusokat látok megjelölve,narancs és társai,de nem a lédús gyümölcsöt érzem,,,,a fehér kesernyés héja inkább,fűszereiből semmit nem fogtam,mert a tölgymoha nagyon domináns.(virágokat szintén nem érzékelem),,Mire bejezem a véleményemet,már nem is annyira jó mint az elején,régebbi idők hangulatában helyezném el,,nőként kihagyható az ismeretség.

Nandor
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 22.

A maga idejében nagyon menő volt, sajnos annyi márka koppintotta, másolta ezt a jobb sorsra érdemes illatot hogy már nem tudom megkülönböztetetni. A mai és a közelmúlt férfi parfumjei annyira nőiesek, és édesek, hogy mindkét nem fujhatja magára. 10-12 éve tényleg jó volt,ma már inkább kínos.

Gabica88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 22.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Édes, de nem bántó, nem kislányos. A tartóssága lehetne jobb, de nekem így is 10/10.

Nandor

Eljárt felette az idő, a luxusillatok világában már nem számít TOP illatnak, legalábbis Számomra. Sok kisebb márka leutanozta az illatot, már negyed annyi pénzért hozzajuthatunk, hasonló illathoz. Nagyon citromos, édeskés. Nekem nem a nyár és a tenger jut róla eszembe. Mindegyik változata középszerű. Ha Police lenne ez az illat senkit nem érdekelne.

Chamana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 21.

Az illata nagyon jó, a textúrája is, jól habzik, de használata után nagyon húzódik és viszket a bőröm, ha többször használom, beragyásodik, kiütéses lesz a bőröm. Ezért aztán nem fogok venni ilyet, mondjuk nem is nagyon látom a boltok polcain.
Csalódás.