Legújabb vélemények - Árkategóriák

kakaokutya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 18.

Szép, élénk színek, a rúzs pedig tartós és nem szárít. Több árnyalatom is van belőle, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Szép emlékek miatt vettem egyet magamnak. Nehezen nyúlok érte, mert már nem érzem annyira, de nagyon örülök, hogy van. Nagyon napsütés, de tényleg durván sárgadinnyés. :D

Ejszakaikoboldmaki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 17.

Nagyon szuper testápoló, egy pillanat alatt beszívódik és remekül hidratál.
Az illata különösen finom, kis citrusos tisztaság, ha már unom a nehéz parfümös krémeket (amiket amúgy imádok,de néha megcsömörlök)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Nagyon testes, mély illat, tisztelem és máson tetszik, de magamon nem bírom elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Nagyon friss, nyári nőiesség. Nálam nem sportos, inkább kellemesen légies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Nagyon régi szerelem, érdekesen elegáns és bohém, édes és fűszeres egyszerre. Mindig meglep, hogy virágos-gyümölcsösnek írják le, mert még ha az is, nekem annyira más élmény. Nálam igazi vagány illat, letisztult kifinomultsággal ötvözve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Nosztalgiából vettem 5 ml-t, de magamon már nem bírnám elviselni. Szép emlék és nagyon mély illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Nagy kár, hogy már nem lehet kapni. Igazi friss, tiszta, energiabomba fiatalosság volt számomra, imádtam, hiányzik, kell. :)

Lancia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 17.

A barátságos összetevői miatt azt gondoltam annak idején - amikor először próbáltam-, hogy egy semmilyen illatú, semmilyen habzású darab lesz, amit majd esetleg azért használok, mert a bőrömnek ugyan jó, de nekem nem annyira. Nem így lett: nagyon szeretem használni, a habzása kellemes, az illata pont annyi, és olyan, amit egy szappantól elvárok, és megfelelően tisztít. Az, hogy szárít valamennyire, tiszta sor, de eddig minden más jobban szárította a bőröm, vagy olyasmikkel volt tele, amiket már rég be kellett volna tiltani. Abszolút kedvenc szappan :)

Zsofi201
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. január 17.

Nekem ez ilyen nesze semmi fogd meg jól. Először is, nagyon furcsállom, hogy mindenki dicsérte itt előttem az illatát, ha én ezt rákenem a hajamra undorom attól a szagtól amit áraszt utána, de lehet, hogy lejárt az én termékem, vagy egyszerűen a hajam természetes illatával nem működik jól. Bajt nem tett, de semmi mást nem nyújtott, mint egy plussz büdös szilikonréteget. Inkább egy szilikonos hajolaj.