Legújabb vélemények - Árkategóriák

k001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 17.

UP 2021.10: mégse jó...a minta maradékát felfújkáltam magamra és egész napra feláldoztam magam, hogy pontos véleménnyel zárhassam ezt a tesztelést. A nap végére, már fuldokoltam a muskátliszagban. Tapasztalt muskátli tartó vagyok már, tényleg, tömény muskátli szagon kívül semmi mást nem éreztem már, alig vártam, hogy végre lemoshassam.

UP 2021.07.07: jöttem vezekelni...szegény kis parfüm :'( Csak újra próbáltam kicsit messzebbre (bokára) fújva, és így teljesen más illata van, mint amikor into the face nyomult rám. Így már sokkal finomabb hatást kelt. Bár továbbra sem használnám, mert túlságosan barackillatú. Egyedül a vaníliánál vagyok képes ezt elfogadni, szívesen öntök magamra egy komplett vanílilás sütis bödönt, de más illatoknál jobban szeretem, ha összesimulnak a jegyek.

Fűszeres őszibarackbefőtt, számomra elviselhetetlen.

SGabriella
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 17.

Nem értem a véleményeket,majdnem elbizonytalanodtam.Egyáltalán nem büdös.Szoli krém szaga-illata van.De mit is várunk ugye amikor ránk ég a krém...Rózsaillatot?
Ár-érték arányban hibátlan

Lexy00
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Egy ideje már vágytam drágább árkategóriájú szempillaspirálra és féláron megtudtam venni ezt a spirált. Imádom, ahogy a szempillám kinéz a használatával (csodásan fekete és elegáns), valamint az is bónuszpont, hogy nem szárad rá fél pillanat a pilláimra, ahol esetleg picit összetapadt még ujjbeggyel könnyen tudok igazítani rajta. A lemosása sem túl nehéz, a kétfázisú lemosó simán lehozza vagy a zuhany alatt a cerave olajos lemosója nekem a 3/4-ét leoldja. Nagyjából ennyi a pozitívum, a negatív oldal sajnos erősebb. Ahogy előttem is írták, rengeteg festéket vesz fel a kefe, amit a tubus peremén le szoktam húzogatni, de még ez sem elég, egy zsepivel még érdemes átmenni rajta. Ha az ember haladna reggel és gyorsan szeretne pillát festeni, annak biztosan felejthető. Nekem nem okoz gondot elérni vele minden pillát, festéskor szép az eredmény, viszont a tartóssága is hagy némi kivetnivalót. Nem kell sok időnek eltelnie és pereg a festék, szóval gyakori ellenőrzés sem árt, illetve ha tényleg csak szitál az eső vagy 1-2 csepp esik, akkor is számítani lehet, hogy elkezd lejönni a festék. Összességében nekem nagyon szép pillákat csinál, viszont a tartóssága és a túl sok felvett festék okozta macera miatt, sajnos nem egy megbízható szempillaspirál, ráadásul teljes áron, de akár akcióban sem biztos, hogy megéri az árát.

Annie25
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 17.

Ez az ajakápoló egy csoda! Rengeteg félét kipróbáltam már, de ez kb fél óra alatt rendbe tette az ajkaimat, pedig már annyira ki volt száradva, hogy feszült, húzódott és cserepesedett. Biztos, hogy újra fogom venni, számomra nélkülözhetetlen!

x
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 17.

Szappanos, aldehides, púderes. Feltételezem, hogy az eredeti verziója, az azóta már nem használt alapanyagokkal, gazdagabb és mélyebb. Így is tetszik, semmi disszonancia nincs benne, de hiányolom belőle a pluszt, ami sok hasonló összetett nyanyacsodában megvan. Ezért 4-5 pont között vacillálok, kellemes, felemelő, krémes illat, sokkal jobb, mint a ma parfümériákban megtalálhatók, de számomra picit alulmarad a kedvenceimhez képest.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 17.

Kedvenc 1989-es Columbo epizódom a Nős detektív és a szex című, melyben egy szexuálpszichológus hölgy, megcsaláson kapja a párját és a saját titkárnőjét. Praxiásból építkezve mint a férfiak titkos vágyainak és álmainak ismerője, szajhának öltözik, kitervelt és módszeres előkészítés után szinte hibátlan alibit kreálva ezzel az alteregoval magának. Liza kurtizánként elcsábítja a saját pasiját, mintegy szexuális játékként tálalja az aznap esti randit és szépen le is lövi ezt követően.
Nagyon szépen fel van építve az egész folyamat, hogy hogyan is jut el egy nő erre a pontra, a megaláztatás csúcsa és a lélektani fordulópont a rajtakapás pillanatában van, ugyanis még egy párbeszédet is kihallgat a férfi és a titkárnő közt miszerint:
-Ha sütemény volnék,szerinted milyen sütemény volnék?
-Bajor csokoládékrém torta egy kis Napoleon konyakkal megbolondítva!
-És te a drága Joan doktornőd?
-Rizspuding.
(Csöndben megjegyzem én nem pisztolyt vettem volna, hanem kalasnyikovot)
Az egyik snittben aztán látszik a fésülködőasztala, ahol sasszemmel két parfümöt lehet kiszúrni még a 80-as évek custom made kristály üvegcséiben:az Aromatics Elixirt és Ungaro Diva-ját.
Ennyi lenne a felvezetés.
A gyilkosság estéjén is a Diva-t viseli és ez pontosan megtestesíti azt amit erről az illatról jómagam is gondolok: a nővel aki ezt viseli, nem nagyon lehet szórakozni.
Csábító, extra elegáns, nem mai illat, amely 1983-ban született és azóta is fénylő csillagként van jelen ahogy Jacques Polge megalkotta nekünk.
Engem is emlékeztet alapjaiban egy kicsit a Coco-ra némileg több aldehiddel és rózsával, szantállal egyelőre több nem is jut eszembe, de amit írtam azt hiszem több mint elég.

StabilHabcsok
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. január 17.

Még kamaszkoromban használtam, de borzalmas volt. Eleve kellemetlen volt szagolni fel napon keresztül. A fedése semmi extra, használtam már rosszabbat is. De ami nálam betett, az az volt, hogy besárgult a bőrömön... Szörnyen kínos volt a nap közepén észrevenni, hogy úgy nézek ki, mint egy répa.
Meg nagyon zsírosodott is, ahogy az arcomon volt, úgy, hogy akkor még hírből sem tudtam, hogy smink alá illik primer, vagy bármilyen hidratáló, naptej((:
Őszintén szólva, nem tudom, milyen réteg tudná ezt a katasztrófát használni.

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 17.

Gondoltam kipróbálom hátha beszínezi kicsit az elöl meredező sprőd ősz hajszálakat emiatt vettem.
Amúgy az önelfogadáson dolgozom, ezem belül a hajam őszülését is próbálom elfogadni, de rosszabb időszakomban nem látom szépnek, olyankor hasonló ideiglenes szinezőket próbálgatok. Mire kikopik, addigra újra egyensúlyba kerülök egy időre.
Most olyan a frizurám vágása, hogy pont az a rész látszik legjobban, ahol a fehér szálak tobzódnak, ezért csak erre a részre kentem fel fél órára. Én balga kesztyű nélkül csináltam, hát jól megfogta a tenyeremet. 6x sikáltam meg mire lejött. A jó hír az, hogy szinte teljesen beleolvadtak a fehérek a barna szálak közé. El tudom képzelni, hogy puhább hajtípuson még jobban szuperál. A rossz hír pedig, hogy 1 mosás után el is tűnt. Azért így is tetszett, nem volt macerás, fényesített, színezett, mást nem nagyon vártam. Ilyen helyi alkalmazással többszöri adag kijön majd 1 flakonból.

StabilHabcsok

Nem használom olyan gyakran, csak amikor éppen rám jön. Szerintem szuper, nem tapasztaltam még negatív oldalát. Az illata inkább dinny, vagy uborka-szerű, de ez abszolút nem probléma.
Meleg szívvel ajánlom, ebben az árkategóriában azt hozza, amit ígér.

blumarine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 16.

A márkától több mono szemfestéket rendeltem korábban Amerikából, összességében akcióban megérte,a szállítás és más költség volt húzós.A foil és fényes árnyalatok mesések, a matt fekete tényleg fekete.
7 db megmaradt, mert vagy megvan már hasonló árnyalatban illetve szelektálnom kell már... Ezeket fel is tettem eladásra.

Update: A Surf's Up olyan semmilyennek tűnt valamiért mégis megtartottam és nem bántam meg. Finom szürke enyhe szatén fénnyel és egy finom kis kékkel benne de alig észrevehetően. Teljesen más feltéve mint a tégelyében.