Legújabb vélemények - Árkategóriák

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 5.

Unalmas barack illat, semmi hidratálás. Csalódás.

gretabodolai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 5.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 5.

Nagyon szerettem ezt a hajpakolást, puhává tette a hajamat, igaz nem annyira, mint egy professzionális hajpakolás, de a dorgériás termékekhez viszonyítva nagyon is jó. Egyedül azért váltottam, mert szilikon és parabéntartalmú termék.

narancsdzsem

Sima méz illatú, átlagosan hidratál. Semmi extra.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 5.

A pasi kapta ajándékba, de én használom. Annyira friss és kellemes ,hogy szerintem simán jó nőknek is. Igaz az enyém nem sift de az illat gondolom ugyan ez.

Lipstickqueen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. január 5.

Szeretem ezt a krémet, annak ellenére, hogy a felirat alapján mattabb eredményre számítana az ember. Kombinált bőröm esetében a hatása épp félúton van a matt és egészséges bőrkép között. Azoknak válhat be, akiknek nem a szinte már szárítóan matt hatás kell, hanem egy egészséges, félig matt eredmény.

Sophie0517
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 5.

Tuti cucc. Mindenre használom. Sebre, gyulladásra, esetleg pattanásra, ha néha van. Sőt, évente kijön a herpeszem. Most már arra is ezt kenem. 2 nap, és nincs ott semmi.

migfe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 4.

Felütésként azzal kezdeném, hogy ha nem költöttem volna el 8800,- Ft-ot erre a spirálra, már rég kivágtam volna a kukába, így viszont még küzdök vele egy kicsit. Nagyon szerencsés vagyok pillák terén, sok is van, hosszúak is, íveltek is alapból, annyira nem nehéz velük mit kezdeni. A legnagyobb bűn talán az, ha a spirál összetapasztja őket - na ez pont ezt csinálja. Nem extrém póklábas az eredmény, de sok munkám van benne minden reggel, hogy azért nagyjából szét legyenek választva a pilláim. Többen írták korábban, hogy szenvedni kell, mire valahogy kinéz az ember, hát ez abszolút így van: én azzal tudnám szemléletni a felvitel nehézségeit, hogy általában egy fülpuci buci egyik fele elég a mellé kenések eltakarításához, de ennél a szempillafestéknél két fülpuci buci mindkét fele kell. Egy korábbi hozzászólással pedig kifejezetten nem értek egyet, miszerint "haladóknak való spirál", amivel "ügyesen kell bánni", mert hadd legyen már a hülye spirál a hibás, ha előtte 10 másik spirállal normálisan ki tudtam magam festeni, ezzel meg nem. Ezen kívül az én tapasztalatom szerint egy könnycsepptől is kenődik a festék, ami azért elég szomorú, mert egy nem vízálló spiráltól is elvárható - és más spiráloknál tapasztaltam is - a minimális tartósság. Biztos, hogy nem veszem újra a terméket, nekem sajnos nagyon nem vált be.

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 4.

Szerintem is hasonló a Chanel ház egyik illatához, de nem a Mademoiselle-hez, hanem az N°19 Poudré-hez. Ugyanaz a mandarinos-nerolis nyitány, virágos aláfestéssel (jázmin, vetiver) és poros patina mellégzöngével. Nagyon szép illat a maga nemében, de nem az édes vagy modern vonal, olyannyira nem, hogy meg is lepett, hogy 2006-os megjelenésű, régebbinek gondoltam.
Érdekessé teszi a tea meg a kardamom, adnak az illatbak egy kis frissességet és mélységet, kellemes zamata lesz az egésznek, de nem fiatalos, inkább amolyan "női másodviragzás" módon, ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Egy olyan nőn tudom elképzelni, aki most vált el egy hosszú házasság után és újra szárnyait bontogatja, meg akarja mutatni, hogy ugyanúgy, de mégis új lendülettel tud továbbmenni, mint eddig a társával karöltve. Egy nem lázadó jellem, aki kis erőt szeretne meríteni és csak kicsit mer változtatni az életvitelén még egy olyan nagy változas után is, mint a válás. Nem tér le a megszokott útról, nem lép ki a komfortzónájából, nem rohan botoxoltatni, nem vágat új frizurát és nem kezd el teljesen új stílisban öltözködni, majd tinédzser módjára szerelmet keresni, hanem csendesen, de határozottan folytatja életét. A régi ruháit hordja, a régi frizurájával, de vesz egy új illatot, ami majdnem - de csak majdnem! - olyan, mint a régi. Ez biztonságérzetet ad neki és segít abban, hogy ne érezze olyan nagynak a nagy változást.
Az illat a kezdeti már-már locsolókölnis nyitány után elég hamar csendesedik, kicsit Coco Noir lesz, mély, sötét, pacsulis. De aztán megy át feketéből meleg barnába, körülölelős, fás, puha szantálos illat lesz belőle. A benzointól balzsamosabb lesz, enyhén vaníliaszerű becsengéssel. Viszont gyorsan halványodik a kompozíció, túl hamar bomlanak le a citrusos és tömény jázminos-fűszeres jegyek. A legvégén kissé bőrös-szantálos marad és csak haloványan erezhető. Viszont ebben a szakaszában én imádom, jól esik nagyon, olyan nyugis, békés, kellemes, mégis drágának ható illata van. Ott van benne a minőség és a luxus, na.
Elegáns illat ez. Szerintem az üveg szögletes modernsége, illetve az ezüstszín kupak és a fém lap a tetején sehogy sincsen összhangban a tartalommal. Én fa kupakos üvegben tudnám elképzelni, lekerekített formájú üvegben. Nem egy nagyon különleges darab tulajdonképpen, de nem is tucat, nem tudom akárkin elképzelni. Én biztosan fogok még vele kísérletezni, örülök, hogy a birtokomban van egy üveggel.

Nsf_94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 4.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 4.

Én nem vagyok tőle elájulva. Minden éjjel bekenem vele a számat elalvás előtt, de ezzel inkább csak azt előzöm meg, hogy durván kiszáradjon. Nem érzem tőle hidratáltnak, ha elfogy Carmexet fogok venni.

pacsirta26
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. január 4.

Én periorális dermatitiszre használtam, sajnos nem igazán segített, de rosszabb szerencsére nem lett tőle.