Legújabb vélemények - Árkategóriák

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 7.

Nem undorítóan vaníliás, szóval ezt is nagyon megkedveltem. Szerencsére soha nem volt még herpeszem, úgyhogy erről a részről nem tudok nyilatkozni (gyanítom, ilyen öregen már nem is lesz), ellenben sima hidratálásra minimál idő alatt nagyon hozta a formáját.

pomme

Az illata nem idéz túl jó emlékeket, de hozza a szokásos hatást és szuper minőséget. Én a tekerős-stickes kiszerelést jobban kedvelem, ez annál folyósabb, de attól még ez is nagyon jó vásár, főleg a 3 féle ízű pakkban, amiben árulják.

Yeticica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 7.

Friss az élmény, ma estem neki házilag a pillaimnak, mert halálosan unom, hogy 3 gyerek melett kb sosem jutok el kozmetikushoz és mivel gyárilag szőke vagyok mindenhol, a pillaimnak is kell a festék ha optikai tuningra van szükségem.
Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.
Aztán: a c vitmain mintha leszivta volna először a pillaimon még nyomokban fellelhető régi festéket, nagyon megijedtem, hogy úgy maradok. De aztán szépen befogta a zselé (bár az ujjamat is, nem kicsit).
A végeredmény sötétszürke pillak (sajnos nem az az igazi mély fekete), szép egységesen.
Nem rossz, mert jobban néz ki, mint a tovenel szőke, közepén sötét majd a végén ismét szőke eredetim, de azért a profi, kozmetikus által festett közelébe sem érhet.
Vészhelyzet esetére jó lesz, de ha tudok, inkább kuncsorgok idopontert szakemberhez.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 7.

Már pár hónapja használom napi szinten -2 vagy 3 biztosan- és mondhatom, alig hiányzik a flakonból. Szóval, igen kiadós. A flakonon szerepel PH4,7, vagyis tökéletes az intim tájak tisztításához.
Nem csak az ára jó, hanem a hatása is. Kellemes illat, nem irritál, pontosan úgy tisztít, ahogy az elvárható. Szeretem a lágy krémes habját, finom, de ugyanakkor visszafogott illatát.
Egyetlen pumpálás elegendő a mosakodáshoz. Nagyon jó az adagolója, nem lehet belőle túlpancsolni, pont annyit ad, amennyire szükség van, és rettentő sokáig elég. Ha nem tudtam beszerezni, másik félét is ebbe töltöttem, gyakorlatilag a végtelenségig használható a jó kis adagolója.
Számomra biztosan újra vevős.
UPD: volt egy kis kilengésem a Nivea irányába és az is legalább ilyen jó (bár ennek az adagolója sokkal jobb), de visszatértem ehhez újra (az meg is szűnt). A párom is rászokott, már ketten nyomkodjuk. Még mindíg azt mondom, nagyon jó, megbízható, olcsó termék nagyon sokáig elég, ára már sok évvel ezelőtt volt annyi, mint fentebb, most olyan 1200 körűl van.
Csomagolás is változott kivűl/belűl továbbá tartalamaz még avocado olajat, valamint aloe verát is az új.
Ez bizony 5 csili.
Egyetlen baja van, az hogy már szinte csak online található meg.

Rose23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 7.

Ezt a parfümöt soha életemben nem fogom megunni. Azóta már több illat is csücsül a polcomon, amiket szintén imádok, de ez... Ezt mintha rám "tervezték" volna. Reggel 7kor két fujás a nyakamra, és este 11kor is elkezd illatozni (napközbeni újrafújás nélkül), amikor letusolok, vagy a sminkem mosom le. Valószínűleg pont olyan illatok kombinációja, ami tökéletesen passzol a bőröm kémiájához.
❤️❤️❤️

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

2016.09.18.Hónapokig vágytam erre a parfümre, míg végül megvettem, de lassan már kiürül az üvegcse.
Én nagyon kedvelem, könnyű púderes finomság. Viszonylag gyorsan fogy, de az esti zuhanynál érzem még magamon.
Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

ndorisz1996
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 7.

Az eddigi legmattabb fényvédőm. Még csak kezdeti státuszban van az ismerkedésünk, de negatív tapasztalatom nincs. Nem csípi a szemem, nekem bántó, kellemetlen szaga sincs.

Andicska77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 7.

Nekem kellemes meglepetés volt ez a termék a sok negatív kritika ellenére is. Én a c vitaminos formulát kaptam meg és az előirás szerint csináltam mindent, azzal a különbséggel, hogy a kis fésű helyett én egy régi essence nagyon vékony ferde végű ecsettel dolgoztam az alsó a felső szempillasornál, és a szemöldököt is azzal csináltam. Vaselint használtam hogy nehogy összekenjem a nemkivánt helyeken magam. Annyi, hogy a végén azt írja, hogy a gél felvitele után azonnal töröljük le, én nem igy tettem. A szempillasoron kb 20 percig volt fent a szemöldökömön pedig 10 percig. Szépen befogta mindkettőt. Talán a szempillámat még sötétebben is el tudom képzeni. Tartósságáról még később tudok nyilatkozni, de eddig bánom, hogy nem vettem hamarabb ilyet.
Update. Két hét múlva festettem újra de szinte egyáltalán nem kopott meg. Nagyon jó termék. Tetszett hogy nem kell sem szemöldök festéket sem szempilla festéket használni.

fagas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. május 7.

Nagyon finom, friss illata van, klassz, hogy alkoholt nem tartalmaz és kb. ennyi is amit nyújt. Áprilisi melegben már "tudománya" pillanatok alatt elillan, használhatatlanná válik. Nekem ez egy nagy NEM. 2 csillag a fincsi illatért jár.

Donovanna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 7.

Ez egy csodálatos citromos, mentás, fenyős, gyantás, füstölős illat. Szerintem pont olyan illata van, mint a vikingek által épített templombelsőknek fent északon: fenyőfából építették őket (volt, hogy korábbi hajót szétbontva használtak fel alapanyagként), de a fenyőt előtte saját gyantájával "impregnálták", esetenként füstölték is. [Természetesen a folyamat nem ilyen egyszerű, szóval akit esetleg érdekel, az mindenképp nézzen utána, mert ez nagyon érdekes téma amúgy.] Tehát visszatérve az illatra: nagyon különleges, semmihez sem hasonlítható és semmivel sem összemérhető. Egyáltalán nem kimondottan férfias.
Hogy miért pontozom viszont le? Rajtam felháborítóan nem tartós (az EDP változat!) évszaktól függetlenül. Jóindulattal úgy egy félóra amíg érzem, egy óra múlva közvetlenül a felfújás helyét szimatolva sem érzek már semmit belőle és más sem. Amikor valamit ennyire szeretsz, de ennyire "lefolyik" rólad pillanatok alatt, plusz valljuk meg, hogy niche kategóriában van és az ára is, na ezeknek az együttállása bitang mód bosszantó. Haragból adnék neki 3-ast is, de olyan különlegesen jó az illat, hogy kap egy kegyelem négyest, de közben puffogok az elégedetlenségem miatt.

ProjektDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 7.

Évek óta vàsàrolom, immunrendszer erősítésére, betegség megelőzésre, téli időszakban felfàzàs ellen.
Egyedül a cseppentő fejjel nem vagyok megelégedve. Egyszerűen képtelenség szépen csepegtetni. Megdöntöm és vagy nem jön belőle vagy megzúdul, igy nem tudom szàmolgatni a cseppeket. Ugy hasznàlom hogy két kis "zuttyantàs" egy pohàr folyadékba.