Legújabb vélemények - Árkategóriák

dalmesz0204
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 5.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 5.

Igazi szerelem. Egy szörftábor alkalmával találkoztam vele először, amikor a barátnőm a kezembe nyomta, hogy ez tuti lesz a frissen szőkítétt, sós vízzel meglocsolt tragédiára, amit a hajamnak hívtam.
Hajmosás és kondi után nedves hajra 3 pumpa ebből a cuccból csoda történt a hajammal. Március óta használom minden áldott nap. Hajmosáskor is nevedves hajra, illetve reggel fésülködés előtt és lefekvés előtt 1-1 pumpálással.
Nem nehezíti el a hajam, nem száll, nem szöszös, imádom az illatát soha soha nem kell más :)))))

zeniknav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 5.

Hatalmas NO! Összetevői miatt egyből allergiás reakciót váltott ki a bőrömön, főleg hajlatokban, de alkaron, combom, mindenhol...
Rengeteg olyan anyagot tartalmaz ami érzékeny bőrre nagyon nem jó. Én figyelmetlen voltam, nem néztem eleinte az összetevőket hanem bíztam a márkában és ezért választottam a drogériában a kicsit "jobb" kategóriás terméket, de új fényvédő után nézek.

princzess
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 5.

Tegnap festettem be vele a hajam, csodálatos réz vörös színű lett a kozepbarnából 💜 finom illat, gyönyörű végeredmény a keratinos ápolójával kentem be utána egészséges fényű, selymes végeredményt kaptam.

Jövök majd update-elni!

5 csillagról le kellett pontozzam, kb 1 hónapja festettem be vele a hajam. A fenti állítás mind helyén való szép fény, szép szín.
DE.. ennyit egy drogériás hajfesték is tud, SŐT. Minden hajmosás alkalmával engedett a színéből (heti 1x mosom) nagyon csúnyán és gyorsan kopik, katasztrófa és óriási csalódás.

fairyfelicita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 5.

Kellemesen puha tapintású marad a hajam, mégis erős tartású. A kezembe kinyomva sajnos ragad, de szerencsére ez a hajon nem érezhető. Göndör hajúaknak is ajánlom, mert CGM.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 5.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 5.

Kellemes, teltebb illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

NovErke
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 4.

Nem igaz hogy nem gyártják, még egy hónapja sincs hogy kaptam egyet anyukámtól. Vagy azóta is a polcon állt volna...?
Remélem gyártják még mert jó. Más olivás terméket még nem használtam, a vegyes bőrömre nem mertem. Nincs viszonyítási alapom olivával, de kellemesen csalódtam.
Maga a szappan nagyon jól habzik és jól tisztít. Az a "nagyon tisztaság-érzésem" van tőle egészen nap végéig. Nagyon világos púder rózsaszínű, édeskés virágos illatú. Nem gondoltam hogy ilyen illata van. És szerencsére nem zsírosít de nem is szárít.

Ejszakaikoboldmaki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 4.

Nem szoktam igazán primert használni, csak hidratálót + fényvédőt a smink alá, hát ezután sem fogok.
Nekem valahogy csúnyább lesz tőle a bőröm, nem is értem. Több alapozóval is próbáltam, egyszerűen nem szép, ráadásul lekopik hamar még a double wear is.
Legalább pattanást nem okozott.

Nita0922
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 4.

Kellemes friss, citrusos "tisztaság" illat, de többre számítottam. Ráadásul nem is túl tartós, rajtam max 1-2 órán át érezni. Írtak páran, hogy ez az az illat, amivel nem lehet mellélőni. Én kicsit jellegtelennek érzem.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 4.

Szépen tisztít.
Fogfehérítő hatását nem tapasztaltam, de nem is a fogfehérítés volt a célom a használatával.
Segít kordában tartani a fogak színét, fogászati tisztítás után pedig különösen ajánlott elkezdeni, mert szerintem csodásan meggátolja a fogkő képződést.

Gyuris
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 4.

Olcsó, könnyen hozzáférhető. Jól fed és tartós. Mindig újravevős nálam.