Legújabb vélemények - Árkategóriák

Johnathanos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 4.

Apósom használja.Finom édes téli illatnak mondanám,tartósságára sincs panasz. 2 gond van ezzel. 1.ha az ember naponta használja,úgy meglehet ezt unni hogy egy idő után már inkább kellemetlen lesz mint kellemes.
2.Tucat ez is-nem az a tipikus hasra esek tőle olya egyedi ,hanem tömeg illat,ezáltal lesz unalmas is

Gyuris
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 4.

Szeretem lakkok! Szép árnyalatok, jó fedés és tartós!

Gyuris

Elég jól működik az én száraz, vékony szálú hajamon. A termékcsaládból ez a kedvencem.

Dorkuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 3.

Kell utána gyanta oldó olaj, amit meg jól le kell mosni, de ezentúl jó, 3 éve használom probléma nélkül bajuszra és a szemöldököm közötti szálakra amit lusta vagyok egyenként kihuzogatni.

Oila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 3.

Nagyon gyorsan, jól felszívódik, főként vizes bőrre kenve, így egészen kevés is elég belőle. reggelre sima, maximálisan hidratált, egységes színű a bőröm, szinte fel van pumpálva. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is.

nreka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 3.

Nagyon szeretem. Fodrász ajánlására használom vékonyszálú szőkitett hajamra és nagyon meg vagyok vele elégedve. 3-4 percig mindig rajta hagyom és kellemesen puha érzetű lesz utána a hajam.

nehzsu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 3.

Valaha használt legjobb samponom. Nagyon szeretem az üde illatát, és ez az egyetlen,ami a fejbőrömet is hidratálja.

Fruzsina0620
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 3.

Amit ígér azt teljesít! Szuper selymes, könnyű és friss, sima, egyenletes alapot biztosít a sminknek. Nagyon szeretem használni.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 3.

UPDATE:
Sajnos egy idő után folyamatosan a szemem alatt kötött ki. Sajnálom, szép szempillákat csinált, de pár hétnyi - max két hónapnyi használatra drága. Legalább a vizes időszakot kibírta volna, de talán túl száraz lett az állaga, nem tudom. Pedig rácsavartam mindig rendesen. 2022.05.03.

Ősszel be kellett szereznem megint egy vízálló spirált: ahogy egyre hidegebb lett, és egyre nyirkosabb az időjárás, annál fontosabb volt, hogy akár biciklizés után ne valami szétcsinált szajhaként állítsak be a teljesen lefolyt sminkemmel pl. munkába, színházba, mindenfelé. Random vétel volt, jó áron kapható, és szeretem a márka termékeit, miért ne alapon ezt vettem le a polcról. Sokat nem vártam, évi egy vízálló spirál vásárlással azért nem tudhatok nagy tapasztalatokat a hátam mögött, de eddig nem igazán sikerült olyat venni, ami túl sokat tudna: általában befeketítik a pilláimat, és ennyi. Ez a spirál viszont szépen göndöríti, hosszítja őket, kétszer visszanézek a tükörbe megnézni magam. Nem lesz nagyon extra, de pont jó. Vízállónak pedig vízálló tényleg, esténként olajos vagy balzsamos lemosóval távolítom el, majd ha még szükséges, micellás vizet használok. Végre! 2022.01.24.

K.edina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 3.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 3.

Ekcèmás bőrre használom. Már egy alkalom után látható volt a változás. Nekem csodaszer .