Legújabb vélemények - Árkategóriák

Vivus.Laszlo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 27.

Eléggé édes, szinte már bódító, de nekem nagyon bejön. Az egyetlen probléma, hogy annyira nem tartós, de szerintem ezért az árért egy nagyon jó választás.

bkriszti329
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 27.

Nagyon szepen leszedi a sminket es jo arban van.

Dea0609
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. január 26.

VÉGRE! Egy olyan dezodor ami nem hagy foltot a ruhán. Kellemes illata van,újra vevős!!❤

AKiss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 26.

Szeretem benne, hogy nem sűrű, és sima nivea illatú.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 26.

Gyakran vannak aftáim, és mindig elhúzódott a gyógyulás. Eddig a Dentinox fogzáskönnyítő gélt használtam fogínyérzékenységre és aftára is. Sajnos megszűntették, és más lidokaint is tartalmazó fogínygélt sajnos nem lehet kapni. Gondolom mert megterheli a babák szervezetét. Én nem hiszem, hogy megterhelné, viszont tompítja a fájdalmat, mellesleg nagyon kellemes íze volt. Másrészt bármilyen életkorú ember használhatja, lehetne csak sima fogínygélként is árulni, aminek nem kifejezetten a babák a célcsoportja. Úgyhogy ezt választottam, mert olcsóbb volt, mint amit a gyógyszertárakban lehet kapni fogínyre vagy aftára. Ha már nincs benne idokain, legalább ne legyen drága. Azok ilyen 2500-3000 Ft-ba kerülnek, és nem biztos, hogy ennél jobbak. A Salprogel, mivel nem lidokainos sajnos csekély mértékben vált be, és volt még a Mivolis torokspray a dm-ből, amit használtam erre, az nem rossz, de szintén erre kevés. A Corsodylt 2-3 alkalommal használtam, egyből tompította a fájdalmat, a hatása hosszan tartó és fél nap után a fájdalomvéglegesen megszűnt. Amikor elkezdtem használni már nem fájt annyira durván az afta, de azért még nehéz volt enni-inni, beszélni. Az íze valóban erős, mentolos, de nem kellemetlen, nekem nem maradt hosszan a számban, és a fogaimat sem színezte el, igaz hosszú távon még nem használtam. De tény, hogy eddig semmi sem volt ennyire hatékony. Csak azt sajnálom, hogy nem ismertem előbb, akkor megspóroltam volna magamnak sok szenvedést az aftákkal. Egyébként anyukámét próbáltam ki, mert ő viszont fogínyre használja, neki beépített fogai vannak.

NovErke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 26.

Előnye hogy gyorsan beszívódik és sokáig elég, az ára is kedvező. Viszont én úgy érzem, csak addig hidratál amíg bekenem a kezemet. Igaz, nekem a hideg ilyenkor tényleg nagyon durván kiszárítja. De van összehasonlítási alapom mert volt már olyan kézkrémem ami viszont helyre tudta hozni.

annus82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 26.

Örök klasszikus kézkrém! Ajánlom, nem csak ebben a hideg időben. Szinte azonnal megnyugtatja a széltől, hidegtől kicsípett kezeimet. Mindig van belőle a táskámban.

Vera9115
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 26.

Enyhén édes illat, nem tolakodó, ruhán, csuklón, füll mögé fújva tartós! Nem buliba menős, viszont aki gyűlöli nyáron a fojtogatós illatokat, annak szerintem ez a lágy illat tetszeni fog!

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 26.

Alkalmatlan pórustisztításra, mert fel sem ragad megfelelően. Alapból sem vártam tőle sokat, de gondoltam játszani jó lesz. Hát, nem jó. Semmire sem jó.

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 26.

Update:
Jöttem ezt is felpontozni. YR szemsminklemosót szoktam használni, de sikerült elrontaniuk, így áttertem erre, és erre a célra sikerrel és szívesen használom (nem vízálló sminkhez). A teljes sminket nem ezzel mosom le. Rendeltem is újabbat belőle.

Nem szeretem a micellas vizeket, de ez egy klasszikus, gondoltam kiprobalom kis kiszerelésben. Ez volt az utolsó alkalom, vegleg felhagyok a micivizekkel. Szerintem semmit nem érnek. Ennek ráadásul olyan vegyszerszaga van (mondom én a vegyészmérnök:D), hogy rossz érzessel hasznalom. Így is többnyire csak utazáshoz viszem a kis kiszerelés miatt.