Legújabb vélemények - Árkategóriák

Jukka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Kiegészítőken szerintem vannak jó dolgok az avonnál. Ezeket a csatokat hajszárításhoz használom. Lehetne erősebb a rugójuk, hogy ne csússzon ki az amúgy sem erős hajam, de végzik a dolgukat.

andiriri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. december 1.

Pont tíz évvel ezelőtt próbáltam a Signal white now fogkrémet, akkor még csak az az egy fajta volt. Hatása a nullával volt egyenlő. Most megláttam nagyon nagy akcióban ezt a goldot. Mondom teszek egy próbát, hátha a következő étkezésig fehérebb fogakat csinál, elvégre eltelt tíz év, fejlődhetett, és azt írja, 3x erősebb a hatása mint a sima white now-nak. De ez is nulla. Semmit nem csinált. Végülis 3x0 = 0 😄 Szóval nem lehet egy szavam sem. A fehér sörtés fogkefém viszont végérvényesen befogta kékre. A fogkrém maga nekem nem volt nagyon kellemes, és picit szárította a szám kívül-belül. Az íze rendben van.

anettg
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 30.

Sokadik véleményező leszek és amint látom szélsőséges véleményeket kap.
Véleményem a pozitív oldalt fogja erősíteni. Többedik üveg fogy el mindig ugyanazzal a véleménnyel. Na, lássuk: Natúr termék. Nem csíp. Vattakoronggal leszedi a festéket, igaz nem 100%-osan, csak kb. 97%. Összehasonlítva a Pupa Gentle Cleansing Milk szemfesték lemosójával, klasszisokkal jobb az Alverde. Így a leírtak alapján számomra továbbra is újra vevős lesz.

CandyCurses
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nekem régen ez volt az egyetlen sampon - mármint az összes H&S -, ami megszüntette a lentebb is említett hajszagot. Semmi más. Nem vagyok kémikus, nem értek semmit ehhez, de észrevettem, hogy az összetevők közül kikerült a zinc carbonate, amire ha ráguglizok, kiadja, hogy a H&S az egyetlen sampon, amiben van.

És hiányzik belőle, mert azóta egy kalap kaka. Pedig kipróbáltam az összeset. Mióta rajta van ez a matrica, hogy ph balanced meg a többi, azóta olyan, mintha testápolóval mosnék hajat. Büdös és zsíros tőle a fejem.

UPDATE:
A zinc pyrithione összetevőt jövőre betiltják az EU-ban, ezért nem tisztít már úgy, mint régen.

tarik_91
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nagyon fűszeres, édes illat. Kitűnően működik "Party" illatként. 1996 óta elérhető el ami arról is árulkodik hogy egyszerűen megunhatatlan. 40 évnél időssebeknek nem igazán tudom elképzelni, egy nagyon fiatalos illat. Nagyon tartós 7 – 8 óra.

Gaudanecrosis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Elég zsíros, tömör krém, de nagyon jól esett a kiszáradt kezeimnek így a hűvös, szeles idő beköszöntével. Lassabban szívódik be, mint a legtöbb eddig használt kézkrémem, de cserébe jól hidratál.

pont
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

egy időben szerettem és párszor újravettem, mert nem nehezítette el a hajam, jó illata volt és tetszett a kiszerelése is. igazából tömény szilikon, már találtam jobb (és olcsóbb terméket), de nem szeretném lehúzni, mert nincs ezzel sem gond. nyilván önmagában csodát nem fog tenni annak, aki agyonnyúzza a haját, de kiegészítésként egy jó rutinba okés.

pont

igazából nincs nagy problémám a bőrömmel, szerencsére nem érzékeny, nem allergiás, de néha jól esik leváltani a csillivilli illatos tusfürdőket egy ilyen szebb összetevőjűre. lehet, nem én vagyok elsődlegesen a célközönsgég, de a célnak megfelel, ár-érték arányban teljesen okés.

szucsrebeka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 30.

Hetente egyszer használom, láthatóan csökkentek a pattanások. Felkenem, fogat mosok, majd lemondom az arcomrol Balea sensitive lemosoval. Ennyi idő nekem bőven elég. Felkeneskor volt, hogy a krémes kezem egyből a törölközőbe kentem, kimarta a színét. Óvatosan kell bánni vele.
Ahogy a többi véleményt is olvasom, nem szabad sokáig arcon hagyni.

guppi666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nem rossz, de nem is ájultam el. Nekem nagyon sokáig tart mire elkenem rendesen, mert sokáig csíkozódik, így nem is szívódik be gyorsan.(kétszer dolgozom el, amikor felkenem és amikor "beszívta" a bőröm, de a csíkok ott maradtak) nekem ez túl sok macera. Nem irritál, de nincs is meg a hiányérzetem ha egy-egy este kimarad. Nem veszem újra, de egy próbát megér mindenkinek.