Legújabb vélemények - Árkategóriák

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. január 25.

A fogaimat nem fehérítette egy kicsit sem sajnos, pedig bíztam benne. Az ize kellemes.

Inka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 25.

Iszonyat nehéz, zsíros krém, ellenben hidratáló hatást nem éreztem. Kombinált bőrre semmiképp nem való, bár igazából nem tudom milyenre lenne való. Még kézkrémnek is túl zsíros volt nekem, úgyhogy végül kidobtam. Az illata jó.

berrybomb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 24.

Imádom, természetes hatása van, akár alapozó nélkül is tudom használni egy-egy bőrhibára.
Egyedül az árával van bajom. Érdemes akciók keretében / kuponokkal, vagy online vásárolni inkább.

BlankaF
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 24.

A kiszáradt, sebes piros kezemet hamar megnyugtatja, valóban megszűnik a viszketés. Viszont nem tart sokáig, hamar kezd újból kiszáradni a bőröm, egész nap kenegethetném. Az ára is nagyon sok a kiszereléshez képest.

Qwerty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 24.

Csontváz a szekrényben. Csak azért tettem be a kosárba, hogy ingyenes legyen a szállítás, olcsó volt, tavaszi fújkálósnak meg strandra jó lesz, elvégre január van, mindjárt itt a nyár. Mintha nem lenne literszám minőségi nyári illatom. Inkább a postaköltséget fizettem volna helyette...
A szórófeje leszakadt a kupak első levételekor, visszapattintani nem lehetett, így minden fújással egyensúlyozni kell, de legalább működik.
Kifújáskor van egy mézes jellege, amit nagyon utálok, jó hogy hamar eltűnik. A következő szakasza élvezhető friss virágos-gyümölcsös, a feketeribizli kevésbé tömör, hangsúlyos, mint az anyaillatban, ez jót tesz neki. Ebben a fázisában annyira jó, hogy megbocsátottam minden bűnét, na nem tartott sokáig. Úgy tűnik nemcsak a guajakfát használják szinonimaként a pézsmára, hanem a rózsafát is. Az alapjegyek talán léteznek valami párhuzamos valóságban, itt leginkább csak pézsma. Legalább nem erős, élettartama szokásos Mexx, vagyis 1-2 óra...ha a szél sem fúj és a napi átlaghőmérséklet 5 fok alatt van.
2012-ben kiadott, vagyis 10 éves limitált illat (ahhoz képest 2021-es gyártmány), szerintem a létezéséről sem tud senki, kész rejtély, hogy miért gyártják még.

HVN
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 24.

Életem legjobb testápolója! Nagyon gyorsan beissza a bőröm, utána pedig csak a puhaság marad. Nem marad ragacsos, így nem hagy nyomot a ruhán sem. Az illatát is imádom! Mindig újra veszem.

emilia_99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 24.

Miután megvettem, nagyon szerettem, kellemes állaga volt. Felkenés előtt alaposan össze kell rázni, hogy elegyedjen a krém fázis és a mattító por fázisa. Ahogy elfogyott a termék fele kb, onnantól kb nem volt ugyanannyi ebből a két fázisból, és felkenés után nagyon csillogó lett az arcbőröm tőle. Emiatt 3 csillagot adok neki. Amúgy elégedett lettem volna vele az árát leszámítva.

KovacsDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. január 24.

Mióta a kókuszvizes változatot nem lehet kapni ezt használom és majdnem ugyanúgy szeretem mint az elődjét, bár ahhoz nem volt szükség hajbalzsamra sem. Ehhez a bio sárgabarackos párját használom, így szép az eredmény. Jól habzik, jó az illata.

KovacsDora

A hajam extrapuha, extrafényes és csillogó lett tőle, csodaszép lett az eredmény, ennél jobb nem is kell:)
(A hozzávaló sampont használtam előtte)

Annie25
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 24.

Update: Felpontozom, mert pattanások vagy bőrhibák eltakarására tökéletesen működik. Szem alatt továbbra sem használom ott nagyon szárít.

Nagyon régóta használom már az alapozóját és imádom, gondoltam teszek egy próbát a korrektorral is, de nem kellett volna. Iszonyatosan kiemeli a száraz részeket, a szín választás tökéletes lett, de így nem tudom használni sajnos.