Legújabb vélemények - Árkategóriák

Jukka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Nagy kedvencem. A vékonyszálú hajam megmentője. Amíg nem volt tangle teezerem, ezt használtam hajmosás utáni fésülködéshez.

Jukka

Kellemes illata van, környezetbarátabb, mint a kendő, de nehezen szárad. Nekem nincs időm erre.

TimyeK
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. december 1.

Az itteni véleményeket olvasva vásáoroltam meg. Nagyon örülök, hogy ilyen olcsón jó terméket vásárolni. Nekem főleg nyáron a szandálos időszakban szárad ki a sarkam, fürdés után gyorsan puhává varázsolja a talpam. Azt hittem párszor használatos termék lesz, de már hónapok óta bírja.

Jukka

Ezek a piros és rózsaszín bevonatos fésűk egy idő után ragacsosak lettek és málani kezdtek. Kuka.

Jukka

Az első avonos rúzs, amit talán anyámtól nyúltam. Borzalmas téglavörös árnyalat (senkinek sem áll jól), csillám hegyek, de igazán kellemes illat és krémes állag. Nosztalgiából értékelem.

Jukka

A meleg hajvasaló alternatíváját kerestem, de a vékonyszálú hajam kifésülése szörnyen fájdalmas volt ezzel a fésűvel. Megszabadultam tőle.

Jukka

Kiegészítőken szerintem vannak jó dolgok az avonnál. Ezeket a csatokat hajszárításhoz használom. Lehetne erősebb a rugójuk, hogy ne csússzon ki az amúgy sem erős hajam, de végzik a dolgukat.

andiriri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. december 1.

Pont tíz évvel ezelőtt próbáltam a Signal white now fogkrémet, akkor még csak az az egy fajta volt. Hatása a nullával volt egyenlő. Most megláttam nagyon nagy akcióban ezt a goldot. Mondom teszek egy próbát, hátha a következő étkezésig fehérebb fogakat csinál, elvégre eltelt tíz év, fejlődhetett, és azt írja, 3x erősebb a hatása mint a sima white now-nak. De ez is nulla. Semmit nem csinált. Végülis 3x0 = 0 😄 Szóval nem lehet egy szavam sem. A fehér sörtés fogkefém viszont végérvényesen befogta kékre. A fogkrém maga nekem nem volt nagyon kellemes, és picit szárította a szám kívül-belül. Az íze rendben van.

anettg
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 30.

Sokadik véleményező leszek és amint látom szélsőséges véleményeket kap.
Véleményem a pozitív oldalt fogja erősíteni. Többedik üveg fogy el mindig ugyanazzal a véleménnyel. Na, lássuk: Natúr termék. Nem csíp. Vattakoronggal leszedi a festéket, igaz nem 100%-osan, csak kb. 97%. Összehasonlítva a Pupa Gentle Cleansing Milk szemfesték lemosójával, klasszisokkal jobb az Alverde. Így a leírtak alapján számomra továbbra is újra vevős lesz.

CandyCurses
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nekem régen ez volt az egyetlen sampon - mármint az összes H&S -, ami megszüntette a lentebb is említett hajszagot. Semmi más. Nem vagyok kémikus, nem értek semmit ehhez, de észrevettem, hogy az összetevők közül kikerült a zinc carbonate, amire ha ráguglizok, kiadja, hogy a H&S az egyetlen sampon, amiben van.

És hiányzik belőle, mert azóta egy kalap kaka. Pedig kipróbáltam az összeset. Mióta rajta van ez a matrica, hogy ph balanced meg a többi, azóta olyan, mintha testápolóval mosnék hajat. Büdös és zsíros tőle a fejem.

UPDATE:
A zinc pyrithione összetevőt jövőre betiltják az EU-ban, ezért nem tisztít már úgy, mint régen.