Legújabb vélemények - Árkategóriák

tarik_91
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nagyon fűszeres, édes illat. Kitűnően működik "Party" illatként. 1996 óta elérhető el ami arról is árulkodik hogy egyszerűen megunhatatlan. 40 évnél időssebeknek nem igazán tudom elképzelni, egy nagyon fiatalos illat. Nagyon tartós 7 – 8 óra.

Gaudanecrosis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Elég zsíros, tömör krém, de nagyon jól esett a kiszáradt kezeimnek így a hűvös, szeles idő beköszöntével. Lassabban szívódik be, mint a legtöbb eddig használt kézkrémem, de cserébe jól hidratál.

pont
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

egy időben szerettem és párszor újravettem, mert nem nehezítette el a hajam, jó illata volt és tetszett a kiszerelése is. igazából tömény szilikon, már találtam jobb (és olcsóbb terméket), de nem szeretném lehúzni, mert nincs ezzel sem gond. nyilván önmagában csodát nem fog tenni annak, aki agyonnyúzza a haját, de kiegészítésként egy jó rutinba okés.

pont

igazából nincs nagy problémám a bőrömmel, szerencsére nem érzékeny, nem allergiás, de néha jól esik leváltani a csillivilli illatos tusfürdőket egy ilyen szebb összetevőjűre. lehet, nem én vagyok elsődlegesen a célközönsgég, de a célnak megfelel, ár-érték arányban teljesen okés.

szucsrebeka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 30.

Hetente egyszer használom, láthatóan csökkentek a pattanások. Felkenem, fogat mosok, majd lemondom az arcomrol Balea sensitive lemosoval. Ennyi idő nekem bőven elég. Felkeneskor volt, hogy a krémes kezem egyből a törölközőbe kentem, kimarta a színét. Óvatosan kell bánni vele.
Ahogy a többi véleményt is olvasom, nem szabad sokáig arcon hagyni.

guppi666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 30.

Nem rossz, de nem is ájultam el. Nekem nagyon sokáig tart mire elkenem rendesen, mert sokáig csíkozódik, így nem is szívódik be gyorsan.(kétszer dolgozom el, amikor felkenem és amikor "beszívta" a bőröm, de a csíkok ott maradtak) nekem ez túl sok macera. Nem irritál, de nincs is meg a hiányérzetem ha egy-egy este kimarad. Nem veszem újra, de egy próbát megér mindenkinek.

Vicus

Párom kedvence a lila színű verzió, így én is sokszor használtam. Végül azért cseréltük le, mert szinte túlságosan habzik. Pont emiatt kis mennyiség is elegendő belőle. Jól tisztít, jó sima lett használata után a fogaim felülete. Érzékeny fogakra mást választanék.

LittleSpark
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Nekem bevált ez a sampon. Alapvetően világos szőkésbarna hajam van ezt festem sötétbarnára. A babahajaimnál látszik persze leghamarabb hogy festve van a hajam, de a samponnal egész jól ki tudom tolni a hajfestést. Kicsit én is rajtahagyom a sampont ahogy a hamvasítóknál is javasolják. Az illata tetszik, irritációt korpát zsírosodást nekem nem okozott.

Nyipike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 29.

Kellemes frissességet adó illat köszönhetően a citrom, őszibarack, levendula hármasságnak. A nyári hőségben hamar elvész az illata, szóval inkább az átmeneti kora őszi és késő tavaszi kellemesnek mondható hónapokban ajánlott használni. Különlegesnek nem igazán mondható, de árkategóriájában abszolút megéri megvenni. Csak a tesz-vesz dolgos hétköznapokra használtam.

reni_reni
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 29.

Szuper,
Beteges időszakban a gyerekek ezt kapják immunerősítésnek, és eddig ez az egyetlen termék ami bevált. Csak ajánlani tudom. Próbáltunk béres cseppet, immunotrofinát, marslakócskákat de ez messzi a legjobb. 16 nap után hűtőben is megromlik, ha fel van bontva akkor el kell használni.