Legújabb vélemények - Árkategóriák

KezdoManias
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 22.

A Nude (1) árnyalatot használom, valójában nem túl nagy megelégedettséggel. A szín, illetve annak minimális volta tökéletessé tehetné arra, hogy rendszeresen kenegetve kiváltsa napközben (fél-félnapra) a tégelyes ajakápolóimat, emiatt is kezdtem lelkesen a használatához. Az ápoló rúzsokkal szemben a minimális fedés miatt ezt akár óránként is lehetne kenegetni, nem kellene a kopással bajlódni. (Nem, nem rúzs fedésű, és bár nem egyértelmű a termékleírás, maga a kategória, az ajakbalzsam természetesen nem is ígérhet teljes fedést.) Cuki a csomagolás, jól elvan a ceruzatartóban az irodai asztalon, ahonnan mindig könnyű előkapni.
Ahhoz viszont, hogy tényleg ki tudjam használni, sajnos rajtam nincs elegendő ápoló hatása. Normál, a száradás jeleit épphogy mutató ajkakon jó lehet, nálam viszont kevés a hidratálálás, amit nyújt. Emellett keménynek is érzem, pedig szobahőmérsékleten tárolom. Szerencsére itt jutottam egy példányhoz, a teljes árat kifizetve morcosabb lennék.

Csokismentol
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 22.

Táskámban tartom, munkában használom főleg ezt a krémet, mert gyorsan beszívódik és mehetek is vissza dolgozni. A sheavajas változata jobb, de ezt is szeretem: nem annyira olajozza vissza a bőrt, csak rövid időre, illetve zavaróan erős illata van. Duna parton sétálva bekentem a kezem és valaki megérezte kint a szabad levegőn, olyan erős az illata. Nem rossz, sőt inkább a jó krémek közé tartozik, de ha lehet választani inkább a sheásat venném újra legközelebb.

mercivagyok
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 22.

Nyáron tökéletesen működött, bár akkor csak úgy használtam, nem volt semmi panaszom. Viszont most télen előjött az ekcémám, nagyon durván kirepedezett a bőröm... :( bekentem vele, gondoltam akkor most is fog segíteni. Hát... elkezdett nagyon erősen csípni és égetni, moshattam is le. Máshol a bőrömön nem mutatkozott ez a gond, csak ahol ki volt repedve. Nem értem miért lehetett, nagyon szomorú vagyok emiatt. :(

Csokismentol

A valaha próbált legfinomabb illatú fürdőkoncentrátum, amit valaha eddig használtam, pedig nagy fürdőtermék használó vagyok. Sós-fügés-karamelles illata egyszerűen mennyei, emellett finom puha lesz fürdés végére a bőr. 'Csupán' bőrtápláló, kényeztető funkciója van, de ez az illat megéri még így is.

Csokismentol

Ha érzem, hogy borzongk, vagy átfáztam valahol, akkor használtam, és sokszor ténleg jobban lettem, jobban működött ez, mint a koncentrátuma nálam. Lehet, hogy a só segíti a hatóanyagok felszívódását. Kellemes mentás-eukaliptuszos-fenyős jellegű illata van, ami jól is esik, nemcsak hasznos. A koncentrátum változatáé inkább kámforos, túl erős, zavaró nekem. Inkább a sót ajánlom a kettő közül. Egy időben mindig tartottam itthon, de leszoktam róla mert túl sokfélét tartottam alapként és csökkenteni szerettem volna max háromra.

Csokismentol

Ha érzem, hogy borzongk, vagy átfáztam valahol, akkor használtam, de a só változatánál ténleg jobban lettem, ennél nem annyira éreztem, hogy működik. Lehet, hogy a só segíti a hatóanyagok felszívódását. Ennek az illata picit zavaróan erős, kámforosabb, a sónak inkább kellemes mentás-eukaliptuszos-fenyős jellegű, ami jól is esik, nemcsak hasznos.

silverin
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 22.

Nekem bevált.
Aránylag kevés pattanásom szokott már lenni, de azok is zavarnak, ezért is próbáltam ki ezt a krémet.
Kb 2 hónapja használom, minden második nap az arcom nagy részére, nem használok túl sokat, vékony rétegben szoktam felkenni.
Néhány perc után lemosom, mert az elején azt tapasztaltam ha sokáig rajta hagyom nagyon szárít.
Most két hónap után már látható is a hatása, jóval ritkábban jön ki rajtam pattanás, és az is halványabb, kisebb.

AstroSue
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 22.

Évek óta ezt használom, kivételesen szép fényt ad a hajnak, viszont nem ragad össze tőle a hajam, könnyű marad.

kisko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. január 21.

A terhességem óta nem tudom a korábbi komplexebb/nehezebb illataimat elviselni. Ez az illat nekem újdonság volt, elsö fújásra megijedtem, hogy e.arden green tea féle wc illatosító-citromos feeling következik, de ez a parfüm pont tartalmaz valami melegebb, virágosabb extrát, amitöl könnyü és elegáns lesz. Erös a tea vonal, de talán a jázmin vagy más virágok a leszáradást egyedivé teszik. Nem tud elnehezedni, nagyon megszerettem, olcsó, közepesen tartós, nem celebes.

Kmerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. január 21.

Natur bio oilt vettem először próbának, sajnos az nem vált be allergiás kiütéseim lettek tőle így váltottam erre. Nekem annyira tetszik ez a testvaj, hogy tuti ennél maradok. Nagyon kellemes illata van, sűrű állagú de szépen kenhető a bőrön, jól bemasszírozva gyorsan beszívódik a bőrbe és nagyon jó puha lesz tőle. Féltem a dekoltázsomon használni mert a terhesség alatt nagyon kipattogott a hátammal együtt (tini koromban nem voltam ilyen pattanásos mint most terhesen...) és jelentem JAVULT a pattanásos bőröm állapota ettől a testvajtól!! Nem akartam elhinni de tényleg ez segített... Maximális pont jár. :))