Legújabb vélemények - Árkategóriák

BarnaB
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 28.

Évek óta ezt használom,nekem nagyon bevált. Könnyű vele dolgozni,nem kenődik,nem maszatolódik és egész nap a helyén marad. Nekem még sosem száradt be. Egy tégely kb 8 hónapig elég napi használat mellett. Drogériákban már nem lehet venni és rendelni is már alig lehet valahonnan sajnos, biztos ez megszűnik,mint minden amire nagynehezen rátaláltam és tökéletes.

Rencsi93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 28.

Nem rossz, de nem jó. Ahogy az előttem író is elmondta, felkenéskor ragacsos, de beszívja a bőr. Nem irritál. Semmi különlegességet nem véltem felfedezni, drága is, nem is újravevős.

Talus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 28.

Finom illat,jó állag,hamar beszívódik,sőt túl hamar,mert kétszer kenem mire úgy érzem,hogy na most talán jó lesz.
Nem tart sokáig a hatása.Nem rossz,de volt már jobb kézkrémem.A tusfürdője sokkal jobb szerintem.
Egynek jó volt.

Talus

Nincs olyan jó,mint egy kecsketejes háziszappan,de elégedett vagyok vele.
Ha beköszönt a hidegebb idő,muszáj kecsketejes szappant használnom.Ezt próbáltam ki alternatívaként helyette.
Egész jó kis termék különben,nagyon finom az illata,olyan kellemes tisztaság,puhaság illat :D Finom puha lesz tőle a bőr.
Szeretem úgy összességében.

k.boglarka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 28.

Szintén KM boxban volt. Hamar beszívódik, nem ragad, kellemes az illata. Napközben elkenegetni jó, de a durván kiszáradt kezekhez kevés.

Myrtle
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 27.

Ez az illat maga a tökéletesség! Ha lenne egy időgépem, visszamennék a hetvenes évekbe és hoznék belőle 100 litert, hogy életem végéig el legyek vele látva. :) Megszégyenítve a modern darabokat, közel 40 éves korában is tökéletes minőségben pompázik a bőrömön, és részesül belőle akarva-akaratlan mindenki, aki az utamba téved, mert egy igazi nagyágyú, csak úgy illatozik tőle minden, még napok múltán is. Az első tíz percben brutálisan zöld, mohás, kissé fanyar, majd jönnek a csodás gyümölcsök és virágok, amitől egy ölelő, gazdag, puha illat-takaróvá válik. Lemoshatatlanul tartós, de ugyan ki akarná lemosni ezt a gyönyörűséget? :)

Heroina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 27.

Babapuha bőrt csinál, imádom hogy felkenés után érzem ahogy dolgozik, csíp, gondolom a gyümölcssavak miatt, nagyon hatékony termék.

adrienneszter
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 27.

A kék csomagolásúról vannak tapasztalataim.
Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék fogja nekem meghozni a megváltást szempilla terén, de úgy tűnik mégis. Szerintem legalább 20 féle szempillaspirált kipróbáltam már, olcsóbbat, drágábbat, de egyik sem tudta a szögegyenes pilláimat göndörítés után ívelten tartani. De ez! végre megszabadultam a lekonyult szempillájú szomorú tekintettől, és nekem is gyönyörű, ívelt, csajos pilláim vannak ennek a spirálnak köszönhetően :)
Hamarabb beszárad mint a többi spirál, de egyébként sem árt 3-4 havonta cserélni őket egészségügi okokból, úgy hogy ezt nem élem meg nagy negatívumként, főleg hogy potom összegért árulják. Kicsit nehéz lemosni a vízállósága miatt sima sminklemosóval vagy micellás vízzel, de megoldható pl argánolajos micellás vízzel, vagy csak simán argánolajjal szoktam átdörzsölni a pilláimat ami szintén szépen lehozza.
Nagyon-nagyon remélem hogy sosem fogják kivonni a forgalomból :))

tyutyu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 27.

Örök kedvenc, próbáltam sokféle sampont, mióta hennázok, és csak szilikonmentest használok. Ez a legjobb!!! Szerintem a Sodium Laureth Sulfate nem akkora szívás a hajra nézve, persze biztos van, aki allergiás rá, szerencsére én nem.
Amit észrevettem, hogy ha ez az összetevő nincs benne a samponban vállalhatatlanul zsíros lesz 2 nap alatt, ezzel 4 naponta mosom. Nekem ennyi kis "káros" adalékanyag belefér. Nem bántja a henna színét, nem viszket a fejem, segíti a hajnövekedést, csak jókat tudok mondani róla, ahogy az összes Varga termékről!

Chamana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 27.

Egy vásárban vettem még nyár végén, megtetszett. Szőlőmagos, de ebben is van kubebaolaj, amitől olyan citrusos - friss illata van. Először citromfűnek gondoltam, de az eladó mondta, hogy kubeba illat.
Szerintem remek szappan, jől habzik, jól tisztítt, a bőröm friss, rugalmas.
Szeretem a kézműves termékeket.