Legújabb vélemények - Árkategóriák

Tuszy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 27.

Jól tisztít, de nem fehérít.
Kellemes, erősebb mentolos íze van, hosszan tartó friss lehelletet biztosít.

Nairam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 27.

Rettenetes szárít, és olyan szénakazalt csinál a hajból,hogy borzasztó nézni! Anyám csak ezt használja mai napig, a szőke haját szétszikkasztja, rettenet, gyerekkoromba rám is erőltette,már akkor utáltam, és most felnőtt fejjel sem változott a véleményem. Számomra az illata töményen még talán elmegy, de amikor keveredik a vízzel, a hajjal na az már rendesen büdös, olyan semmilyen igénytelen sampon.

KalozPepi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 26.

Nem szeretek kézkrémmel kísérletezni, évek óta ugyan azt használom, mert többnyire az újítás csalódást okoz. Ezzel kivételt tettem, mert benne van az idei Kiehl's kalendáriumban. Fehér, közepesen sűrű krém, jól eloszlathatò, gyorsan beszívòdik és ápol. Az illata tetszett meg leginkább, nem tipikus krém illat, számom nagyon kellemes kámfor/patika "szag", nem erős, nem zavarò.

tigris2020
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. november 26.

• A fogaim gyönyörűek, fehérek, erősek, egészségesek, ápoltak, amihez nagyban hozzájárul ez a termék.
• Megelőzésként eddig bevált.
• Nagyon jó szájvíz.
• Hozza a várt hatást.
• Akármikor váltani akarok nem sikerül.
• Ismert márka, jól teljesít, próbálkoztam lagymatagabb termékekkel nem volt igazán hatásos.
• Nagyon finom mentolos.
. Nem érzem erősnek pont jó ez a szájvíz.

audreyenn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 26.

Nekem nem jött be egyáltalán. Az EL sumptous ezerszer jobb, vagy egy sima L’Oréal. Alig lehet észrevenni hogy spiráloztam. :(

Tituska01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 26.

Nekem bejött,világos bézsszőkét választottam.Hidrogénszőke hajamat sötétítgetem hogy helyrejöjjön és nagyon szép színe lett.A lenövést ami középbarna ,azt is szépen megfogta.Könnyen le tudtam mosni,és nem is utána hajveszteség,mint a Syoss bézzszőkéjénél. :/ Egy marék haj...
Szóval szerintem aki sötétebb,hidegebb színre vágyik annak tetszeni fog.Nem büdös,nincs benne ammónia.
1- amiért ígyis kicsit marta a fejbőrömet.De túl lehet élni :)

sajtosszenya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 26.

Update: Sajnos korai volt az örömöm, hamarabb vissza kellett jönnöm frissíteni, mint gondoltam. Az történt ugyanis, hogy a harmadik használat után sajnos ez a sampon is nagyon erősen kiszárította a fejbőröm. Mostanában jártam fodrásznál, aki meg is jegyezte, hogy súlyos a helyzet, kezdeni kellene vele valamit (olajos masszírozást javasolt). Számomra sajnos használhatatlan így a sampon, nagyon csalódott vagyok, mert egyáltalán nem ezt a hatást ígérte. Számomra 1 csillag, sajnálom tényleg

Sok szempontból hendikeppes a hajam és a fejbőröm állapota: tartás nélküli, hullásra hajlamos rövid hajam van, érzékeny, rendszerint hámló, kiszáradó fejbőrrel. Nagyon meglepett, hogy már az első használat után nyugtató hatást érzékeltem és a hajmosás utáni fejbőr kiszáradás is csak minimálisan volt tapasztalható. Átlátszó, géles állagú, fodrász szalonok illatát idéző illatú termék. Jól habzik, kíméletesen tisztít, én zsírosító hatást egyelőre nem vettem észre. Nagyon kiadós, úgy tűnik, hogy sokáig fogom használni. Majd jövök később frissítéssel.

fokyandi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 26.

Hosszú évekig használtam, nagyon ragaszkodtam hozzá, hogy ez aztán az ultra-szuper fogkefe. Viszont egyre gyakrabban volt fog-és fogkő problémám. Szinte félévente jártam fogorvoshoz. Megelégeltem és vettem egy egyszerű Dontodent sensitive fogkefét. A lágy, de sűrű kefe jobban tisztítja a fogközöket.

hvcs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 26.

Nagyon szeretem! Olcsó és hatásos, leszedi a pattanást és kiveszi a pórusokból a kis fekete koszokat. Mondjuk én durván tolom, olykor 15 perc elteltével rádobok egy glikolsavas hámlasztást vagy tisztító maszkot is (ezt érzékeny bőrűek ne próbálják). Azt persze nem bánnám, ha nem az alkohol lenne az első összetevő, mert a szaga borzalmas, és túlságosan is hamar szárad, pedig kell egy kis idő, hogy hasson. És persze nagyon-nagyon szárít, csakis kevert vagy zsíros bőrűeknek ajánlom!

jibjab
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2021. november 26.

Meglepett az "ezt a terméket már nem gyártják" megjegyzés, mert most rendeltem és több oldalon is elérhető, de reptéren is láttam. Ebből is a mini verziót rendeltem,mert ha nem válik be, akkor nem akkor veszteség, de egyébként is, a mini is elég kb. egy évig akár mindennapos használat során is. Az illata ennek is rémes, ahogy a legtöbb Benefit pirosító terméknek,de nem sokáig marad meg az arcon az illat, az állaga viszont mesés. Nem túl poros, nem túl pigmentált, nem túl csilogó, inkább szaténfénye van, ami nekem a legjobb, mert se a matt, se a nagycsillámos pirosítókat nem szeretem. Nem túl pigmentált, de építhető, diszkrét, szaténfényű pirosításra remek. Narancsos színe és melegebb szaténfénye van, a Rockater inkább lilásrózsaszín, valamivel hidegebb árnyalat, a kettő jól keverhető és nagyon izgalmas a végeredmény úgy is. A kis tükör aranyos benne, ahogy a kis, jó minőségű kabuki ecset is, de ezt csak utazáskor használom, egyébként egy pirosítóecsettel viszem fel. Most nagy divat a szatén finish, ahhoz remek, de annak is jó, akinek érettebb a bőre, mert annyira finomat eloszlatható, nem emeli ki a szárazabb részeket és nem, illetve csak nagyon kis mértékben ül meg a ráncokban. Anyukámon teszteltük többször is, az ő érett bőrén is nagyon szépen mutat.