Legújabb vélemények - Balzsamok

Anitacska01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 9.

Nem mondanàm túl különlegesnek, de àpol - az biztos - és nekem illatra annyira nem jön be, teljesen eltér a samponja illatàtól. Àtlagos.

getiimi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 8.

Semmit nem segített a hajamon, sokkal töredezettebb lett, mint előtte, úgyhogy nem fogom újravenni és nem is ajánlanám másnak sem. Az egyedüli jó dolog benne, hogy nagyon jó illata van, de nem ezért vásárolok balzsamot, hanem hogy ápolja a hajam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 8.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 8.

Csodás illatú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, nem nehezít el, és ha nem is tökéletesen, de azért elég jó táplálja a hajat. Én a pakolásával együtt használtam, úgy megfelelően ápolta a hajam. Az öt csillagot az illata miatt adom meg neki, én imádtam.

CrazyHairDontCare
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 8.

Huh, hát ez a balzsam aztán mindent ígért, amire az én nagyon száraz göndör-hullámos hajamnak mostanában szüksége volt. Könnyebb gubanctalanítás, ápolás elnehezítés nélkül, dúsabb hatás...

Hát azt kell, hogy mondjam gubanctalanítás terén elég rosszul teljesített. Ennél talán csak a márka olívaolajos hajmaszkja, meg a legolcsóbb baleás balzsamok voltak rosszabbak. Nagyon sokat el kellett belőle használnom mire csomómentes lett a hajam, pedig Tangle Teezert használok.

Az illata nem túl erős, kicsit édeskés. Az én hajamban szárítás után egyáltalán nem érzem. De legalább az illatszer az INCI végefelé van, amit értékelek. Az összetevők egyébként nagyrészt Curly Girl Method barátak, kivéve a végefelé az isopropyl alcoholt, de utolsó előttiként nem hiszem hogy túl nagy szárító hatást tudna gyakorolni a hajra.

Hatásilag viszont 10/10. A hajam imádta és bár sokat el kell belőle használnom egy alkalommal, a hajam az utolsó cseppig beszívja. Csodásan selymessé, és puhává teszi a hajam, alig kell utána ki nem öblítendő balzsamot használnom. És tényleg nem nehezítette el a hajamat, szárítás után szép dúsnak látszódott, pedig elég kevés hajam van.

Összességében egész jó cucc. Nem mondanám senkinek, hogy ne vegye meg, de azt sem mondanám, hogy feltétlen kipróbálandó. Még lehet hogy visszatérek hozzá egyszer.

zozo00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 8.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 8.

Ez a fajta balzsam volt eddig a legjobb, ettől a legkönnyebben kezelhető a hajam.

Hajnal02
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 7.

Több tubust is elhasználtam belőle, egy ideig nagy kedvencem volt. Azóta találtam nála is jobban hidratálót, de jó szívvel gondolok vissza rá, mert nála kezdtem el hinni hogy hajápolásban is van olyan natúr termék ami jól működik a töredezésre hajlamos hajamon.

Stenico
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

A hajam legalso 5 centije pont annyira elvekonyodik, mintha nem hasznalnam. A tarkomnal gyorsabban zsirosodik a tove. Illata es allaga nem tul kellemes "naturkozmetikumos".

Segna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 7.

Hát én totál befürödtem, de az itteni vélemények alapján vettem plusz a káprázatos csomagolás marketing reklám elbódította pici lelkem irányába (nem mellesleg a kiadós flakon is csábítóan kacsingatott) Csak éppen megszaglászni felejtettem el... Rájöttem, hogy én ki nem állhatom a mandula olaj szagát. Persze vettem egy hasonló illatú sampont is hozzá...
Na de magával a balzsammal nem lenne gond, de nem az én extra száraz és igénybevett hajamra tervezték, tehát ez nekem kevés.
Három csillagot adok neki mert főként én b*lfaszoskodtam el.

OneDa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 7.

Különösebb egyenesítésről nem tudok beszámolni, de hosszantartó, karakteres illata van, rendesen hidratál, talán nekem egy kicsit sok is.

tundying
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 6.

Nekem bevált. Finom illatú , a kifésülést segíti, nem zsírosít. Én leginkább azért veszem ezeket a fújós balzsamokat, hogy ki tudjam fésülni a hajam, túl sok ápolást nem várok tőlük, arra vannak balzsamok, pakolások, stb.