Legújabb vélemények - Balzsamok

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 3.

Szeretek kísérletezni a hajápolók terén, szinte még sosem vettem meg egymás után ugyanazt a terméket. Bevallom, ennél a balzsamnál elsősorban a külcsín fogott meg (nagyon tetszik ez az elegáns, pasztell dizájn), illetve úgy véltem, az ára miatt az átlagosnál magasabb minőségre számíthatok. Csalódnom kellett: a drogériás termékek megszokott hatását hozta, tehát különösebb negatívumot nem tapasztaltam, puha és finom illatú lett tőle a hajam, de semmi olyan pluszt nem nyújtott, ami alapján újravásárolnám. Hozzátenném még, hogy nagyon gyorsan el is fogyott, hiszen nem a szokásos 200, hanem csupán 160 ml-es a kiszerelése.

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. május 3.

Az illata nem olyan intenzív. A hajamat valóban könnyen kifésülhetővé teszi, és lágy és puha lesz tőle, sajnos a használata után a hajam kissé zsíros tapintású lesz tőle. Ezért megváltam tőle! Száraz hajra viszont kiváló lenne.

riacska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 2.

Már szinte mindegyik fajtáját próbáltam, hol ezt, hol azt veszem meg. Nekem nagyon sokat segít, mert enélkül nem tudom rendesen kifésülni a hajam, szóval valamelyiket mindig újraveszem.

riacska

Az egyik nagy kedvencem volt ez a termék, nagyon puha lett tőle a hajam vége és imádtam, hogy nem kellett sokáig hagynom a hajamon. Szomorú vagyok, hogy a drogériákban már nem kapható, remélem, ez nem végleges.

@dandy93 notino-n még rendelhető, másról nem tudok

Martu0508
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 2.

2019.11.22 Nemrég belekezdtem a curly girl methodba és a magyar csoportban a Cantu termékeket elég széles körben használják. Mivel nem volt még curly approved hajgöndörítő krémem, ezért ellátogattam egy Müllerbe és megvettem ezt. Az első benyomásom nagyon negatív volt, túl nehéznek gondoltam a krémet és nagyon óvatosan bántam vele, nem is lett sok eredménye. Aztán elkezdtem utána nézni a felviteli technikáknak, mennyiségeknek és elkezdtem a gyakorlatban alkalmazni ezeket az információkat. Azt kell mondjam, nagyon szuper kis kence, ha megtanulod használni. Nekem vékony szálú, közepes porozitású, 3a-3c hajam van. Én csöpögő vizes hajra kenem úgy, hogy több részre osztom a hajam. A váll alatti erő hajamra kb három borsónyi mennyiséget teszek, a kezemmel belefésülöm a hajamba és utána formázom a loknikat tekeréssel és felfelé nyomkodó mozdulatokkal. A legutóbb kiprobáltam fixálás nélkül is, úgy is tartanak a loknik, nem nehezült el a hajam, nem zsíros hatású.

2020.05.01.
Még mindig imádom ezt a kencét és a fele meg is van, szerintem az idei évet kihúzza. Ahogy javult a hajam állapota, úgy kell belőle egyre kevesebb, 2-3 borsónyi termék helyett már csak egy borsónyit használok hajmosásonként.

bibike2000
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 2.

Nem rossz,nem rossz,de a jó az nem ilyen. Az illata tetszik, sokáig elég, de nem tud semmit. Az olcsó 300 forintos kallossal többet érek mint ezzel. Csupamerő zsíros lesz tőle az ember haja, hiába használja óvatosan. Lelapítja a hajat,ami hosszú, vékonyszálú hajnál nem épp a legjobb kombó. Biztos nem adok még egyszer pénzt érte.

kibo805
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 1.

A hajam matt, szálkás, nyikorgós, nehezen kifésülhető, kezelhetetlen, száraz lett tőle. Szinte mintha nem is használtam volna balzsamot. A hajon jól el lehet oszlatni, viszont szerintem pont emiatt nem annyira hatékony. A szaga nagyon erős, húsvét hétfőn nap végére szoktam ennyire illatozni. Kidobott pénz volt.

novembermesi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 1.

1 teljes flakon elhasználása után írom a véleményem :) Az illata isteni, állagra is pont jó. Finom, puha lesz tőle a haj, nem ragad össze, nem gubancolódik. Könnyű kifésülhetőséget biztosít. A vékonyszálú hullámos hajam nem nehezítette el. A csomagolása szerintem nagyon szép, hívogató. Az összetevőkkel elégedett vagyok, már 1,5 éve csak természetes és szulfátoktól, szilikontól, paraffinoktól, parabéntől mentes sampont, balzsamot használok és sokkal jobb a fejbőrömnek és a hajamnak is. Nem viszket tőle a fejbőröm, semmi allergizáló anyag nincs benne számomra nagyon pozitív :)
Bátran ajánlom, 1 flakon kb. 4 hónapig kitart.

fytandi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 1.

Fodrászom ajánlására vettem meg a szalonban. Elhasználtam egy egész dobozzal, de igazából a hajam állapotához nem sokat adott hozzá. Nem volt kiemelkedően rossz állpotban, a selymességen kívül semmilyen hatást nem vettem észre a balzsamtól,nem venném újra.

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 1.

Nehéz számomra ezt a terméket értékelni, mert a hajamra gyakorolt hatása nem volt tulajdonképpen rossz, mert selymes, puha, fényes, könnyen fésülhető, egészséges kinézetű hajkoronát varázsolt (bár hozzáteszem, hogy összehasonlítva a Dove hajbalzsamommal, messze nem szuperál úgy, tehát a hatása elmarad attól mérföldekre), azonban a seborrheás fejbőrőmmel nem működik, mert előhozza a tüneteimet és kisebesedek, viszketek tőle. Ha nem küzdenék a bőrbetegséggel, valószínűleg tudnám használni, de így képtelenség számomra. Hogy ne legyek igazságtalan, megadom az öt pontot, mert attól, hogy nálam nem működik jól, másnál még nagyon jó lehet, mert tényleg egy jó kis balzsam, ha az embernek nincsenek bőrproblémái.