Legújabb vélemények - Balzsamok

edinaa225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 14.

Samponját sikerült beszereznem. Összetevői szépek, de nem hatásosak. Másnap ugyanolyan zsíros száraz a hajam. Nagyon gyorsan fogy 5-6 hajmosás, állaga nagyon folyékony és alig habzik bár tudom egy natur sampon de abszolut nem vált be. Nem fogom újra venni. Két csillagot adok az összetevői miatt.

Rebarbara27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 14.

Én imàdom. Nevessetek ki a szög egyenes hajamra vettem, úgy kb végig se gondolva. Olyan jó àron volt, nam mondom majd ha göndörítem a hajam akkor tuti jó, nem nehezíti el majd stb. Több termékcsalàdot is vettem mivel nagyon olcsó. Én szeretem, szépen fésülhető, fényes lesz a hajam, és nem nehéz. Sampon, kondicionàló, és a sprayvel együtt hasznàlom, kb mindig ha nem göndörítek is, mert én ilyen pumpàs termék màniás vagyok, amit csak lehet pumpàs üveg szappantartóba töltök a fürdőben. :D

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 14.

Nalam egyertelmu kuka. Ugy osszetapad tole a hajam, h orom nezni. Fako, fenytelen, elhanyagolt kullemu lett a serom. Szaritas utan ujra kellett mosnom, annyira gaz volt. Eddig az egesz marka csalodas. Szerintem tobbe nem is kiserletezem vele. A nemetek gyartsanak kocsit, vagy repulot, mosogepet, mittomen.... Kozmetikumot ne. Koszonjuk!

VVivienKlaudia
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 13.

Nagyon szeretem, az illatát is imádom, az állaga is remek és nagyon gyorsan beszívodik. Máskor is venni fogok!

Nika91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 12.

Az illatát nagyon szeretem, sokáig megmarad a hajamban. Az állagát azonban nem értem... ahhoz képest, hogy spray, nagyon sűrű és tömény - így elnehezíti a hajam. Csak a hajvégekre fújok, mert a fejtetőn nagyon zsírosít (ami eleve probléma, nem szeretnem fokozni), gondolkozom a higításán. Az én hajam nem ragad össze tőle és könnyen fésülhető - bár ez nem a termék érdeme. Összességében közepes, ennyit egy sima kimosható balzsam is tud, spraynek pedig nem alkalmas.

LolitaLolly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 12.

Tényleg eléggé puhává és fényessé teszi a hajat, az illatát is nagyon szeretem, olyan különleges semmihez sem hasonlítható. Én eddig nem szárítottam meg a hajam, úgy hagytam rajta és a vége eléggé hullámos/hurkás lett tőle, kiváncsi vagyok hogy körkefével beszárítva milyen lesz.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 10.

Nagyon büdös a samponja. Kibírhatatlan kénszaga van.

moncsosz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 10.

Az eddigi legjobban bevált balzsamom. Nagyon kellemes az illata, nem nehezíti el a hajamat, szép fényes és puha lesz tőle.

Momiji
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 10.

Samponjával együtt használom. Imádom. :D Nagyon könnyen fésülhetővé teszi a hajam és olyan pihe-puha mint még soha semmitől. :)

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 10.

Legjobb Lush szilárd sampon, szerintem.
Eddig a NEW- használtam rendszeresen az is nagyon jó, de ennek az illata még jobban lenyűgözött.Napközben is szoktam érezni az illatát a hajamon.
Tartottam tőle hogy befogja a szőkített hajamat vagy elszínezi de szerencsére semmi ilyet nem tapasztaltam.
Szerintem ez a LEGJOBB samponkorong,már többet kipróbáltam, de nekem ez jön be a legjobban!