Legújabb vélemények - Balzsamok

tinkerbell25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 10.

Samponjával együtt használom, nagyon szeretem a hatását a szőkített, állig érő hajamon, nem nehezíti el egyáltalán és nagyon jó
puha lesz utána. Egy csillagot csak azért vonok le, mert én picit túl folyékonynak találom az állagát, így mindig keverek hozzá egy kicsit más töményebb, testesebb balzsamokból/pakolásból. Illatát imádom, egy flakon nekem kitart kb fél évig, így ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok vele.

makosgrizes
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 8.

Már több, mint egy éve használom, igaz, nem minden hajmosáskor. Nekem tökéletes a magas porozitású, 2c-3a hajamra. Egyáltalán nem nehezedik el tőle a haj, persze nem is kell belőle sokat használni, én a hátközépig érő hajamra csak kb. 4 borsónyit használok. Vizes hajra teszem én is, majd pólóba csavarom pár percre utána meg a Cantu Shine and Defining Custard-öt használom, imádom mindkettőt, az illatuk is remek. Sokadig napos hajfrissítéshez pedig spricnis flakonba víz+egy borsónyi Curl Activator és a végeredmény sokszor jobb, mint hajmosáskor!

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 7.

Tetszik az illata és hatása is. Valóban szebb lesz a festett hajszín.
És pihe-puha, gubancmentes is

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 7.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 7.

Nagyon kellemes illatú, megfelelő állagú hajbalzsam, jól ápolja, szépen puhítja és nem nehezíti el a hajat.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 7.

Pont olyan a szaga mint a füstölő, amit a katolikus templomokban használnak.. tehát nem túl kellemes. Lágy a textúrája van, könnyű eloszlatni. Átlagos balzsam, különösebb csodát nem művel a hajammal, nem is veszem újra.

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 7.

Most már legalább 2 éve a kék Joico balzsamot használom, de nagyon fogyóban volt nemrég, és körülményes nekem a beszerzése, gyorsan kellett egy balzsam míg megjön.......hát vettem egy ilyet.
Nyilván a professzionális termékek után ezek a drogériás cuccok ultragagyik, de ez valszeg a rosszabbak között van, pedig nem olcsó ahhoz képest.
Inkább kicsit gyűjtsetek egy 1literes Joico-ra ami 10 ezer ft, és nagyon sokáig elég.....mint 800.- egy ilyenért (250 ml??).

KrdsDina66628
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 7.

Az illata jó , nem ragad tőle a hajam semmilyen mértékben. Valóban könnyen kifésülhetővé teszi a hajat , és hajmosás után nem lesz tőle kezelhetetlen . Nem hagy maga után zsíros érzetet. Nálam kiérdemelte az 5 csillagot

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 7.

Kipróbáltam a sampont együtt a balzsamjával.
Az illata tetszik , nem rossz , de nem is az én hajamnak való.
Kifésülni utánuk a hajamat nem volt a legkönnyebb , másnapra kicsit le is lapult a hajam tőle és úgy érzem hamarabb is kell majd hajat mosnom.
Nem az igazi, elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Fzks
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 6.

Tapasztalataim szerint egy nagyon jó kis termék, érezhetően puhább tőle a hajam, könnyebben kifésülhető, nem zsírosít, nagyon jó az illata és az incije is elmegy:) Megéri árban egy viszonylag természetesebb balzsam ilyen kiszerelésben. Nekem most mellig érő nagyon dús szőkített hajam van, anyukámnak derékig érő szintén dús, festett haja, ketten használjuk összesen kb heti 5 alkalommal, nekem kis adag is elég a kívánt eredményhez, anyukám viszont nyom a hajára bőven, de még így is félig van a doboz, úgy hogy kb 3 hete vettem, szóval én elégedett vagyok vele.:) Nem mellesleg vegán és CF!

Fzks

Még nem tudok biztos véleményt írni, egyszer használtam. Tegnap véletlenszerűen levettem a polcról hagy rohanásban, láttam hogy száraz hajra jó ami az enyémre mostanság sajnos jellemző, na mondom jó lesz, meg sem szagoltam. Nem ártott volna. Nagyon erős és intenzív gyömbér illata van. de hajmosás után ez szerencsére nem érezhető, hanem egy tiszta illatot kap tőle a haj. Nem tartalmaz szilikont és az INCI-je se rossz, mondjuk illatanyag nélkül jobb lenne. Annyira csodás eredményt eddig nem hozott(igazából mintha nem is használtam volna balzsamot), de mindenképp elhasználom és utána frissítem a véleményemet ha tapasztalok valami változást a hajamon.
Update: Na elhasználtam az egész tubust, kap is tőlem egy plusz csillagot, mivel pozitív változást tapasztaltam a hajamon, nem csak mosás után puhult hanem mintha tényleg segített volna rajta. Az illata nem volt az igazi nekem, de egy alkalmat megért, csak kicsit drágállom ezt a pici kiszerelést.:(
Update: Visszatekintve nevetségesen túlárazottnak tartom ezt a terméket, ennyiért sokkal jobban megéri pl az Inecto vegán márka bármelyik balzsamja, azoknak legalább az illatuk is jó és kiszerelésben is megérik.