Legújabb vélemények - Balzsamok

Zsozsi20000118
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 5.

A samponjával együtt használom, kicsit más az illatuk. Nagyon finom puha lesz tőle a hajam, de az állaga nem az igazi, sokkal folyósabb, mint a balzsamok nagy része. Pont emiatt úgy érzem, többet kell belőle használnom. A sampon és balzsam kombó isteni illatot ad a hajnak!

DianaS
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 5.

Hm vegyes érzések de tulajdonképpen nem egy rossz kondícionáló, átlagos. Mintát használtam sokáig elég volt, a márkától nem használtam eddig semmit de ő nem mutatott valami nagy hűhát. Az illata nekem egyedi, illatos virágos, erős "növényes" de abszolút kellemes! A hatása nem olyan mint ahogyan azt vártam, nem sokat kezd a töredezettséggel és a száraz hajjal ez a kis cukiság.

Halcyon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 5.

Csodaszer!!! Hosszú, szőkített-festett hajra kifejezetten ajánlom. Az egyetlen negatívum a csomagolás. Nem szeretek valamit az illata vagy a csomagolása miatt lepontozni, de szívem szerint most megtenném. A vége felé, zuhanyzás közben csúszós kézzel a tubusból kifejezetten nehéz kinyomni és szerintem sok benne is marad, amit kidobunk.

Lavenderrose
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 5.

Egy leárazás alkalmával tettem a kosaramba és kb. 4 hónapig nagyon szuperül működött, fényes, jó illatú, puha hajat eredményezett a balzsammal együtt használva, viszont aztán "hozzászokott" a fejbőröm és viszketni kezdett tőle. Nem érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom, mert szuper termék.

Diamond26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 5.

Bármilyen szárító hatású sampon után képes puhává varázsolni a hajat. Extra könnyen fésülhető tőle a vizes haj is, ráadásul nagyon finom illata van. Amennyire nem vált be nekem a Garnier arcápolási vonala, a balzsamok, hajmaszkok annál inkább.

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 5.

Egy csomo kell belole, annyira hig. Nem regeneral semmit a hajamon. Az illata szintetikus eper, szerencsere szaritas utan egyaltalan nem erezni semmit. Olcso cserebe ocska.

kibo805
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 4.

A hajam matt, szálkás, nyikorgós, nehezen kifésülhető, kezelhetetlen, száraz lett tőle. Szinte mintha nem is használtam volna balzsamot. A hajon jól el lehet oszlatni, viszont szerintem pont emiatt nem annyira hatékony. A szaga nagyon erős, húsvét hétfőn nap végére szoktam ennyire illatozni. Kidobott pénz volt.

UPDATE: Túl vagyok a flakon felén, és változtattam a hajmosási rutinomon is. Ha fél órát pamut pólóba csavarva hagyom a hajam, egész puha lesz, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a balzsam érdeme. Újravenni nem fogom, de a maradékot azért elhasználom.

BeesWorld
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Tényleg színez, nem rossz, sok balzsam közül talán az egyik legjobb, amit használtam. De szerintem ez mind felületi (biztos) segítség, ha abbahagyom talán még szárazabb lesz, mint volt. De amúgy van fedése tényleg, kicsit mintha vastagabb lenne a használat után a hajam (bevonja a hajszálakat, mint festésnél.

Adriii93

A No.4 samponhoz hasonlóan, erről is elmondható, hogy baromi sűrű ezért nagyon-nagyon kevés kell csak belőle, ami azért elég nagy plusz már csak az ára miatt is. Puha és sima lett használat után a hajam és kellemes, nem tolakodó az illata (annak ellenére, hogy használat közben nincs lehengerlően jó illata :) )
Mindenképpen újravevős lesz.

noracska94
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 4.

Festett, hosszú hajamnak sajnos édeskevés. Az illata finom, bár nekem hamar elillan. Ha "előhidratálom" a hajam, basic balzamként elmegy.