Legújabb vélemények - Balzsamok

Donna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 4.

Biztosan megtartom, ha mást nem biztonsági tartaléknak. Szépen hidratál, kifésülhető a haj, és jó árban van.

zsofi207
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. június 3.

Porózusos hajra való, azt nagyon szépen táplálja! Elég testes és nehéz balzsam, naggggyon sokáig kell kiöblíteni, viszont igenis hozza a várt hűha hatást!
Ebből van az olajkrémje, amit vizes hajra kenve majd hajba beszárítva, nem engedi, hogy berobbanjon, még párás időben sem. DE! egy borsónyi nagyságú bőven elég az egész hajra, mert másnapra totál lezsírosítja a hajat.
Ajánlom annak, akinek bodorodásra hajlamos a haja!

zsofi207

Unokatesómnak ajándékoztam ezt és samponját, csodaszép telefonzsinór göndör haja van. Észrevehetően javult a haja állapota, fényes és szép csigás maradt. (Natúr, festetlen a haja.) Nem nehezítette el a balzsam, sőt sose használ hajhabot diffúzoros hajszárítás előtt, de mégis szép "egyben" tartja a fürtjeit. Jól rászokattam erre a termékre...:P:D Ár-érték arányban szerintem kedvező!

zsofi207

Finom édes, kókuszos az illata. Jól táplálja a hajat, puhít és fényessé teszi, viszont ennél a márkánál van a Color Obsessed. Inkább ezt mondanám festett hajra való balzsamnak (és sampon kombónak). Nagyjából tapasztalataim alapján szerintem hatásában ugyanaz a kettő, csak más illattal. De akkor is inkább a Color Obsessedet választanám a kettő közül.

zsofi207

Nálam a Matrixos hajápolók közül ez vált be a legjobban. Zöld illata van számomra és ez a sima balzsam is 10percig hajban hagyva brutál bepuhította a hajam. Ár-érték arányban nagyon megéri!

Schmetterling
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 3.

Nehéz eset a hajam, hosszú, szőkített, vastag szálú és sok, de bizony vette az akadályt ez a balzsam. Leöblítés után nem éreztem olyan selymesnek, de szárítás után puha, könnyű, illatos és fényes lett a hajam.

Weronika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Egyszerűen imádom, szuper az illata, ami nagyon sokáig megmarad, a hajam pedig selymes, könnyen kezelhető, puha és fényes. Az állaga sűrű, emiatt nem kell belőle sok, nagyon sokáig kitart egy flakon, pedig hosszú fenékig érő hajam van.

L'oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner

sandornoemi5
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

A kedvenc balzsamom ami tényleg csinál is valamit nem csak rá van írva.Szőkitett hajra használom tehát próbára van téve. Nagyon sűrű és nagyon pihe puha,könnyű szokott lenni a hajam tőle. Valahogy ad egy textúrát a hajnak és extrán hidratál! Szeretem az illatát is. 1 literes kiszerelésben szoktam venni ami nagyon sokáig elegendő :)

GyJ
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Nagyon nagy kedvenc lett számomra ez a balzsam, mert puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat és hajmosás után 1-2 nappal is érződik az illata a hajamban. Emellett pedig nagyon kevés is elég belőle, úgyhogy nálam a 60 ml-es kiszerelés is több hónapig kitart, pedig hosszú hajra használom. Többen írták, hogy nehéz kinyerni a tubusból a balzsamot, ami engem is zavar, viszont összességében nem vesz el annyit a termék értékéből, hogy ne adjak rá maximális pontszámot :)

Plusskutya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. június 3.

A megmentő :-)
Szárítás előtt 2-3 pumpányi mennyiséget fújok a festett, száraz végű, szálkásodásra hajlamos hajamra, ééééés megtörténik a varázslat. Sima, végtelenül puha, aranylóan csillámló hajzuhatag az eredmény. Sokkal könnyebben kifésülhető, az illatát imádom, és szárítás után a hajam simán szerepelhetne egy hajtermék reklámban (ami nagy szó, mert alapból elég nyomi...) :-)))
Szeretem a Matrix termékeit, és ez sem okoz csalódást.
Az N. betűs oldalon gyakran akciózzák (épp most is, úgyhogy tegnap rendeltem egy újabb adagot), így nagyon megéri, és megérdemli az 5 csillagot.