Legújabb vélemények - Balzsamok

ponnytail
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 18.

Számomra sem okozott csalódást.
Nagyon kedvező ára van és tényleg puha és fényes lesz tőle a hajam. :)

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

Az illatát imádom, a hajam szuper puha lesz tőle, és könnyen kifésülhető, de sajnos rommá szárította a fejbőröm 😭

SpinnerCat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

Teljesen ad hoc módon esett erre a választásom, kifogytam balzsamból, és a drogériából ő jött haza velem. Nem rossz, kellemes illat, bár a hatása nem teljesen meggyőző. Ha átöblítem előtte a hajam az Yves Rocher málnaecetes öblítőjével, akkor nagyon jó puhává és selymessé teszi a hajvégeket, enélkül viszont nem nagyon érzem a különös hatását. Újra nem hiszem, hogy venném, mostanában természetesebb alternatívákra vágyom. Ára viszont baráti, ezért inkább 4, mint 3 csillag.

veganita81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 17.

Kiváló ár-érték arány, de azért nem csodaszer. Hajmosás után teszem a hajamra (tövét kivéve), szépen eloszlik a hajamon, könnyen kifésülhető, puha és fényes lesz tőle. Az illata nekem túl mű. Biztosan újra fogom vásárolni.

SzarkaVivien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 17.

Imádom illat és fényes haj. Hajmosás után 3 nappal is érzem az illatát.

gpluszg
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 16.

Elég kiadós adagról van szó, jó ideje használom már, de még mindig csak a felénél járok. Szeretem, kellemes az illata és érzem a táplálást is, de sajnos nem tartós a hatása, egy nap után már újra száraz a hajam, ezért vonok le egy csillagot.

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 16.

Három melléfogás után a Davinestől végre találtam egy olyan vonalat ami tetszik. Az illata nagy részben járul hozzá a pozitív véleményhez. Olyan tipikus őszi parfüm illata van, meleg, keleti fűszeres, de nem marad meg olyan sokáig a hajban, hogy zavarjon. Marad egy kicsit, de nem napokig utána a párnám is olyan lesz szint. Nem érzem, hogy olyan mélytápláló hidratálást kapnék tőle, mint mondjuk egy pakolástól, de a könnyen lelapuló hajamra ez az enyhe hidratálás, kis bontásban segítés éppen jó.
Egy őszi, vagy hideg januári időben lehet újraveszem.

hennniii

Nagyon műbanános, én imádom!!!! A hatása is szuper, a samponnal együtt használva mennyein puha a hajam, ezzel ki tudtam tolni a hajmosást 4 napra! :)

Berlin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 15.

Az én vékonyszálú, hosszú hajamra nem igazán jött be. Persze jó illata van, és hidratál is, kevésbé tűnik száraznak a hajam vége szárítás után, de annyira rá tud rakódni a hajszálakra, hogy a 3x ismételt öblítés nélkül konkrétan zsírosabbnak tűnik utána mint hajmosás előtt. Ha van időm fél óráig öblítgetni a hajamat akkor teljesen jó, egyébként viszont nekem nem vált be.

kovacsrekaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 15.

Nevetsegesen olcson jutottam hozza (700Ft a Kinaiban), ez egy nagyon jo termek. Hajra fujva azonnali kifesulhetoseget biztosit, illata pedig nagyon kellemes. A hajam puha, nekem nem szall, nem szaraz a hajam.