Legújabb vélemények - Balzsamok

kovacsrekaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 15.

Szeretem, finom puha tole a hajam es illatos. :)

dynah13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 15.

A hatasaval nagyon meg voltam elegedve, szepen dolgozik, de sajnos az illataval nem tudtam kibekulni, alig vartam, hogy elfogyjon. Sajnaltam nagyon :(

Jotunderkeresztanyu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 15.

Elég jó balzsam, segíti a kifésülést. Elég belőle kb 15 ml is egy mosásra a fenékig érő hajamra. Viszont iszonyat szillikonos, néha kipattog ettől a hátam.

vkata96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 15.

A samponjával kaptam ajándékcsomagban. Meg vagyok elégedve ezzel a párossal, selymes, puha és fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és az illata is jó, bár kicsit túl vannak tolva benne az illatanyagok.

matyasflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 14.

A festett hajra való termékcsaládot használom és egyszerűen imádom. Hosszú fekete hajam van és feltűnően szebb az állapota mikor ezt használom. Csak ajánlani tudom.

dynah13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 14.

Natur termekeket kezdtem el hasznalni, akkor probaltam ezt is. Nagyon szerettem, jo illata van, konnyu adagolni es kenni, a hajam puha lett tole es megfeleloen apolta :)

HeniM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 14.

A balzsamja nem olyan jó, mint a maszkja, vagy a hajvégápolója ennek a családnak, de egybe megvettem anno a Rossmannba, hogy együtt hasson a hajamon. Tökéletes, de én többet balzsamot nem veszem meg, a dobozos maszkja sokkal jobb ennél.

emeseee6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 13.

Ez a balzsam szuper! Az illatárért pedig megveszek ,isteni mandulás /marcipános illat. Hidratálni is megfelelően hidratál (mondjuk én csak 2. balzsamnak és csak a végekre és kicsit feljebb használom). Sokkal jobb ,mint egy mezei balzsam amitől mx kifésülni tudsz,de úgy igazán nem ér semmit.

Snowflake96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 13.

Én is Glamour napokon vettem féláron, annyiért megérte. Az illatát nagyon szeretem, jól habzik és puha tőle a hajam. Balzsamot én így is szoktam mellé használni. Az egyetlen problémám vele, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és a szokásos 3 nap helyett csak 2 napig jó. Ettől tartottam is, azért vettem meg, mert többen írták itt, hogy nekik nem okozott ilyen problémát.
El fogom használni, télre jól jön a plusz táplálás, de legközelebb inkább kipróbálom a márka más samponjait, hátha találok olyat, ami még jobb.

goldgirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 13.

Igaz még csak egy hajmosáson vagyok túl, de már el tudom mondani, hogy szuper kis cucc ez. Sosem gondoltam volna, hogy én valaha balzsammal fogok hajat mosni, de annyira dicsérték külföldi blogokon, hogy beszereztem és tényleg fantasztikus. A leave in kondicionálóval használtam, igazán csak így tudom értékelni: együtt tiszta, sima, pihe, puha hajat kaptam. A szárítás kicsit sokáig tartott, de szépen hullámokba, néhol csigákba rendeződtek a tincseim.