Legújabb vélemények - Balzsamok

ONiki93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

(Fincsi az illata és elég hosszú ideig érezhető.
Szerintem végzi a dolgát. Használat után puha haj, hidratált fejbőr. Az én fejbőröm nem korpás de ettől függetlenül jót tett.)

***
A samponjával együtt, hósszútávú használat során zsíros korpát okozott. Hiába volt puha a hajam, nagyon megritkult, a fejbőröm viszketett.
Nagy csalódás lett számomra.
Lecseréltem,nem térek vissza hozzá.
Csak azért 2pont,mert a hajam puha volt tőle.

keettee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 31.

Csak ezt használom, régebben kísérleteztem még mással, olcsóbbal, természetesebbel, de rá kellett jönnöm, hogy ez táplálja legjobban a hajamat. Nagyon finom illatú, puhává és csillogóvá teszi a hajam.

Tipp: DM-ben a nagy 400ml-s kiszerelés 999 Ft-ba kerül, mindig ott veszem.

eveheart
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Nagyon szuper, nagyon jó az illata, hozza az elvát hatást, puha és könnyen fésülhető a hajam tőle.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Nagyon tetszik, akárcsak a hajpakolása, remélem a samponja is be fog válni. Selymes és puha lesz tőle a hajam és nagyon szép fényt is ad neki. Érezhetően hidratál, az illata is szuper és tényleg sokáig érződik. Nem mellesleg pedig jó áron kapható, pláne akciósan.

zsizmo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Miért nem találtam rád előbb?? 'A' kondiciònálò, nagybetűvel. Selymes, puha lesz tőle a hajam, egész nap csak tapogatnám legszívesebben. Megszámolni sem tudom hogy már hány balzsamot, pakolást próbáltam ki életemben de magasabb veri az összeset. Nagyon remélem hogy feldedezik többen ezt a kis csodát, mert tényleg eszméletlen.Az illata az egyetlen ami annyira nem nyűgözött le, de ezt elnézem neki.

toszapo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Jó termék, ár-érték arányban is, kiadós, remekül adagolható pumpás fejjel. Volt már jobb mindenmentes samponom, de mindenképp megér egy misét.

Wonderwoman91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Én is száraz hajra szoktam használni, amikor eszembe jut. Ha másért nem, az illata miatt. Valóban nem kell tőle csodát várni, de segít kifésülni a hajat. Pár fújás bőven elég, nem kell belőle sok.

Kismakul
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. január 29.

Szaraz hajra szoktam hasznalni, nem tapasztaltam a hatoldalan irt csodakat, viszont amiert megis hasznalom: a hajam egyenes,viszont nagyon dus es hajmosas utan nagyon szanaszet allo. Szepen osszerendezi a hosszat, es az illatat is nagyon szeretem

vanoemi8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Van olyan szerencsém, hogy a kishúgom fodrász és sok éve használok professzionális termékeket, kevin murphy, daviness, kerastase es egyéb okosságok képében, így asszem reális képet tudok alkotni. Tudni kell, hogy egyszerűen nincs olyan sampon es balzsam kombo ami életed végéig tökéletes, mert a hajad egyszerűen megszokja a rendszeres “tökéletes ápolást” amit 1-1pro termék művel vele 1-2hónapon át (normalis esetben eddig kéne kitartania egy sampon-balzsam párosnak, legalabbis nekem kb ennyi idő mire elhasználom őket heti 1-2 hajmosassal hátkozepig erő dús hajjal!) persze ezután újra veszed használod, es 4-5hónapnyi folyamatos használat után azt veszed észre, hogy hát ez bizony csodát már nem művel, kérem nem ez van a lemezen! Itt jön el az a pont, hogy sok nőtársammal egyetemben elkezdek keresgélni, krémmániát és egyéb reviewkat bújni, és kiköt egy újabb probalkozasom a polcomon, aki valoszinuleg majd eleinte szuper lesz aztan persze csokken a lelkesedés.. Na szóval egy szó mit száz, ő az új “próbám” mert aktívan szeretnék hajat növeszteni, remélem, rásegít a természetre kicsikét. A müller polcain allando hianycikk, így maradt az amazonuk, annyira nem halálos az árrés, így repult a kosaramba a samponnal együtt. És voila, az első alkalom utan hozza azt amit kell: a hajam csillog villog, szerintem az illata egyaltalan nem tolakodo vagy erős, éppenhogy kellemes és semmi bonyolult, tekintve hogy allati hasznalatra is való. A többi hipercucc mellé simán odatenném, ami nettó pofátlanság, mert árban a töredékük. Sőt egyáltalán nem nehezíti a hajat, nem nehezebb szárítani! (Miközben mostam le a balzsamot teljesen elragadtatva tapicskoltam a hajam, hogy milyen puha!)
Egyelőre úgy látom, hogy ez hosszútávra szól, de majd jövök updatelni, ha mar hosszú hetek óta barátkozunk!

vitezviki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

A samponjával együtt vettem, gondoltam kipróbálom, mivel szereti a hajam a változatosságot (meg én is állandóan tesztelek). Bár tényleg puha lesz a hajam tőle, fél napnál tovább sajnos nem tart, fényes egyáltalán nem lesz. Csodát nem vártam ennyi pénzért, a hajam nem száll tőle, illetve kevésbé töredezik, pedig kétszer festettem, mióta ezt használom. Emiatt megkapja a 2 csillagot, de mivel a hajam teljesen élettelennek néz ki, nem veszem újra.