Legújabb vélemények - Dezodorok

Cons
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.

Kb egy éve használom ezt a deot, szeretem de azért nem egy csodaszer. Kellemetlen illatom nem volt a használata mellett, de a stressz izzadással nem tud sokat kezdeni, legalábbis nálam arra nem annyira vált be. Illata fincsi és szerintem egész sokáig elég.

docsika9404
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.

Jó az illata, krémes a textúrája így nekem kevés is elég belőle.

széna
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.

HOVA TŰNT A SÁRGA VÁLTOZAT??!! SEHOL NEM TALÁLOM MÁR! ESKÜSZÖM PETÍCIÓT FOGOK INDÍTANI!

KisCsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.

Évek óta ezt a dezodort használom. Szerencsére nem vagyok izzadós, így reggelente elég egy-egy "felkenés" ami egész nap kitart. Maga a dezodor kb egy évig elég, szóval megéri beruházni rá.
Finom púderes-nőies illata van. Vigyázni kell vele, mivel fehér nyomot hagyhat a sötét ruhán.

Bubu2019
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 18.

Illata isteni és a hatása is jó!

anianiko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 17.

Meglepődtem , amikor elolvastam az előző véleményt rólam. nem tudom, hogy változott-e az összetétele időközben, de azt kell mondjam, hogy nekem nagyon bevált! Sajnos nemrégiben úgy láttam, hogy lekerült ez a verzió a polcról, és egy hasonló termék, csak más néven került fel ehelyett, azt még nem próbáltam. De ez kontrol alatt tartja az izzadást, a nap végén is kellemes érzetű marad a terület, és az illata is tetszik. Sajnálom hogy lassan sehol nem kapni már.

anianiko

A bőrömet nem bántja, az illatát szeretem, de az izzadáson nem sokat segít. Tudom hogy klasszikus darab, de nekem sajnos nem vált be. Csak az illatfelhő miatt adok 3 csillagot.

anianiko

Az illatát nagyon szeretem, de izzadáskor nem sokat véd sajnos, inkább csak az illatfelhője miatt használom ősszel-télen.

tigris2020
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 17.

Szuper dezodor.
Nagyon jó illata van imádom.
Nekem kiváló.
Erősebb edzéseket is egész jól bír.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 17.

Jo az illata kellemes ,nem leszek annyira fehertole. Olcso es jo nagy. Olyan mint egy Nivea dezodor ,jo de nem tokeletes . Nem irrital es nem csip.