Legújabb vélemények - Dezodorok

aquana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 13.

Hát, ez a dezodor az "annyit kapsz, amennyit fizetsz" tipikus esete. Csak akkor használom, amikor tudom, hogy nem leszek izzadós helyzetben. Nem újravevős.

Pumi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 12.

Kellemes használni, de az erős izzadassal (nálam) már nem bírt. Natúr dezodorkent ár érték arányban az egyik legjobb.

evelinee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 12.

Az illatát imádom, respect az üvegcsomagolásért, és számomra az izzadásgátló hatása is megfelelő volt, viszont annyira kipirosodott a bőröm, hogy azóta semmit nem visel el magán a hintőporon kívül...Aki érzékeny bőrű, az ne vegye meg, mert bajt okoz, ha telítődik a bőröd az illatanyagokkal.

ForestNymph
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Őszinte leszek...
UTÁLOM!! 😅
Ne essék félreértés, funkcióját ellátja, illatozom, nem izzadok.
De ez az állag... Ez kemény, kaparni kell, fehér réteget hagy.
Tele a körmöm, kezem, pacsálom a vizet, mire lejön ez a vaskos fehér cink réteg!
Inkább maradok továbbra is az Alverde narancsos krém deónál, illetve luxus de nagyon jó a Tihany Lavender deó.
Puha shea vajas, lágy, nem fog.... 🥰
És ezt a kis málnaságot megreptetem Kukamennyországba.
(Már elnézést a rajongóktól)

rbagmlak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

az illatától egyszerűen fulladozni kezdek, menekülök a fürdőből a használata után. amúgy közepesen jó.

rbagmlak

az biztos, hogy teszi a dolgát, DE: erős, púderes az illata; még a hátizsákomat is befogja felvételkor és grizzly medve módjára kell küzdeni a kupakkal...

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 12.

Nálam mostanában a Borotalco és Lactovit termékek jöhetnek szóba izzadásgátlók területén. Amióta a márka Intensive, piros flakonos verzióját megismertem hatalmas Borotalco párti lettem. Jelenleg ezt a kék tengeri sósat használom, ami szenzációs. Nálam mind illatban, mind hatásában győztes. A 48 órás teszten is átment, ráadásul ruhabarát, alkoholmentes és nem irritálja a bőrömet. Elégedett vagyok vele. A következő az alap zöld darab lesz. Alig várom hogy kipróbálhassam!

BudaiE
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 12.

Nagyon jó deo, jó illata van, -nem tartalmaz aluminiumot és kategóriájában a legolcsóbb.

buzavirag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 11.

Nagyon jó Nivea illata van, ami egész nap tart, bár a nagy hőségben épp mást használtam, ezt időnként csak estére.
27-30 fokig tudok véleményt mondani. Nem leszek szagos a nap végére, bár igaz home officeban dolgozom, de amikor el kell menjek itthonról is jól teljesít. Néha este is használom, olyankor nem mindig kenem újra reggel, ilyenkor nincs problémám a nap végén sem a kellemetlen szagokkal.
Egyedüli bajom, amit előttem is írtak, hogy összecsomósodik a hónaljamban, és olyankor pereg😂, pedig igyekszem vékonyan kenni.
Itthonra home officeba, az itthoni felsőimhez megfelelő, de már egy normális blúzhoz nem merem felkenni, nehogy belekeményedjen a dezodor.

buzavirag

UPDATE
2022.08.11.:
A kánikulában is jól teljesített, bár akkor este is meg reggel is kentem vele magam. A hőségben egy párszor csak este használtam, reggel elfelejtettem, mászkáltam du, es egy icipicit éreztem, egy kis izzadtsagszagot, mikor hazaértem. Ez még az a fajta volt, amit az ember csak magán érez, mert csak kezd kialakulni.😄 Ekkor már majdnem 24oraja volt rajtam, szóval ezt elnézem neki. A 41 fokban esküvőn is jól teljesített, hajnalban sem éreztem, szagot, csak az illatát. A ruháimat nem fogta meg.
Szerintem újra fogom venni a nyári hónapokra.

2022.06.26.:
Kb. 1 hete használom. Nekem eddig bevált. Van úgy, hogy este zuhanyzás után használom, másnap egész nap tartós, érzem az illatát végig, ami kellemes nem túl hivalkodó. Hamar megszárad, nem ragad.
Most jön a kánikula, kiváncsi leszek.