Legújabb vélemények - Dezodorok

Reni666
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 18.

Nekem annyira nem vált be , illata ugyan jó.
Olyan közepesre értékelném ,foltot nekem sem hagyott .
Nap végéig nekem nem tartott ki .Lassan szárad meg .

Chantall
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 18.

2-3 hete használom. Összességében elégedett vagyok. A felkenés nekem nem macerásabb, mint egy golyós dezodoré, ez gyorsabban is szárad. Én naponta csak egyszer használom, reggel mosakodás után, kb 4-5x áthúzom a hónaljamon. Kiszerelés valószínű 10 évre elég lenne, ebből kifolyólag az ára nagyon baráti :D
Hatása...hát eddig nagy melegben nem kellett teljesítenie, de úgy érzem egy kemény nyári napot azért nem fog bírni. Nem bízom benne 100%-osan egy nap 50x megszaglászom magam, hogy nem lettem-e büdi :D Izzadni izzadok, de szagom még nem volt sosem.
Adok neki egy jóindulatú 4-est. Már csak azt mondja meg valaki hogy ez a fajta aluminium káros vagy nem?

zsofiaa96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 18.

Eddig a Rexonára esküdtem, de úgy döntöttem kipróbálok valami új, tavaszias illatot, így esett a választásom erre a termékre. Az illata isteni, finom gyümölcsös, néha még este felé is érzem az illatát. Nekem bevált, egész nap frissen tart.

Niki8505
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 18.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 18.

az illata nagyon friss hatást kelt.
Az állaga zselés , gyorsan beszívódik és a hatását egésznap ,megtartja.

Holdsarlo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 18.

Mikor elsőre használtam nagyon megvoltam vele elégedve. Nyáron az izzadásgátló hatása nagyon jó volt. Most másodjára használom, de már nem olyan hatásos, viszont még így is ez a leghatékonyabb számomra. Az illata annyira nem tetszik, számomra eléggé műnek érződik. Ezt leszámítva igen hatásos termék, hatása sokáig tart és edzésen is helyt áll. Igaz jobban szeretem a természetes összetevőket, de dezodorból azok sajnos nem válnak be.

gyula1971
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 17.

Krémes állagú, könnyen felvihető és egész jó hatású stick. A hagyományos Brut original illattal.
Nálunk csak a zöld kapható.

zsoxcore
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 17.

Kellemes, inkább nőies, gumicukros illatú termék. Izgatottan próbáltam ki, és hatalmas pozitív csalódás volt számomra. Kékes, áttetsző, kissé géles állagának köszönhetően nem hagy egyáltalán semmilyen foltot a ruhán (hány pólómat mentett meg ez az egyetlen egy termék!!) és felkenés után egyből lehet felöltözni! Ha ez nem elég, 100%-ig elégedett voltam az izzadásgátló hatásával! Egész nap száraz voltam, egyáltalán nem voltam büdös egész nap, csak a kellemes, kókuszos illatot éreztem. Viszont azt tapasztaltam, hogy 3-4 hét folyamatos használat után megszokta a bőröm, így 1-1,5 hétig más dezodort kell használnom, hogy újra hatásos legyen. Ettől eltekintve úgy érzem, megtaláltam a tökéletes dezodort. Nem mellesleg 50 ml-es a tubus, ettől eltekintve napi használat mellett is nagyon sokáig elég a termék (2 hónapig minimum). Egyáltalán nem allergizált, aminek nagyon örültem, mert a család több férfitagja nem tudta az O.P. stifteket használni.

zsoxcore

Visszafogottabb, kamillásabb jellegű férfiillat. Brutál jó termék. Semmilyen kellemetlen szag és folt nem jelenik meg, ha ezt használom, viszont ez is hajlamos megfogni a sötétebb felsőket. Hatalmas előnye, hogy nem kell várni ara, hogy beszívódjon, hanem felkenés után egyből lehet öltözni.

zsoxcore

Visszafogottabb, férfias illatú stift. Hatását tekintve nagyon jó; egy-egy rohangálós napot simán kibírok kellemetlen szagok és foltok nélkül. Egyetlen hátulütője, hogy a sötét ruhán foltot hagy.