Legújabb vélemények - Dezodorok

lucisunderground
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 19.

Tényleg legjobb deo!Szagokat megszünteti és az izzadást is.Húzós napokra remek társ! Az illata uniszex.

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 19.

Jó cucc. Nem ér fel az izzadság elleni védelem terén egyes komolyabb deókhoz (pl. Rexona Maximum Protect vagy Garnier mineral sorozat) viszont kellemes az illata, nem szárít, nem irritál és eléggé jól teszi a dolgát - egyedül a legnagyobb kánikulához vagy komolyabb edzéshez nem az igazi. Egy hétköznapi téli/tavaszi napra viszont tökéletes. Jó az illata is, nem hivalkodó, nem tömény, de én valamivel jobban kedvelem a körtés verziót. Szóval számomra azért semmilyen tekintetben nem hozza a max. pontot, de lehúzni se szeretném nagyon, mert összességében egy korrekt termék.

kri64
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Jó ideje alumentes deokat használok, előző CD-m liliomos volt, az elején odavoltam érte de aztán valahogy romlott a hatása. Emaitt nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a kidadás hosszútávon is beválik-e, egyelőre le vagyok nyűgözve, az illata elég erős de tetszik és nem leszek büdi nap végére, sem sport után.

ponilopopolopo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 18.

Nekem nagyon bejött, teszi a dolgát, friss illata van. Emellé olcsó is. Sajnos izzadok mellette, de legalább nem büdi

selmeczireka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 18.

Ez egy szuper dezodor, "mindenmenteset" kerestem, de sajnos a szódabikarbóna alapú bio dezodorok egy idő után kimarják a hónaljamat. Illata remek, visszafogott, egész nap kitart, nem kellett újrakennem. Csak ajánlani tudom. Most az aloe-s és a mézes van meg itthon, tetszenek azok is.

viewxy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Olcsó, alumínium mentes és nekem bevált :D Az illata szerintem finom, kicsit szokatlan, de a nyár jut róla eszembe, tényleg naptej illat. Szerintem teljesen rendben van

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Azért a 48 óra túlzás, télen épp megfelelő.

francais

Többször kell fújni naponta, hogy megtartsa az izzadásgátló hatását.

ReiHUN
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 17.

Nagyon-nagyon jó, friss illata van. Nem kiemelkedőbb a társainál, egy átlagos napra teljesen jó!

ReiHUN

Nagyon jó illata van, nincs vele problémám. Átlagos a hatása, nyomot sem hagy különösebben, egy napra teljesen jó. Ha jobban izzad az ember, tán már nem lesz elég, de egy kis frissítőnek teljesen oké.