Legújabb vélemények - Dezodorok

netti1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 25.

Először a csomagolására figyeltem fel.Nagyon tetszik 😊 Az illata is nagyon szuper,szerintem parfümös 😊Teljesen elégedett vagyok vele,jól teljesít 😊

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. január 25.

Sajnos erőteljes izzádástól szenvedek, így kb. semmi sem hat nálam 100%-osan. Viszont ez érezhetően visszafogta az izzadásomat, így abszolút jár neki az 5 csillag. A DM-ben a készlet erejéig 299 Ft, szóval ez is meg fog szűnni.... Egész napos friss illatot biztosít, nem hagyott nyomot a ruhákon. Tetszik, hogy van benne zink.

Bolyka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 24.

Munkában használom. Munkaruhánk van így az öltözőben átöltözök befujom magam és rendben vagyok. Mivel klímás helyen dolgozok én nem izzadok annyira. Ha nyáron vagy nagy melegben kellene használni lehet nem annyira működne. De ettől függetlenül jó és az illata is nagyon jó.

Reeku
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 24.

Nagyon jó volt egy darabig, de valami történt, mert durván kicsípte a bőröm. Látom, hogy másnál is történt ilyen, vannak ötleteim, hogy vajon miért, de nem vagyok kémikus meg bőrgyógyász, inkább nem fejtegetnék. A jövő kísérletező nemzedékének ajánlom a Neogranormont, -ha esetleg megesik velük is-, gyorsan rendbe hozta a hónaljam. Az eset óta nem merem használni. Két csillagot adok, mert amíg jóban voltunk addig tényleg meg voltam vele elégedve.

Buklika
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.

Direkt télre vettem, és egyelőre elégedett vagyok vele! Egy hosszú nap után is kellemes, tiszta érzést ad.
Szerintem a bőr ph-jától függ, hogy valakinek beválik-e vagy sem.
Az ár-érték aránya csábítóan jó.
Ha elhasználtam, frissítem a bejegyzést.

Frissítés: valóban, 24 óra múlva is hatásos, púderes a célterület :D Egyre jobban tetszik!

alea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 23.

Korábban lepontoztam, de most megadom neki a 4 csillagot. Szeretem ezeket a Rossmann saját márkás dezodorokat, de a tartósságuk nem tökéletes.

alea

Vicc az egész, 24 órás hatás?! Inkább 24 perc... Anyagi okokból e mellett döntöttem, mert olcsó volt, jobb lett volna, ha meg sem veszem. Nem vagyok egy izzadós fajta, de ez semmit nem ért, munka előtt közvetlen bekentem magam, és a biztonság kedvéért magammal is vittem, ha fel kéne frissíteni magamat, hát semmit sem ért, nap végére olyan büdös voltam, mintha aznap nem is használtam volna dezodort, pedig háromszor (!!!) bekentem magamat... És nem nehéz fizikai munkát végeztem, csak az íróasztal mögött ültem.

zsofi13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Az eddigi legjobb dezodorom,ever...nem tudom mit rtaknak bele, de a hasonló kategóriájú dezodorokkal összevetve (is) verhetetlen hatását tekintve. Évek óta csak ezt veszem.

Nikolett05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Mostanában semmilyen izzadásgátló nem vált be! Munkahelyemen szörnyen leizzadtam -nem az izzadással volt gond, hanem inkább a kellemetlen szagokkal-. A drága, márkás termékek sem voltak már jók, hiába fújtam óránként. Vagy egészségügyileg van problémám, vagy a stressztől, nemtudom, de szörnyen kényelmetlen érzés volt. Aztán a krémmánián olvasott vélemények alapján úgy gondoltam kipróbálom a terméket. Drága-drága, de olvastam, hogy nagyon sokáig elég így megrendeltem, hátha valami végre csodát tesz.
Mikor megérkezett nagyon dekoratív csomagolásban volt. Mikor kinyitottam, majdnem sírva fakadtam annyira fejfájdítóan erős -nekem büdös- "illata" volt. -Na mondom jól bevásároltam.
De azért kipróbáltam és láss csodát! Tökéletes. Az illatával ugyan nem vagyok kibékülve, de felkenve nem igazán érzem + parfümöt is használok így abszolút vállalható.
Pár napja használom, remélem hosszú távon sem okoz gondot, és az izzadságszagot szuperül megszüntette.
-1 csillag azért mert első slukkra beleállt a fejembe a fájdalom :D

vargaalex94
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Imádom az illatát, alumíniummentességéhez képest nagyon jól fedi a szagokat. Hétköznapra teljesen tökéletes, télen, és hideg idôben most jól teljesít. Az eddigi legjobb alumíniummentes dezodor, azok közül, amiket eddig használtam :) (citrusos változatának illata nekem nagy csalódás volt..)