Legújabb vélemények - Dezodorok

DittyCat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 8.

Semmit nem használ, ettől büdösebb vagyok, mintha semmit nem kennék magamra, szóval kuka.

DittyCat

Miután túlsúlyos vagyok, gyakran izzadok és ez a dezodor olyan, hogy a nyári melegben sem lesz hónaljszagom estére, szóval nagyon jó szívvel tudom ajánlani.

Honeyhair
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 8.

Nem vagyok nagy barátja a kókuszos illatú testápoló termékeknek, a legtöbb nagyon mű és émelyítően édes nekem. Ezt sem magamnak vettem, hanem a lányomnak, de be kellett látnom, hogy nagyon kellemes. Úgy kókuszos, hogy közben van benne frissesség (jé, pont ez a neve is, most látom...), illetve valami könnyed nőiesség is. Ez egész jól sikerült!

Peppertree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

Az alumnetes deok nekem valahogy nem szoktak beválni, mindig büdös lettem. Aztán ajánlották az állatos Old Spice stifteket, amelyek meglepő módon egyáltalán nem férfias illatúak. Kipróbáltam, és azóta is csak ezt (és a medvést) használom.
- Nem hagy sárga foltot a ruhán.
- Nap végén sincs izzadságszagom.
- Finom narancs illatú.
- Alumínium mentes.

Klaudiia77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Az illata nagyon jó, viszint nem tart sokáig. Általában akkor használom ha csak itthon vagyok mert mint rendes izzadásgátlónak nem mondanám.

barbarabalog
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Nagyon jó!! Hatékony, jó illatú, nem kell újrafújkálni naponta többször, szeretem :)

noxibaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Talán életem egyik legrosszabb választása volt. Az illata isteni, de ennyi. Izzadásgátló hatása még a 0-át sem éri el. Ráadásul epilálás utáni 2 napban csíp. Nehezen szárad, öltözni utána katasztrofális. Olyan, mintha semmit sem használnék.

k.boglarka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Imádom az illatát annyira kellemes, a legnagyobb melegben is kellemes illatom marad.

ziza27
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Imádom! Kókuszos naptej illata van, ami nagyon sokáig megmarad és amiért külön hálás vagyok most, hogy elmarad a tengerparti nyaralás. :( Az izzadásgátló hatása nem a legjobb, de az izzadság nem válik büdössé, így szerintem teszi a dolgát! :)

yvie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Eddigi legjobb deom. Uniszex illatú, kissé citromos limonádés.nagy melegben is jól teljesít, viszont megfogja a ruhákat.. Nagyon kell rá figyelni