Legújabb vélemények - Dezodorok

eddiethestray
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 6.

A legjobb dezodor, amit valaha használtam! Imádom az összetevőit, az illatát és a mennyiségét! Két dolgot mégis negatívumként említenék, egyik a borsos ára, másik pedig, hogy nehezen szárad.. De hatékonyságát és összetételét tekintve kivételesen jó dezodor! Mindig újraveszem őt és a Green Tea-s változatát!

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 6.

Nagyon hatásos, bevált. Lassan szárad de nem hagy foltokat, ha vigyázok. Nem viszketek tőle. Nem életem deoja, mert kicsit nyanyás az illata, de amire kell,arra jó.

AnettAnett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 5.

Ez az első natur deom,és szerintem maradok is nála. A No5 illatot választottam,mert ebben van a legtöbb olyan összetevő, ami gátolja a kellemetlen szagok megjelenését,és nem bántam meg!
Én kevésbé vagyok izzadós,párom azonban nagyon,de egy kiadós edzés után sincs izzadság szaga!
Elsőre furcsa volt,hogy kézzel kell felvinni,de egy-két nap alatt megszoktam,és abszolút nem okoz gondot...
Ami számomra extra volt,az a vevőszolgálat.Mivel most kezdtem el áttérni a natur kozmetikumokra,számtalan kérdésem volt.Mindre nagyon gyors és alapos választ kaptam!

Destina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 5.

Kellemes illata van és olcsó, de sajnos nekem nem vált be, nem gátolja az izzadást, és nem fedi el az izzadtságszagot.

Beya93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 5.

Nagyon jó illata van, bár a lótuszvirágot én sem érzem benne. Hatásáról még nem nagyon tudok írni, 1x-2x fújtam csak, átlagos rohanásmentes napon szerintem jó.

Beya93

Az illata nagyon jó, édes-púderes, ára is gazdaságos, viszont a hatása elég gyenge... Nem vagyok nagyon izzadós fajta, de ezt már többször sikerült átizzadnom, pedig ilyen bajom még sose volt Baleás dezodorokkal.

NikolettEke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 5.

szerintem túl édes illatú, de azonban tényleg elfedi az izzadságot

Sindy6
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 5.

finom friss citrus unisex illat :) Örülök nincs benne aluminium, de sok káros anyag van benne :(

Ildi71
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 4.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. május 4.

Ahogy már előttem többen is írták, addig jó, amíg nem izzadsz. Azontúl már büdössé válsz tőle. :(

RimmelAthen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 4.

Nyárra ez sajnos nagyon kevés izzadásgátlónak. Semmit nem hat melegebb időben, vagy akár mozgalmasabb munka közben. Többet vártam tőle.