Legújabb vélemények - Dezodorok

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 30.

Tegnap vásárlás közben megakadt rajta a szemem, és az Aveo pumpás dezodor mellett, ezt is megvettem kipróbálásra. Bár igyekszem minél kornyezettudatosabban élni, ennek nem tudtam ellenallni. Nem bántam meg a megvetelt, mert ma kipróbálva határozottan jól produkalt: kellemes, hosszantarto illata van, elnyomja az izzadás adta szagokat, borkimelo, borpirt, kipattogast, kisebesedest nem okoz (extraérzékeny borrel nekem ez elsődleges), és az árát tekintve is abszolút rendben van. Olyan furcsa, ragacsos filmreteget sem hagy maga után, és a ruhámat sem fogta be.

Pecci

Jó kis környezetbarát, pumpás dezodor, amelynek erős, édeskés, tartós illata van. A bőröm nagyon jól viseli, nem pattogok, sebesedek ki tőle, meg csak viszketés sem jelentkezik a használata után, amely több dezodornal előfordult már az extraérzékeny és száraz bőröm mellett. Könnyen felszivodó szer, de vigyázni kell azzal, hogy lehetőleg egy-két pumpalassal nyomjunk csak ki egyszerre, mert ha túl sok megy ki, akkor folyik (és folyás közben megszarad az oldaladon :D). Másodszorra veszem már meg, nekem tetszik.

candy28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 30.

Kellemes alma illata van, de azért érezni mellette a fehér teát is. Főleg nyárra üdítően friss illat lesz. Tényleg tartós, még másnap reggel is érződik az illata. Ha kifogunk egy kedvezményt még az ára is jó. Szerintem a Dove nem tud rossz termékeket gyártani.

vivien5
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 30.

Egy csoda így jellemezném a Rexona dezodorokat. Teszik a dolgukat. Én általában rózsaszínűt szoktam venni mert azoknak nagyon jó az illatuk. Nagyon sok féle dezodort kipróbáltam már de ez az ami bevált. Bátran merem ajánlani! Megy az 5 csillag :)

Szandi0504
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 30.

Sajnos a pumpájából inkább melle csöpögtetni lehet mint magadra fújni, én átöntöttem másik üvegbe.

Szagok ellen nem véd sajnos, elég büdi tőle az ember elég rövid idő után, pedig én télen próbáltam ki.

duchess_g
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 30.

Hú, én párszor vettem már magamnak Nivea dezodorokat, de nekem abszolút hatástalanok. Annyi jó terméke van a márkának, amit rendszeresen használok, de nekem a deo-ik nem működnek. Ahogy magamra fújom, olyan mintha azonnal elkezdenék izzadni és/vagy meg se száradna rajtam a termék, majd ettől tényleg elkezdek izzadni, így folyamatosan nedves tőlük a hónaljam, tehát teljesen hatástalan!!! Nem értem :D

abksb
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 30.

Az első olyan dezodorom, ami ténylegesen és totálisan kibírja 0-24-ben, a legmelegebb nyári napokon is.Tavaly novembertől használom, egy hete bontottam ki a másodikat. Finom, nőies illata van, az összetevőit nézve pedig egyértelmű az öt csillag. :) Talán drágának tűnik, de ahhoz képest, hogy a társai 50 ml-esek és így kerülnek 800-1000 Ft-ba, plusz mindenféle káros anyag van bennük, nem kérdés, melyiket választom.
(Örömteli mindenesetre, hogy azért látni a fejlődést ebben az irányban, sok gyártó odafigyel már a káros anyag-mentességre. Jó lenne teljesen kiiktatni őket úgy, hogy a használati érték ne csökkenjen.)

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 30.

Az illata nem a kedvencem, de hatásra ez is ugyanolyan jó,mint a többi. A ruhákat sajnos kicsit befogja, elég nehezen szívódik be, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Babooca

Többedik alkalommal veszem újra, mert a krémdeo változat nekem már egy kicsit erős. Valóban összekeni a kupakot és utána nagy csomókban hullik mindenfele ha megszáradt, de inkább elviselek egy ilyen hibát, minthogy olajos foltokkal legyen tele a cuccom egy óvatlan pillanatomban, ugyanis a krémdeo képes nagyon híg, olajos valamit folyatni magából. Nekem jobban bevált, mint az átlagos Rexona deo-im, az illata kellemesen frissítő, elég erős, de megszokható. Felváltva használom a rózsaszín változattal, nekem ez a kék vmivel jobban tetszik.

Babooca

Többedik alkalommal veszem újra, mert a krémdeo változat nekem már egy kicsit erős. Valóban összekeni a kupakot és utána nagy csomókban hullik mindenfele ha megszáradt, de inkább elviselek egy ilyen hibát, minthogy olajos foltokkal legyen tele a cuccom egy óvatlan pillanatomban, ugyanis a krémdeo képes nagyon híg, olajos valamit folyatni magából. Nekem jobban bevált, mint az átlagos Rexona deo-im, az illata kellemesen frissítő, elég erős, de megszokható. Felváltva használom a kék változattal, nekem a kék vmivel jobban tetszik.