Legújabb vélemények - Dezodorok

Hanna27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 2.

Az illata miatt volt elsősorban megfogó, egy promóció által találkoztam vele először.
Azóta is ezt használom, mert jól hidratál, érzékeny bőrömet nem irritálja.
Izzadásgátló hatásával meg vagyok elégedve, bár én enyhén izzadós típus vagyok.

Anheszenamon
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 2.

Az illata kókuszos, kellemes. Én is itt KM-en láttam az ajánlásokat, nem is gondoltam volna, hogy ki fogok próbálni egy férfi dezodort. Könnyen kenhető, szeretem használni, nem fogja meg a ruhát. Viszont nem tudom hosszú távon használni mert vörösre marja a hónaljamat. Nem tudom melyik összetevőre reagál így a bőröm, de mostanában nem ez az első dezodor amivel így jártam. Eddig nagy melegben még nem tudtam tesztelni, de stressz helyzetben komolyan tudok izzadni. Ha ideges vagyok, azonnal lever a víz és ezzel nem sok izzadásgátló tud megbirkózni. Az irritáció miatt nem tudok 3-nál több csillagot adni, bármilyen jó az illata és a formulája.

boni04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 2.

Kb másfél éve használom ezt a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Az alumentes hadjáratom során borzasztó sok női deót próbáltam ki siralmas eredmėnnyel. Itt ezen az oldalon láttam meg ezt a tippet, és ki is próbáltam. Azóta dúl a láv, nagyon szeretem az illatát, nem vagyok kimondottan izzadós, úgyhogy nekem a hatása bőven elėg. Könnyen beszerezhető. Bár nem hulladékmentes termék, de nekem kb 3szor tovább elég mint bármelyik női deo. 5 csillag.

petracska13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 2.

Az egy dolog, hogy olajfoltos lesz tőle a pólóm, mert képtelenség kivárni, hogy megszáradjon. Az egy másik dolog, hogy forró vízben melengetnem kell reggelente, hogy kenhető állagú legyen. DE, hogy olyan büdös leszek tőle, amilyen szagot még életemben nem éreztem magamon, baromi felháborító!
Ilyen silány dezodorral még soha nem találkoztam. Konkrétan, a natúr izzadság szagom friss, könnyed rózsaillatra hajaz ahhoz képest amit ez a dezodor kihoz belőlem. Legalább megtudtam magamról, hogy tudok orrfacsaróan büdös lenni.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. május 1.

Ez nem izzadásgátló, hanem sima dezodor!
Igazi férfias illata van, ugyanakkor nem az a tucatillat. Nagyon tetszik, kipróbálom majd a másik változatát is.
Nem irritál, a kellemetlen szagokat semlegesíti.

kicsizebra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 1.

Évekig használtam a mindennapok során. Egy meleg, nyári napot nem tudok vele végigcsinálni, de sokkal jobb, mint a spray-s verzió belőle. Illata nem változik napközben, viszont tartósságra nem az igazi.

kicsizebra

Először furcsa volt a krémes állaga, féltem, hogy foltot fog hagyni, de nekem semmi ilyen gondot nem okozott. Nem mindennap használom, csak akkor, amikor tudom, hogy olyan napom lesz, amikor valami erősebb dezodorra van szükség - és nagyon beválik! Az illata nem változik napközben, nem izzadok tőle, és egész nap tartós :)

kicsizebra

Sajnos a semmi extra kategóriája. Izzadásra az illata szerintem is változik, egy melegebb napon nekem kevés, így nem is vettem újra.

Majida
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 1.

Hatásra jól dezodorál mondjuk nekem az illatával sincs gondom igazából

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 1.

Legújabb dezodor szerzeményem, az alumíniummentes változatát már próbáltam és az is nagyon bevált, de most kíváncsi voltam erre is.

Az illata szappanos, finom, olyan, mint a másiké. Kb. másfél hete használom minden nap, nagyon jól teljesít, semmi izzadtságszag, nyilván izzadtság azért keletkezik, de ez a normális szerintem. A ruhákat nem fogja meg, felkenés után azért én mindig szoktam várni, hogy beszívódjon kicsit. Nagyon drága, inkább akciókor éri meg megvásárolni, de egy teljesen megbízható dezodor, nem csalódtam benne.